از لبنان عروس خاورمیانه، تا عروس سیاه پوش حزب الله

بیشترین سود برنده این وصلت، اگر چه بنظر طنز می نماید اما ازمنظر خامنه ای چیزی نیست جز:
« « عروس حزب الله وصلتی سیاسی از بی پولی خامنه ای ولی فقیه مسلمین جهان برای حزب الله لبنان
درحالیکه هنوز۶ماه ازمرگ قاسم سلیمانی نگذشته است و خامنه ای زیر پرس بحرانهای سیاسی و مالی دست به گریبان است، وصلت دخترسلیمانی با فرزند مرد شماره دو حزب الله لبنان «حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید‌هاشم صفی‌الدین»، پیش و بیش از آنکه وصلتی از روی علائق و انتخاب شخصی و روابط خانوادگی به حساب آید، شائبه های بسیاری در مورد ای

بیشترین سود برنده این وصلت، اگر چه  بنظر طنز می نماید اما از منظر خامنه ای چیزی نیست جز:

« « عروس حزب الله  وصلتی سیاسی از بی پولی خامنه ای ولی فقیه مسلمین جهان برای حزب الله لبنان

درحالیکه هنوز ۶ماه از مرگ قاسم سلیمانی نگذشته است،  و خامنه ای زیر پرس بحرانهای سیاسی و مالی دست به گریبان است، وصلت دخترسلیمانی با فرزند مرد شماره دو حزب الله لبنان «حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید‌هاشم صفی‌الدین»، پیش و بیش از آنکه وصلتی از روی علائق و انتخاب شخصی و روابط خانوادگی به حساب آید، شائبه های بسیاری در مورد این پیوند و انگیزش های سیاسی حرکت در مسیر راه پدر و انتقام خون او به چشم می آيد.‌ بنظر می رسد که پیوندی که حتی بارقه های ایدئولوژیک آن بسیار کم سو و بی رنگ است. اما فارغ از هر هدف  و انگیزشی، آنچه که آشکار و پیش رو قرار دارد از این پس شاهد حضور پر رنگ حزب الله و…در معادلات سرکوب مردم و اعتراضات داخل کشور خواهیم بود.

زینب مغنیه خواهر عماد مغنیه از فرماندهان حزب‌الله لبنان که سال ۲۰۰۸ در سوریه – دمشق کشته شد خبر ازدواج زینب دختر قاسم سلیمانی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

زینب سلیمانی به زبان عربی مسلط است و بدلیل علاقه بسیار به پدرش در سفرها به همراه پدرش …از جمله عراق در زمان درگیری ها … رفت و آمد داشت.

لبنان دیروز،  عروس خاور میانه

لبنان عروس خاورمیانه ، اینک با بد یُمنی وجود شوم و منحوس حزب الله، در فقر و تلاشی سیستم موزائیکی تقسیم قدرت بازمانده از جنگ جهانی دوم،‌ و شیوع فساد و تروریسم اسلامی،‌ برکت از سرزمین زیبای بیروت رخت بربسته، و بدا بد تر ، نفس قدرت مالی پمپاژ کننده آن ( رژیم جمهوری اسلامی) در حکم «ام القرای اسلامی» به شماره افتاده است. شاید خامنه ای می اندیشد عروس «سلیمانی» و تحفه ی ایران اسلامی به حزب الله، بتواند در نقش امداد رسانی روحی و روانی، و مرحمی بر زخم های باز و ناعلاج سیاسی و استراتژیک همپیمانان خاورمیانه ای رژیم جمهوری اسلامی و جبهه شکست خورده حلال شیعی گردد.

تحریم ها و تنگنای اقتصادی و بی پولی و جیب های تهی گشته رژیم جمهوری اسلامی و خامنه ای و عدم ارسال کمک های مالی به شیوه سالیان پیشین به حزب الله، و از سوی دیگر ضربه خوردن حشد الشعبی و گروه های وابسته به جمهوری اسلامی درعراق، فروپاشی خاکریزهای منطقه ای رژیم نمایان می سازد.

ادامه مقاله، روی لینک کلیک کنید:

http://haghighatemana.com/%d8%a7%d8%b2-%d9%84%d8%a8%d9%86%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d8%ae%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%85%db%8c%d8%a7%d9%86%d9%87%d8%8c-%d8%aa%d8%a7-%d8%aa%d8%ad%d9%81%d9%87-%d8%b3%db%8c%d8%a7%d9%87-%d9%be/

 

منبع: 
حقیقت مانا
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: