دشمن کیست؟ حمید عباسی جنایتکار؟، یا ایرج مصداقی؟

اطلاعیه مسعود رجوی بتصریح عنوان می کند:
« مصداقی باید در دادگاه در کنار دژخیم حمید نوری بنشیند»
در بخشی از اطلاعیه امروز ۱۳ آبان کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت آمده است:
« ۱۴۰۴زندانی سیاسی در مورد نقش ایرج مصداقی «در راستای اهداف وزارت اطلاعات رژیم آخوندی و مزدوری برای آن» گواهی داده‌اند. او باید در دادگاه در کنار دژخیم حمید نوری بنشیند و تمام آنچه را که در گشت‌های دادستانی و در همکاری با لاجوردی و مأموریت‌ٰهای بعدی تا امروز انجام داده است، بازگو کند وبه سوالاتی که تاکنون...

 

اطلاعیه مسعود رجوی بتصریح عنوان می کند:

« مصداقی باید در دادگاه در کنار دژخیم حمید نوری بنشیند»

در بخشی از اطلاعیه امروز ۱۳ آبان کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت آمده است:

« ۱۴۰۴زندانی سیاسی در مورد نقش ایرج مصداقی «در راستای اهداف وزارت اطلاعات رژیم آخوندی و مزدوری برای آن» گواهی داده‌اند. او باید در دادگاه در کنار دژخیم حمید نوری بنشیند و تمام آنچه را که در گشت‌های دادستانی و در همکاری با لاجوردی و مأموریت‌ٰهای بعدی تا امروز انجام داده است، بازگو کند و به سؤالاتی که تاکنون در مورد آنها «رگ گردن کلفت کرده» پاسخ دهد. مبارزان و مجاهدان «سر موضع»، نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند.

لینک اطلاعیه ضمیمه است:

ترفند گشتاپوی دینی از طریق مزدور نفوذی ایرج مصداقی

 

در اطلاعیه رجوی آمده است:

«‌ به اطلاع دوستان و رفقا و پیشمرگان کرد که از تنظیم ضدانسانی و زهر ریختن ایرج مصداقی علیه شاعر درگذشتهٔ کرد، ماموستا جلال ملکشاه برآشفته و درهم‌ریخته‌اند می‌رسانیم ...»

این در حالی است که رجوی در نشست ها در کنار مریم  در حضور ۴۰۰۰ اعضا بر روی سن قرارگاه اشرف و باقرزاده همین کردها و پیشمرگان را بدلیل جدا شده از شورای می مقاومت آقای قاسملو را خائن میدانست و  به تمسخر می گرفت و می گفت:

‌»حزب دمکرات کردستان یک نیروی عشیره ای وشوینستی با دیدگاههای عقب مانده و نیروی منطقه ای و وابسته به زمین وچسبیده به خاک هستند و کشش یک مبارزه رادیکال و انقلابی و سراسری را ندارند،  اینها دنبال سرنگونی ۶ماهه بودند و...وقتی سرنگونی محقّق نشد، رفتند دنبال مذاکره وسازش...».

  رجوی سپس با تمسخر و نیشخند می گفت:«‌ درحزب دمکرات کردستان، هر کسی که سبیلش بلند تر باشد، او فرمانده آن قسمت می شود. و با دست، اندازه سبیل فرماندهان وفرماندهان ارشد آنان را نشان می داد.» در نشست های رجوی، هیچ کس وهیچ گروهی نبود که آنان را به تمسخر نکشند.

 

ادامه مقاله را در لینک زیر دنبال کنید:

 

 

 

 

 

منبع: 
حقیقت مانا
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای سیامک نادری شما هم دارید حرفها و غرضیات ایرج مصداقی را تائید میکنید و هدف نهایی شما هم زیرکانه تکرار تهمت ها و دروغیات ایرج مصداقی است