مداخله احتمالی رژیم ایران بر علیه آزربایجان را تحمل نخواهیم کرد!

Reza Levayi
این یک هشدار است.

بشار اسد سگ کیست که گزارش های ساختگی برای رژیم جنایتکار ایران می دهد؟! آزربایجان آنقدر نیروی نظامی زبده دارد که نیازی به آوردن جنگجویان سوری ندارد. ملت آزربایجان آنچنان شوق رفتن به جبهه و داوطلب شدن برای جنگ دارند که نیازی به هیچ نیروی خارجی نیست. این وسط رژیم اشغالگر ایران با مطرح کردن مسئله« در خطر بودن مرزها»، و با مطرح کردن « گسیل نیروهای سوری به قاراباغ توسط تورکیه» دارد زمینه را برای مداخله احتمالی در جنگ به نفع ارمنستان فراهم می کند. ما ملت آزربایجان جنوبی اینبار مداخله احتمالی ایران را در جنگ قاراباغ بر علیه آزربایجان تحمل نخواهیم کرد. بخش عظیمی از جوانان توانمند حرکت ملی آزربایجان جنوبی جواب مداخله احتمالی ایران را در داخل خاک آزربایجان جنوبی بسته به شرایط تغییر و تحولات و متناسب با ساز و کارهای مبارزانی خویش خواهد داد. این یک هشدار است. اجازه نخواهیم داد رژیم اشغالگر ایران بیش از این با سرنوشت آزربایجان بازی کند.
فاز جدیدی از حرکت ملی در عرصه دفاع و مقاومت در برابر اشغالگری ایرانیّت گشوده شده است. خون می دهیم و خاک نمی دهیم. اشغال شدگی یک سرزمین و ملت سندی بر پایان آن سرزمین و ملت نیست بلکه بهترین دلیل برای آغاز مبارزه علیه اشغالگری است. رژیم جنایتکار و اشغالگر ایران باید بداند که مردم آزربایجان جنوبی و طیف مبارزان حرکت ملی از این به بعد متناسب با اشکال سرکوب با سرکوبگران برخورد خواهد کرد.
پایان سلطه و اشغال ایرانیّت فرا رسیده است.
در آینده نزدیک جواب های قاطعانه از اقتدار حرکت ملی آزربایجان جنوبی دریافت خواهند کرد.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
قره‌باغلیلار
کوی قره‌باغلیلار (قره‌باغی‌ها) در تبریز یکی از معروف‌ترین کوی‌ها می‌باشد که در خیابان «منصور» (شهید بهشتی کنونی) واقع شده است. به طوری که از نام این محله پیداست، محل سکونت چندین خانواده