مادر سنگدل عراقی و شباهت او با انیمیشن فراماسونری

بی شك بیشتر ما، با دیدن تصویر سنگدلی چنین مادری؛ برای چند لحظه احساس می کنیم که به دوران غریبی از حیات بشر نزدیک شده ایم، که عواطف و احساسات انسانی کاملا از بین رفته و به حالتی از جمادی تبدیل شده است. اما خارج از ظواهر تراژدی مرگ این دو کودک، نکاتی وجود دارد که بنده را واداشت تا در مورد آن با دقت بی اندیشم و زوایای آنرا بررسی کنم.
در هفته گذشته، یك زن عراقی که با همسر سابق خود دچار اختلاف شده بود، برای انتقام از او، دو فرزند خردسالش را از روی پلی در بغداد به درون رودخانه دجله انداخت.

لحظه انداخته شدن کودکان که سن یکی از آنها یک سال و دیگری سه سال اعلام شده، توسط دوربین‌های کنترل ترافیک بغداد ثبت شد و پلیس عراق ساعاتی بعد این مادر سنگدل را دستگیر کردند.

در این ویدئو دیده می‌شود این زن به همراه کودکانش به پل "الائمه" که دو منطقه الکاظمیه و الاعظمیه بغداد را به هم متصل می‌کند رفته و بدون آنکه کسی متوجهش شود دو کودکش را یکی پس از دیگری به رودخانه انداخت، غافل از اینکه دوربین کنترل ترافیک در حال ثبت و ضبط این حادثه است.

این ویدئو به شکل گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و موجی از خشم و انتقاد افکار عمومی عراق را به همراه داشت. ویدئویی هم از پدر این دو کودک منتشر شد که با چشمانی گریان درباره کودکان صحبت می‌کند. گروه‌های امداد و نجات کماکان در حال جستجو برای یافتن اجساد این دو کودک در رود دجله هستند.

این زن که نامی از او منتشر نشده بلافاصله پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرده و گفت که به دلیل اختلاف با همسر سابقش دست به این اقدام زد.

لحظات ثبت شده توسط دوربین ترافیک نشان می‌دهد این مادر پس از انداختن دو کودکش به رودخانه، برای آخرین بار به آنها نگاه کرد تا شاید از سقوط آنها به درون آب مطمئن شود و شاید به عنوان مادر برای آخرین بار کوشیده فرزندان خود را ببیند.

در روند تحقیقات این زن گفت: که سه ماه پیش از همسرش جدا شده و به طور مرتب به زیارت قبر "امام هفتم شیعیان" می‌رفتم ولی کودکانم را به آب انداختم تا همسرم حال این روزهای مرا تجربه کند. به گفته او همسر سابق حق حضانت این دو کودک را  از او گرفته و او کوشیده به این طریق از او انتقام بگیرد. 

بی شك بیشتر ما، با دیدن تصویر سنگدلی چنین مادری؛ برای چند لحظه احساس می کنیم که به دوران غریبی از حیات بشر نزدیک شده ایم، که عواطف و احساسات انسانی کاملا از بین رفته و به حالتی از جمادی تبدیل شده است. اما خارج از ظواهر تراژدی مرگ این دو کودک، نکاتی وجود دارد که بنده را واداشت تا در مورد آن با دقت بی اندیشم و زوایای آنرا بررسی کنم.

وقتی تصویر آن زن عراقی را دیدم، احساس کردم تصویر غریبی نیست و در یک انیمیشن فراماسونری آنرا دیده ام.(تصویر موجود در فیلم) البته در چند صفحه فیسبوکی هم، بودند اشخاصی که نظر آنها هم شبیه حدس و گمان بنده بود. بنابراین در ابتدا با خود گفتم، شاید اشتباه می کنم و اصلا این موضوع چه ربطی به برنامه های کلان فراماسونری دارد؟! اما انگار از درون قانع نمی شدم. به اتاق کارم رفتم و کامپیوتر را روشن و آن بخش از انیمیشن معروف " I,Pet Goat من، بز خانگی" را که تصویر یک زن محجبه بر یک بلندی را نشان می دهد و آنجا نشسته و از سیمای او غم و اندوه می بارد و کودکی در دست دارد، چند بار نگاه کردم. البته در مورد این تصویر نظرات متععدی وجود دارد، برخی می گویند، این زن یک ایرانی است که در نتیجه تحریم های امریکا و گرفتاری و فقر و سیەروزی کودک مریضی در دست دارد! برخی می گویند این تصویر حاکی از زندگی یک زن درمانده و آواره اهل شام و ساکن در اردوگاههای در مرز با ترکیه است. اما نقطه اشتراک همه آنها این است که این زن در نتیجه فقر و گرفتاری می خواهد کودک خود را به آب بیندازد یا از نگهداری کودک عاجز است.! 

به گفته های یک پلیس ترافیک بغداد که به خاطر پخش این فیلم در دنیای مجازی، از سوی برخی سازمانهای دفاع از حقوق کودک عراق و بخشی از مردم عادی آن کشور، مورد انتقاد جدی قرار گرفته بود نیز  گوش دادم. 

گفته های شوهر آن زن و خانواده او را از طریق تلویزیون عراقی " الشرقیه" مشاهده کردم و هر آنچه که گمان می کردم، برای تحقیق در این مورد لازم است را گردآوری کردم.

مثلا سابقه جرائم مشابه و کشتن یا سوزاندن کودکان توسط والدین قاسی القلب، یا انداختن آنها به رود دجله، کودک آزاری و غیره در عراق بعد از اشغال آن کشور، را طی حداقل پانزده سال اخیر در بغداد و سایر شهرهای بزرگ به صورت جدی بررسی کردم. 

چند نکته برایم بسیار حائز اهمیت بودند:

اولاً: در هیچکدام از جرائم مشابه آن، هیچ گونه مدرک اثبات جرم روشن یا تصویری از وقایع یافته نشده بود یا ماه ها بعد از وقوع جرم، پلیس عراق توانسته بودند تا حدودی مشخص و ناکافی، سرنخ های درباره آن بدست بیاورند، البته آنهم جزئی و بسیار ناچیز.

ثانیا: در هیچکدام از رخدادهای مشابه، مشکلات بین زوجین شبیه این یکی نبود و نقش مستقیم مادر یا پدر خانواده در کشتن اولاد خود، مانند این یکی مورد عجیب نبود. حتی صحنه های قتل متفاوت بودند.!

ثالثا: بهانه این زن برای کشتن دو طفل خود، آن بوده که گویا شوهر سابقش حق حضانت بچه هایش را از او گرفته است.! اما آنطور که پدر و مادر شوهر آن زن و حتی همسایه ها و فامیل در مصاحبه تلویزیونی می گفتند، این زن علیرغم ادعاهایش اصلا بدون مخارج نبوده و حتی وسائل منزل او هیچ کم و کسری نداشته است.!

در نهایت و علیرغم مبهم بودن این جنایت و بی نتیجه بودن تحقیق بنده تا این لحظه، تنها تشابه بسیار عجیب چهره این زن جوان عراقی با زنی است که در انیمیشن فراماسونری" I, Pet Goat '' (من، بز خانگی) وجود دارد. 

امیدوارام در روزهای آینده برای حدس و گمان بنده و سایر کسانی که در زمینه برنامه های جهانی قدرت های شیطانی و فراماسونری تحقیق می کنند، مدارک و شواهد عالی و دلایل کافی پیدا شوند. چون کسی هم در کشور یمن باور نمی کرد که برجسته نمودن خانم توکل کرمان و تبدیل او به یک شخصیت جهانی یا در پاکستان ترور ملاله یوسف زی و داستان بعد از آن، یا در سوئد دختر مدافع محیط زیست(گرتا تونبرگ)، همگی سوژه های انتخابی در پروژه های فراماسونری و قدرت های کنترل کننده عقل و حیات بشر امروز هستند.!

 

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: