فرزانه انصاری فر دختر شجاع بهبهان به جمع قهرمانان ایران پیوست!

فرزانه انصاری‌فر، ساکن بهبهان و خواهر فرزاد انصاری‌فر است که در جریان اعتراضات آبان ماه ۹۸ در بهبهان کشته شد.فرزانه انصاری‌فر پیشتر فاش کرد که از زمان کشته‌شدن فرزاد انصاری‌فر، اعضای خانواده او از سوی نهادهای امنیتی تحت فشار قرار دارند. او چند ماه قبل با انتشار ویدیویی گفت که منزل‌شان چند با مورد حمله قرار گرفته و خودروی شخصی‌اش نیز به آتش کشیده شده است.
 
 شامگاه پنج‌شنبه معترضان با چهار راه بانک ملی شهر بهبهان به سر دادن شعارهایی شعارهای اعتراضی علیه جمهوری اسلامی و نیروهای بسیج و همچنین شعار «ایرانی‌ می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد» و «حکومت آخوندی، نمی‌خوایم، نمی‌خوایم» سر دادند. همزمان گزارش‌ها از شیراز، مشهد، اصفهان، تبریز و تهران از فضای امنیتی و استقرار یگان‌های ویژه و نیروهای امنیتی در معابر عمومی به ویژه مناطق مرکزی این شهرها حکایت دارد.
 

  فرزانه‌ انصاری‌فر شامگاه پنج‌شنبه همزمان با تجمع معترضان در بهبهان، از سوی نیروهای امنیتی بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده است.

فرزانه انصاری‌فر، ساکن بهبهان و خواهر فرزاد انصاری‌فر است که در جریان اعتراضات آبان ماه ۹۸ در بهبهان کشته شد.

فرزانه انصاری‌فر پیشتر فاش کرد که از زمان کشته‌شدن فرزاد انصاری‌فر، اعضای خانواده او از سوی نهادهای امنیتی تحت فشار قرار دارند. او چند ماه قبل با انتشار ویدیویی گفت که منزل‌شان چند با مورد حمله قرار گرفته و خودروی شخصی‌اش نیز به آتش کشیده شده است.

مقام‌های رسمی تاکنون درباره دلیل بازداشت فرزانه انصاری‌فر توضیحی ارائه نکرده‌اند.

 

 

     

معترضان در بهبهان شامگاه پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه با تجمع در چهار راه بانک ملی شعارهای اعتراضی سردادند. شعار «حکومت آخوندی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم» و شعار علیه نیروهای بسیج از جمله شعار «بسیجی حیا کن، مملکت را رها کن»، از شعارهای معترضان است.

55554.jpg

شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران»، «توپ، تانک، فشفشه، آخوند باید گم بشه» از دیگر شعارهای معترضان در بهبهان است.

منابع محلی گفتند که نیروهای انتظامی و امنیتی ابتدا با محاصره معترضان و سپس با حمله به آنها درصدد پایان دادن به تجمع اعتراضی در بهبهان هستند. نیروهای یگان ویژه و نیروهای امنیتی در جریان سرکوب تجمع اعتراضی شامگاه پنج‌شنبه به سوی معترضان گاز‌اشک‌آور شلیک کردند.

معترضان در قبال حمله نیروهای یگان ویژه شعار «نترسید، نترسید، ما همه با هم هستیم» سر دادند.

***

سازمان غیردولتی نت‌بلاکس با انتشار نموداری نشان داد که از ساعت ده شب به وقت محلی دسترسی به اینترنت در این استان به شدت محدود شده است:

 

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: