پریچهر، دختری که صدای زیبایش کویتی پور را از قطار انقلاب پیاده کرد!

ماجرای غلامرضا کویتی پور مداح معروف با پریچهر ، دختر ۱۳ ساله خوش صدا و خواننده که بمناسبت روز دختر، حواشی و جنجال هایی داشت را ببینید

غلام کویتی‌پور، مداح و خواننده سرودهای مذهبی در ایران، از هم‌خوانی اخیرش با یک خواننده نوجوان به نام پریچهر دفاع کرد و گفت هم آن دختر را از نزدیک می‌شناسد و هنرش را قبول دارد و هم مطالب مطرح شده در شعر آن آهنگ را "زبان روزگار ما" می‌داند.

آقای کویتی‌پور که اخیرا در روز دختر در ایران، در بخشی از آهنگ "ورق برگشت" با پریچهر هم‌خوانی کرده، در یک گفتگوی زنده (لایو) اینستاگرامی با بهمن بابایی، خبرنگار حوزه موسیقی، این شایعه را که پریچهر دختر اوست، رد کرد و گفت پریچهر در زمان تمرین آهنگ، که ویدئوی آن پخش شد، در استودیو حضور نداشت.

بخشی از ترانه که پریچهر و کویتی‌پور آن را اجرا کرده‌اند، می‌گوید: ‌

"یه روز خوب بود همه چی جور بود/ چشمم سوت و کور بود‌‌/ کاش باز زمان باز بر می گشت عقب/ احساس بد ازمون دور بود/ حیف دیگه ورق برگشت/ دیگه نمیشه به عقب برگشت/ این آشی بود که خودمون پختیم/ ولی هیچ خوب نشد اصلا مزه‌اش"

 

آقای کویتی‌پور گفت این شعر را با افتخار خوانده و نیتش، مطرح کردن مشکلات معیشتی مردم بوده است.

او گفت چهل سال پیش که انقلاب شد "من گفتم خدا را شکر که ما دیگر فقیری در مملکت نخواهیم داشت، مملکت غنیی داریم، اما این مملکت غنی، چرا باید به این مرحله برسد".

آقای کویتی‌پور در عین حال تاکید کرد که اهل سیاست نیست و اگر سیاسی نگاه کند، نقدش به دولت و رئیس‌جمهور است.

او در بخشی از این گفتگوی زنده اینستاگرامی به ممنوعیت صدا و تصویرش در رادیو و تلویزیون ایران اشاره کرد و گفت این ممنوعیت رسمی نیست، بلکه سلیقه‌ای است.

غلام کویتی پور که با سرودها و نوحه‌های زمان جنگ ایران و عراق، از جمله "ممد نبودی ببینی" و "عمه بابایم کجاست" در یادها مانده، گفت هنوز بعضی‌ها به او می‌گویند با صدایش خیلی‌ها را به کشتن داده است و "این شوخی را در دوران جنگ و کسانی که شهید شدند" هم، با او می‌کرده‌اند.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: