فیلم حضور مزدوران و قاچاقچیان بین المللی در جنگ قرەباغ

همه مردم بخش های مختلف کُردستان، بر این واقعیت مهم آگاهند، که حزب اتحادیه میهنی چه در دوران حیات جلال طالبانی و چه بعد از مرگ او، و نیز پس از کنگره اخیر اتحادیه میهنی و سپردن رهبری آن حزب به پسر طالبانی (پاول طالبانی) و برادرزاده طالبانی (لاهور شیخ جنگی)، بعنوان شاخه کُردی سپاه قدس در کُردستان عراق و دولت مرکزی عراق عمل می کنند...
 
بنده و سایر همفکران، بارها با ارائه مستندات روشن، اعم از فیلم، نامەهای محرمانه، انواع ویدئو و عکس در رسانه های عربی، فارسی، کُردی و تُرکی، با قاطعیت تمام اعلام کردیم؛ که شاخه کُردستانی سپاه قدس رژیم آخوندی و مزدوران بین المللی و قاچاقچیان و افراد راهزن و آدمکش در کوهستان قندیل، تحت لوای حزب مافیای (پ.ک.ک) در نبرد فیمابین دو دولت آذربایجان و اشغالگران ارمنی حضور دارند.
 
حتی رهبران علوی پ.ک.ک، با ملتهب شدن روابط یونان و ترکیه، چند صد نفر از مزدوران مسلح خود را به بخش یونانی جزیره قبرس فرستادەاند و اسناد، فیلم و تصاویر آنها نزد ما موجود است و در روزهای آینده آنرا منتشر می کنیم.
در این ویدئو، رهبران علوی حزب قاچاقچی پ.ک.ک، با جمع آوری نیروهای مسلح ملت ایزدی! از روستاهای اطراف شنگال و نیز روستاهای ایزدی نشین کُردستان سوریه، و بویژه آن جمع بخصوص از آنها که مخالف سرسخت آقای مسعود بارزانی و حزب دمکرات کُردستان عراق و دولت محلی اقلیم کُردستان نیز هستند، از طریق فرودگاه نظامی حلب و نیز فرودگاه سلیمانیه و توسط دستگاه مخفوف ضد ترور اتحاد میهنی کُردستان عراق و به فرمان آقای لاهور شیخ جنگی ـ برادرزاده جلال طالبانی ـ برای کشتن مردم بیگناه کشور آذربایجان روانه شدەاند و در منطقه کُردنشین کشور ارمنستان ـ"الەگەز" ـ مشغول تمرینات نظامی و رفتن به جبهات جنگ هستند.
 
همه مردم بخش های مختلف کُردستان، بر این واقعیت مهم آگاهند، که حزب اتحادیه میهنی چه در دوران حیات جلال طالبانی و چه بعد از مرگ او،  و نیز پس از کنگره اخیر اتحادیه میهنی و سپردن رهبری آن حزب به پسر طالبانی (پاول طالبانی) و برادرزاده طالبانی (لاهور شیخ جنگی)، بعنوان شاخه کُردی سپاه قدس در کُردستان عراق و دولت مرکزی عراق عمل می کنند.
 بهترین نمونه هم در این مورد، بعد از برگزاری رفراندوم کُردستان عراق، گروه معروف به خودسر(پسران و برادرزادەهای جلال طالبانی و برخی از فرماندهان پیشمرگه ها) در اتحادیه میهنی کُردستان عراق، برای شکست حریف دیرینه حزبشان؛ که همانا خانواده مسعود بارزانی و استقلال طلبان کُرد عراقی بودند، شهر کرکوک و اطراف آنرا دو دستی به نیروهای حشدی الشعبی (سپاه پاسداران عراق) تسلیم نمودند.
باید گفت، شهر سلیمانیه هم اکنون به مرکز بزرگ خبری و اطلاعاتی رژیم جمهوری اسلامی تبدیل گشته است.
چند سال پیش نیز، طی عملیات مشترک اطلاعاتی بین حزب مافیایی پ.ک.ک و اتحادیه میهنی کردستان عراق، چند مامور اطلاعاتی دولت ترکیه(میت) و چند بازرگان تُرک، در نزدیکی شهر دوکان، با همکاری اطلاعاتی اتحادیه میهنی و توسط نیروهای ویژه پ.ک.ک، بصورت غافلگیرانه دستگیر و به کوهستان قندیل برده شدند.!
 
تحویل دادن شهید مصطفی سلیمی ـ زندانی سیاسی کُرد ایرانی ـ به پاسداران رژیم آخوندی و نهایتا اعدام او در چند ماه گذشته، ترور کاک اقبال مرادی در شهر مرزی پینجوین، کشتن کمال شیخ ساده، تهدید کولبران کُرد ایرانی در روستاهای مرزی و اخاذی از آنها، از جمله جنایات مشترک حزب پ.ک.ک و دستگاه زانیاری(اطلاعات) اتحادیه میهنی کُردستان عراق است. 
متعاقبا دولت ترکیه، در اعتراض به عملکرد حزب اتحادیه میهنی، نماینده آن حزب را از آنکارا بیرون انداخت و همچنین تا چند روز پیش هم پرواز مستقیم هوایی از ترکیه به سلیمانیه متوقف شدە بود و تنها پرواز هواپیماها از طریق فرودگاه اربیل صورت می گرفت.
ما امیدواریم، با کشف این همکاری مشترک پ.ک.ک و اتحادیه میهنی، در ارسال مزدوران بین المللی بە جنگ قرەباغ، بار دیگر دولت ترکیه فرودگاه سلیمانیه و رهبران اتحادیه میهنی را تحریم نماید و دارائیهای آن حزب همدست تروریست ها را نیز در ترکیه و بخش تُرک نشین کشور قبرس مسدود کند.
خوشبختانه با دستگیری چند سرباز ارمنی توسط ارتش آذربایجان و نیز چند مزدور بین المللی پ.ک.ک، و اعتراف آنها در مورد حضور ١٥٠٠ نفر از مزدوران پ.ک.ک، صحت تمامی اسناد و گزارشات ما در مورد دخالت مافیای بین المللی پ.ک.ک در جنگ قرەباغ روشن گشتند.
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: