نامه های انتقادی کاظمینی بروجردی خطاب به برجسته ترین رهبران جهان تشیع

آقای کاظمینی بروجردی با بیان پیشینه اجدادی و فعالیتهای خود از جنایت های حکومت ایران به نام دین می گوید.

آقای کاظمینی در نامه خود به جناب آقای شیخ عیسی قاسم بحرینی رهبر شیعیان بحرین  وی با اشاره به اینکه  به خاطر اعتقاداتش، سالهاست که مورد شکنجه های روحی و جسمی قرار داشته است از این رهبر شیعی بحرین می پرسد آیا الگوی شما در برقراری رژیم ایده آل همین جمهوری اسلامی موجود در ایران است؟

 آیا شما میدانید که  بنیانگذار این نظام در سی وسه سال قبل با مردم این کشور معاهده بست که مدینه  فاضله ای را عرضه بدارد که بهشت ممالک دنیا گردد و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به میدان مقابله با شاهنشاهی آمد و رقبای قدیمی و مردمی معارض شاه را تحت الشعاع قرار داد. ولی اکنون کارنامه این حکومت فقرعمومی و استحاله همگانی از شریعت و بدبینی رعیت از مبانی شیعی است.
 
آیا میدانید کشوری که رتبه ششم را در ثروت طبیعی و سرمایه های ملی در جهان دارد امروز از جمله محرومترین و ورشکسته ترین ممالک دنیاست؟ آیا استقلال ایرانی، در اختیار فکر و اعتقاد نیست؟
 
و نامه خود را چنین به پایان می رسانند که امروز در زندان های این حکومت مردان و زنان بسیاری هستند که نمی خواهند مانند حکام مستبد زندگی خود را ترسیم کنند، اکنون آزادی قلم و بیان، چیزی جز افسانه نیست. رسانه ها کلمه به کلمه زیر نظر وزارت اطلاعات قرار دارند. جمهوریتی که فاقد حضور مردم باشد و رفراندم هایش سانسوری و تحمیلی شود جمهوریت مضحکی خواهد بود. اگر یک انتخابات آزاد صورت بگیرد خواهید دید که اکثریت قاطع این ملت، به دین آباء و اجدادی خود رای نخواهد داد.
 
آقای بروجردی در نامه ای خطاب به آیت الله سیستانیمی نویسد، جو تبلیغی حاکم  بر ایران  به گونه ای است که همگان تصور می کنند که شما حامی ملاهای درباری هستید و از فجایع جاری بر رعیت بی پناه حمایت می نمایید. امروز اهالی کشور، در فقر و فلاکت غوطه ورند و میلیونها  ایرانی به خاطر نداری و نیاز، در بیماریهای مهلک و خطرناک دچار روزمرگی هستند. جوانان شیعه به خاطر اوج محرومیت های مالی و اعتقادی  و روانی در مسیر استحاله فکری قرار دارند و پایگاه اهل بیت عصمت و طهارت به سمت بدبینی به خدا و رسول و امامان غدیر حرکت می کند.
 و درپایان به وی گوشزد می کند که مراجع تقلید موجود در مملکت، برخی حکومتی و نان خور استبدادند، که کاری جز تجلیل از ظلم و خفقان و فشار ندارند و بعضی نیز از سرنوشت آیت الله سید کاظم شریعتمداری عبرت گرفته و عبا برسرکشیده و در خلوتگاهشان مناجات می کنند. شما بگویید بر مقدرات فرزندان این آب و خاک عزیز چه می گذرد؟
 
برگرفته از: 
بام آزادی
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.