قدر برادران بازجو را بدانیم

شب جمعه پس از دعای کمیل با برادران طبق معمول جلسات هفتگی را شروع کردیم قرار بود که در این جلسه درباره عمق استراتژیک  جمهوری اسلامی  صحبت کنیم، یکی از برادران که متأسفانه اخیراً با نظام کمی زاویه پیدا کرده است، گفت بحث عمق استراتژیک، بحث سنگینی است و ممکن است همه ما باد فتق بگیریم،

شب جمعه پس از دعای کمیل با برادران طبق معمول جلسات هفتگی را شروع کردیم قرار بود که در این جلسه درباره عمق استراتژیک  جمهوری اسلامی  صحبت کنیم، یکی از برادران که متأسفانه اخیراً با نظام کمی زاویه پیدا کرده است، گفت بحث عمق استراتژیک، بحث سنگینی است و ممکن است همه ما باد فتق بگیریم، در کمال تعجب همه برادران نظر برادر زاویه دار را تایید کردند. پس از آن قرار شد با توجه به شرایط بحرانی کشورو موج عظیم نارضایتی مردم ناسپاس وزیادشدن افراد معاند و زاویه دار حتی در بین خودی ها،  پیشنهاداتی در زمینه جمع کردن اعتراضات و اعتصاب ها ارائه کنیم. پیشنهادات ما از این قرار است:
نظام ولایی با توجه به اهداف بزرگی که دارد، مانند به خاک مالاندن پوزه آمریکا و صهیونیسم بین الملل، وقت کافی برای صیانت ازبیت المال و حل مشکلات معیشتی مردم را ندارد، بنابراین ما در این زمینه پیشنهاد خاصی نداریم .
با عرض معذرت از پیشگاه ولی امر مسلمین جهان، از معظم له استدعا می کنیم که برای عصبانی نکردن مردم، از بیانات تکراری که همه ما در طول این سی و اندی سال  از بس شنیده ایم آن ها را حفظ کرده ایم جداً خودداری فرمایند. 
با توجه به ازدیاد تعداد معترضین، برادران زحمتکش بازجو مجبورند که هفته ای هفت روز کار کنند و شب ها به خانه نروند ، از حضرت آیت الله مکارم شیرازی که تخصص غیر قابل انکاری در حرام کردن دارند، درخواست می‌کنیم که کار کردن برای برادران بازجو را در شب های جمعه حرام کنند ، تا آن ها بتوانند به خانه خود بروند و گرنه خدای ناکرده نسل آنها مانند دایناسورها منقرض می شود.
از برادر حسین شریعتمداری که شخصاً کلی  ثواب بازجوئی در کارنامه خود دارد و االحق در دوره ایشان روزنامه کیهان ارگان بازجویان بوده است ، خواهشمند است اگر صلاح می دانند، برای ایجاد رعب در دل مخالفین در بالای صفحه اول بنویسند" ارگان شکنجه گران".
از صدا و سیما و برخی ازدانشگاه ها،  به خاطر ابتکار اخیرشان در تربیت کردن خبرنگار- بازجو و استاد- بازجو تقدیر می کنیم. این دو نهاد حقیقتا  نشان دادند که نهادها می توانند در زمینه باز‏جویی خودکفا شوند. 
  شایسته است بقیه نهادهای دولتی و نهادهای زیر نظر رهبری برای خودکفایی در زمینه بازجویی از این عمل پسندیده تبعیت کرده و حداقل ۲۰ درصد از کارکنان خود را آموزش بازجویی بدهند، باور کنید این طور که اوضاع پیش می‌رود شاید به بیش از ۲۰ درصد نیز نیاز داشته باشیم.
 هر موسسه دولتی و نهاد زیر نظر رهبری ، مکانی را در زیر زمین به اتاق شکنجه اختصاص بدهد و آن را با انواع و اقسام وسایل شکنجه قدیمی و مدرن  تجهیز کند. تعدادی از کارکنان با استعداد خود را برای آموزش در زمینه مدرن ترین روش های شکنجه به کشورهای دوست و برادر چین روسیه و کره شمالی اعزام کند.
 همه برادران در این جلسه به  این نتیجه رسیدیم که بیت رهبری به  بازجو احتیاجی ندارد برای این که همه آنها یا سابقه‌  بازجویی دارند و یا بازجو هستند. 
مجلس خوشبختانه نه تنها تعداد زیادی بازجویی شناخته شده دارد بلکه تحت ریاست کسی است که روش گاز انبری را برای بازجویی وسرکوب ابداع کرده است.
در قوه قضاییه اکثر قضات باید کار خود را رها کرده و بروند و بازجو شوند، برای این که آن ها عملاً کاری نمی کنند. این برادران زحمت کش بازجو هستند که حتی قبل از دستگیری افراد،  احکام را صادر کرده و برای قضات می‌فرستند، آن وقت آن ها طوری وانمود می‌کنند که انگار احکام را خودشان صادر کرده اند. 
دولت محترم باید کماکان به رتق وفتق امور ادامه دهد، و انشالله مثل گذشته نباشد که همیشه بر فتق تاکید بیشتری داشته است.
ابو مالش
 مرداد  ۱۳۹۹ 

برگرفته از: 
ایمیل ارسالی
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: