آیا کامالا هریس رئیس جمهور امریکا خواهد شد

در انیمیشن فوق الذکر، و نیز در کارتون خانوادە سیمسون، لیزا در نقش شخصیتی توانا، که یک زن میانسال است توصیف می گردد. آنطور که از ظواهر لیزا پیداست، این شخصیت کسی نخواهد بود، غیر از معاون کنونی آقای جو بایدن ـ خانم کامالا هریس ـ که سناتور دموکراتها در ایالت کالیفرنیاست.
 
علیرغم آنکه شمارش آراء انتخابات ٢٠٢٠ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا ادامه دارد، اما هنوز مشخص نیست که دعوای حقوقی ترامپ و ادعای او و طرفدارانش، نهایتا به کجا ختم خواهد شد.
 
در حال حاضر هیچ کدام از دو رقیب، حاضر به پذیرش باخت نیستند. بنابراین ظاهرا موضوع به همین نکته و اینکه کار به دادگاه عالی بکشد، اتفاقی است که در سال ۲۰۰۰ نیز افتاد.
همچنانکه می دانیم، در سال ۲۰۰۰ پنج هفته طول کشید تا مشخص شد، پیروز انتخاب ریاست جمهوری آمریکا کیست. بیشتر ما با مقایسه وضعیت انتخابات بیست سال پیش، با شرایط کنونی انتخابات در امریکا، معتقدیم در نهایت این دادگاه است که تکلیف برنده میدان را مشخص می کند.!
 
با وجود آنکه هنوز شمارش آراء در ایالت‌های سرنوشت‌ساز آمریکا به پایان نرسیده است، اما دونالد ترامپ از هم اکنون در پی زیر سئوال بردن نتیجه انتخابات است و میل به خشونت در مقابل حریف خود دارد.!
 
مسائلی همچون تصمیم عجولانه رژیم صهیونیستی اسرائیل در جانبداری زودهنگام از پیروزی بایدن، طعن و تشر برخی دول اروپائی به ترامپ و سیستم دمکراسی در امریکا، شادمانی نظام آخوندی در ایران و امداد الهی خواندن شکست احتمالی ترامپ و خوف دول عربی حاشیه خلیج فارس، همگی می توانند، تنها یک بعد از ماجرای مبهم و پیچیدەی انتخابات در امریکا باشند.
 
با مشاهده چنین حالتی، برخی تحلیلگران مسائل سیاسی، احتمال وقوع جنگ داخلی در امریکا در نتیجه اصرار ترامپ و طرفدارانش بر نپذیرفتن شکست در مقابل دمکراتها، را دور از انتظار نمی دانند. 
 
اما آیا سالها پیش و در اتاق فکر فراماسونها و گردانندگان سیاست جهانی، نقشه تغییر و تحولات بنیادین در جهان کشیده نشده است و اینك بخشی از آنها در مورد انتخابات سال ٢٠٢٠ در امریکا واقعی به نظر نمی آیند؟!
 
اسناد ویژه فراماسونری از زوایای مختلف، " انتخابات ٢٠٢٠ امریکا " را ترسیم و حتی کاراکترهای حقیقی و فعال در ماجرا را هم به مردم جهان می شناساند.
 
در بخشی از کارتون خانواده سیمسون " The Simpson "، که در آن به مسائلی همچو ویروس کرونا، کشتن سیاهپوست امریکایی توسط پلیس آن کشور و دیگر حوادث جهان پرداخته است، نابودی اقتصاد امریکا را قریب الوقوع و اینکه در نهایت و در پی اوضاع آشفته آن کشور، یک زن رنگین پوست در مقام ریاست جمهوری امریکا قرار می گیرد، همگی پیشبینی شده است.!!
 
همچنین در قسمتی از انیمیشن "  من، بز خانگی I, Pet Goat 2 " به فعالیت اوباما و همبستگی او با آقای جو بایدن اشاره دارد. در این انیمیشن به خوبی حوادث بعد از انتخابات امریکا و اینکه چه کسی قدرت سیاسی و کرسی ریاست جمهوری آن کشور را در اختیار می گیرد، با تصاویری پر از معما به نمایش گذاشته شده است. البته تنها با کمی دقت و اندیشه لازم در بازخوانی صحنه های مختلف فیلم، حقایق نهفته جالبی وجود دارند، که باید آنها را در کنار هم چید، تا یک نمودار و ترسیم کلی بدست آید.!
حتی تصویر چند روز پیش یک حادثه در کشور هلند، که بعد از خارج شدن قطار از ریل، راننده بصورت معجزه آسا و در اثر برخورد با دُم یک مجسمه نهنگ نجات پیدا کردند و از همانجا هم توسط نیروهای امدادی پایین آمدند، در انیمیشن فراماسونری وجود دارد. بنابراین باید گفت با دنبال نمودن این نوع از فیلمها، قدرتهای در سایه که برای جهان برنامەریزی می کنند، و توانایی فوق العاده دارند، شناخته می شوند(تصویر):
 
در انیمیشین2 I, pet Goat جورج بوش با کلاه احمق ها ظاهر می شود و چهرەای بسیار عبوس و حرکاتی عجولانه و نگران کننده دارد. سپس اوباما با کلاه فارغ التحصیلی دانشگاه ظاهر می شود، و بە طور مداوم می خندد، و بعنوان شخصیتی عاقل تر معرفی می شود. در مقابل او یک زن ایستاده است و اوباما در نهایت بدو اشاره می کند. البته تفسیر و توصیف معمای اعداد و کلمات موجود در تصویر پشت سر آنها، نیاز به یک بررسی جامع تر و بهتری دارد، که بنده در این مطلب با پیوند همزمان دو بخش کارتون سیمسون و انیمیشن ( I, Pet Goat من، بُز خانگی)، و میکس هرسه در یک ویدئوی واحد، بصورت مختصر بدانها پرداختەام.
همچنین در بخشی از کارتون سیمسون به جنگ داخلی در امریکا اشاره می کند و صحنه های از هرج و مرج و نابسامانی عمومی بعد از انتخابات را نمایش می دهد. حتی مردم امریکا به منطقه ممنوعه معروف به " Area 51 " در آن کشور حمله می کنند و نوعی آشوب همگانی جامعه امریکا را در صحنه های گوناگون وصف می کند.!!
 
در انیمیشن فوق الذکر، و نیز در کارتون خانوادە سیمسون، لیزا در نقش شخصیتی توانا، که یک زن میانسال است توصیف می گردد. آنطور که از ظواهر لیزا پیداست، این شخصیت کسی نخواهد بود، غیر از معاون کنونی آقای جو بایدن ـ خانم کامالا هریس ـ که سناتور دموکراتها در ایالت کالیفرنیاست.(تصویر)
 
کامالا هریس از مادری هندی و پدری جامائیکایی متولد شد. او پس از طلاق والدینش، با "شیامالا گلپالان هریس" مادر مجرد و هندویش که محقق سرطان و فعال حقوق مدنی بود بزرگ شد.
 
کامالا هریس در زندگی به مادرش پیوست و فرهنگ و میراث هندی را برای خودش انتخاب کرد و در سفرها با مادرش به هند می‌رفت. کاملا هریس در این باره می‌گوید که مادرش برای بزرگ کردن او و خواهرش "مایا" فرهنگ سیاهان اوکلند آمریکا را انتخاب و دو دخترش را در آن غرق کرد.
 
او در اتوبیوگرافی‌اش، با نام "حقایقی که می‌دانیم" در این باره نوشته است: "مادر من خیلی خوب درک کرد که ٢ دختر سیاه را بزرگ می‌کند".
 
وی همچنین می‌گوید: " مادرم می‌دانست که آمریکا به من و خواهرم به چشم دو دختر سیاه نگاه می‌کند و مصمم بود تا با تربیتش اعتماد به نفس ما را تضمین کند و به عنوان زنانی سیاه و قابل افتخار بسازد ".
 
اما نکته مهمی و قابل توجه که نباید از آن غافل شد، و همانا شخصیت هریس را پر اهمیت تر می سازد، تعلق او به " لابی آیپک " است که یک پل ارتباطی بین برنامه جهانی فراماسونری، و سیاست مشترک دولت اسرائیل و آخوندهای شیعه به نظر می رسد.!!
 
وی در سال ۲۰۱۹ در انجمن سالانه آیپک سخنرانی کرد و همین امر موجب بروز انتقاداتی از وی نیز شد.
همسر کامالا هریس نیز یک وکیل یهودی است و اگر بایدن در این انتخابات به پیروزی برسد، بی شک همسر هریس نیز، اولین فرد یهودی خواهد بود، که پست سیاسی قابل توجهی نصیبش خواهد گشت.
 
گفتنی است که، انتخاب کامالا هریس از سوی جو بایدن، وقتی اهمیت مضاعف و دوچندانی پیدا می‌کند، که بدانیم جو بایدن ۸۲ ساله می‌تواند تبدیل به پیرترین رئیس جمهور آمریکا شود و معاون او شانس این را دارد، که پس از سپری شدن چند ماه از کابینه جدید ریاست جمهوری آمریکا، به عنوان رئیس جمهور مردم امریکا، در کاخ سفید حضور یابد و بدین صورت پلان استراتژیک فراماسونها و لابی قدرتمند و جهانی یهود عملی گردد.!!!
 
کامالا هریس در خصوص مسائل خاورمیانه نظراتی کاملا متفاوت از جمهوریخواهان دارد. برای مثال وی به طرح لغو صادرات سلاح به عربستان سعودی به موجب جنگ یمن رای مثبت داده بود، یا در خصوص سوریه وی مخالف حمایت آمریکا از ترکیه برای حمله به کُردهای سوریه است.
 
حتی خانم کامالا هریس، بعد از کشتن تروریست درجه یک رژیم آخوندی ـ  قاسم سلیمانی ـ  که به دستور مستقیم دونالد ترامپ انجام شد، از لایحه " نه به جنگ علیه ایران" در سنای امریکا حمایت کرده بود.!!!
 
در مورد جنگ یمن نیز، خانم هریس معتقد است که آمریکا نباید از ائتلاف عربستان سعودی حمایت کند. و در آخر، یک موضع جنجالی دیگر او، آن است که با نسل کشی خواندن کشتار ارامنه از سوی امپراطوری عثمانی موافق است؛ و این دقیقا طرحی که به مذاق دولت نئو عثمانلی ترکیه به هیچ وجه خوش نمی‌آید.!!!
منبع: 
I, Pet Goat 2 - The Simpsons
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
آیا کامالا هریس رئیس جمهور امریکا خواهد شد
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
موافقم. یک سکته ی کوچک میخواد تا کاملا هریس رئیس جمهور آمریکا شود.