چند رویداد عجیب قبل از شروع جنگ جهانی سوم

در تصویر رهبران طالبان را در حال دعا کردن برای شفایافتن ترامپ از کرونا می بینید، و الان هم تنها ساعاتی قبل از سوم نوامبر و انتخابات امریکا، در صفحات (امارت اسلامی افغانستان - گروە تروریستی طالبان) در توییتر و فیسبوک، از پیروزی ترامپ در انتخابات دفاع می کنند و می گویند پیروزی آنها نیز خواهد بود! از این واضح تر چه سندی می خواهید

ما معتقد هستیم که گروههای تروریستی نظیر القاعده، طالبان، داعش و بوکوحرام و حتی حزب الشیطان لبنان و هر گروه تروریستی و آدمکش با ظاهر اسلامیت، یک هدف مشترک دارند، و بدنام کردن اسلام و مسلمانان و کشتن انسانهای بیگناه جهان.
 شکی نیست که چنین گروهها و سازمانهای تروریستی مستقیما ساخته و پرداخته قدرت جهانی امریکا و بنیادهای فراماسونری و آن چند کاراکتر بازرگانی هستند، که جهان را به نفع خود کنترل می کنند.

 از همان ابتدا، ماجرای قتل معلم فرانسوی و حساسیت به کاریکاتور پیامبر اسلام(ص)را یک سناریوی خطرناک می پنداشتیم، و وقایع بعد از آن را بسی تٲسف بارتر برای مردم جهان تصور می کنیم.
 در این تصویر، رهبران طالبان را در حال دعا کردن برای شفایافتن ترامپ از کرونا می بینید، و الان هم تنها ساعاتی قبل از سوم نوامبر و انتخابات امریکا، در صفحات (امارت اسلامی افغانستان - گروه تروریستی طالبان) در توییتر و فیسبوک، از پیروزی ترامپ در انتخابات دفاع می کنند و می گویند پیروزی آنها نیز خواهد بود!! از این واضح تر چه سندی می خواهید؟؟؟؟

جنایتکاران جهانی، امشب در شهر وین ـ پایتخت اتریش ـ خرابکاری کردند و دوستان تروریست آنها، تهدید کردند که حتی برج ایفل پاریس را هم به زودی منفجر می کنند.!! پس اگر چنین عملی تروریستی صورت گرفت، بدانید در اسناد و برنامه های فراماسونری چنین وقایعی وجود دارد. حتی با مشاهده هرچند سطحی کارتون ها و انیمیشن های آنها نیز، به روشنی بدین رویدادها اشاره شده است و بنده در این زمینه بصورت جدی تحقیق می کنم.
طبق اهداف آن شیاطین جهانی، باید تا اواخر سال ٢٠٢١، یکی از سه مکان مهم در اروپا و قبل از نبرد بزرگ!!( ؟؟ ) منفجر شوند.!!!
١- ساختمان مرکز اقتصادی اروپا در فرانکفورت، ٢- تاور  لندن بریج بر روی رودخانه تایمز  در لندن ٣- برج ایفل پاریس

و اما رشد پوپولیسم، نژادپرستی و سیاست های افراط گرایانه در اروپا، شوک اقتصادی در جهان و مقروض بودن بیشتر اقتصادهای بزرگ، بحران کرونا، بحران حاد آب و هوایی و گرمتر شدن کره زمین را هم در نظر بگیرید.

آیا عمدا جهان را به سوی جنگ جهانی دیگر نمی برند؟! آیا هنری کسینجر، الکی گفتند نظام جهانی بعد از کرونا دگرگون خواهد شد، یا اینکه اتحادیه اروپا تا ٢٠٢٥ خاتمه می یابد؟! آیا جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا، بخشی از این گسست در اتحادیه اروپا و برای تضعیف آن نبود؟!
آیا سیاستمداران بیشتر کشورهای جهان حقیقت ویروس کرونا را از مردم عادی مخفی می کنند؟! آیا در کنفرانس آب و هوایی پاریس، یک راه حل پیشنهادی توسط کشورهای صنعتی جهان، تزریق نوعی گاز به لایه های بالایی جو نبود؟!

آیا کرونا را برای اهداف سیاسی و اقتصادی بوجود نیاوردند و آیا فقط، این یک ویروس بومی چین هست و تنها در مرکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی شهر ووهان بوجود آمد؟! خوب اگر چین تاکنون مقصر اصلی و مسئول قتل بیش از یک میلیون انسان در جهان است، دیگر کشورها چه تمهیدات قانونی در مقابل اژدهای بزرگ اندیشیدەاند؟؟ آیا چین تروریست بیولوژیک نیست؟! راستی چرا کشورهای افریقایی کمتر از بابت ویروس کرونا آسیب دیدند؟! آیا هدف چین فقط نابودی نژاد هند و اروپائی بود و چون چین در سکوت کامل، اقتصاد افریقا را در قبضه قدرت خود دارد، پس هوای مردمان افریقا را داشت؟!
دهها و شاید صدها سوال دیگر وجود دارد، که انسان با حالتی از کنجکاوی در ذهن خود و با مشاهده رویدادهای اخیر در جهان مطرح می کند...

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: