افزايش 50 درصدي تجارت ايران-آمريكا:واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند

به گزارش ايسنا، با وجود تشديد تنشهاي سياسي بين ايران و آمريكا طي چند ماه گذشته آخرين آمار گمرك ايران نشان مي‌دهد كه طي فصل بهار امسال حجم تجارت ايران و آمريكا با افزايش 46 درصدي نسبت به مدت مشابه در سال قبل بالغ بر 51.6 ميليون دلار شده است.تناقض ذاتی در گفتار و کردار حاکمان سیاسی موضوع تازه ای نسیت. در فرهنگ عوام ملایان به تن پروری، انگل منشی، رندی و دوروئی شهرت دارند. رژیم اسلامی و بویژه خمینی امریکا را شیطان بزرگ لقب داد تا ضحاک منشی خود و رژیم اسلامی را لاپوشانی کند.

واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
*****

تازه‌ترين آمار گمرك ايران نشان مي‌دهد كه در سه ماه نخست سال 1391 حجم تجارت رسمي بين ايران و آمريكا نزديك به 50 درصد افزايش يافته است.

به گزارش ايسنا، با وجود تشديد تنشهاي سياسي بين ايران و آمريكا طي چند ماه گذشته آخرين آمار گمرك ايران نشان مي‌دهد كه طي فصل بهار امسال حجم تجارت ايران و آمريكا با افزايش 46 درصدي نسبت به مدت مشابه در سال قبل بالغ بر 51.6 ميليون دلار شده است.

در مدت زمان يادشده صادرات ايران و آمريكا با افزايش شديد 580 درصدي به بيش از 361 هزار دلار رسيد. در حالي كه واردات ايران از آمريكا با رشد 46 درصدي بالغ بر 51.3 ميليون دلار شد. همچنين حجم ريالي تجارت ايران و آمريكا در بهار سال جاري به بيش از 633 ميليارد ريال رسيد.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.