علاج کرونا با روغن بنفشه آخوندی و آهنگ حمیرا

در ایران امروز، متاسفانه افسانه و داستان های اساطیری پیشدادی دوران سلسله اسبه(پورشاسب، گشتاسپ، طهماسب، لهراسب و غیره) و توهمات شاهی با خرافات دین شیعه و خزعبلات آخوندی چنان درآمیخته است و تٲثیر گذارند، که حتی اگر العیاذبالله، ذات باری تعالی هم بر این مردم ظهور کند، امیدی به تحول عقلانی و پیشرفت و آبادانی در کشور نیست.
 
همیشه معتقدم که در ایران، هیچگاه انقلاب، کودتا، نهضت و قیام مردمی نتیجه مثبت و مورد انتظاری نخواهد داشت. البته این اعتقاد بنده، تنها یک تصور و یا اندیشه شخصی نیست. بلکه با بازخوانی و بررسی وقایع متفاوت و مختلف تاریخی این سرزمین کثیرالمله و در طول قرون متمادی، بی شک چنین نگرشی کلی بوجود می آید. 
در این کشور، سیاسیون فقط دگرگونی آرم و مرام را می خواهند و تغییر ظاهر حکومت و نه اینکه دغدغه اصلی و مبارزه آنها برای برپایی عدالت و ایجاد حقوق متساوی در بین ملیتها و مذاهب گوناگون باشد. پس یقینا مردم عادی در تقارن با چنین وضعیتی، تنها رنگ و لعاب ظالمان و صورت شکنجه گران خود را عوض می کنند.
 اما مهمتر از همه، آنچه که هرگز در انقلاب و دگرگونی ها، تغییر نمی یابد و کسی در موردش هیچ تصوری ندارد، تحول ذهن و درک اجتماعی مردم جامعه است. قبل از هر دگرگونی در جامعه، باید به فکر بنیاد اندیشەهای جدید و بیشتر نمودن سطح آگاهی و رشد اجتماعی کافی در جامعه بود. آنگاه می شود ادعا نمود که کشور از حالت فنا و نابودی به عرصه عدالت و خوشبختی گام می نهد.
 
در ایران امروز، متاسفانه افسانه و داستان های اساطیری پیشدادی دوران سلسله اسبه(پورشاسب، گشتاسپ، طهماسب، لهراسب و غیره) و توهمات شاهی با خرافات دین شیعه و خزعبلات آخوندی چنان درآمیخته است و تٲثیرگذارند، که حتی اگر العیاذبالله، ذات باری تعالی هم بر این مردم ظهور کند، امیدی به تحول عقلانی و پیشرفت و آبادانی در کشور نیست.
 
البته این واقعیت تلخ، بدان مفهوم هم نیست که باید دست روی دست گذاشت و منتظر ظهور مهدی موهم ماند، تا با ظهورش جهان سراسر پر از عدل و داد شود و او چنین آرمان شهری را بوجود آورد.!
   
همه ما شاهد بودیم، که با ورود ویروس کرونا به ایران، بیشتر مردم برخلاف دیگر ملل جهان، با چه رقص و آوازی از داخل بیمارستان‌ها به پیشواز این میهمان ناخوانده و نامیمون رفتند. که در آخر هم حتی دستگاه سانسور آخوندها، علیرغم اصرار و تعقیب و در گیجی کامل، نفهمیدند که کدام بیمارستان ها و چه کسانی هستند که در فضای مجازی برای دفاع و مقابله با کرونا با تلفیق یا علی مدد و آهنگ حمیرا، به مقابله با دشمن بیولوژیکی چینی می روند.!
 
کشاورزان و مردم روستاها، می گفتند کرونا را نابود خواهیم کرد. آنهم با دستگاه سمپاش پشت موتور و تراکتور، که شوربختانه در طول این سالها حتی نتوانسته اند، انواع آفات و کرم ساقه خوار و ملخ مزارع و باغات خود را هم از بین ببرند.!
جلادان و پاسداران مفتخور و سرکوبگر، با نمایش انواع مسخرەبازی ها در سیمای آخوندی، اعلام کردند که یک کیت تشخیص کرونا می‌سازیم که از نوع خارجی آن و بالاخص از نوع آمریکای جهانخوار قوی تر و موثرتر خواهد بود.
آخوندهای شکم گنده و برجسته! در بیت عنکبوت ولایت گفتند، که فرزندان امت حزب الله، بزودی واکسن کرونای ولایی خواهند ساخت.!
 
از سو دیگر رژه و مانور هر روزه نیروهای بسیجی و سپاه و نیروی انتظامی برای آمادگی در جنگ میکروبی و شیمیایی با آمریکا را مشاهده کردیم. ارتش ماکت گونه و ذوب شده در ولایت نیز، با تجهیزاتی فوق العاده ابتدائی، نظیر ماسک و دستکش و چند تانکر کهنه و فرسوده آب و بە جاماندە از جبهه های جنگ هشت ساله، به خیابانها آمدند و می گفتند آمادەایم آماده...!
 فرمانده سپاه پاسداران با یک ژست عجیب در تلویزیون آخوندها ظاهر شد و جلوی چشم بینندگان، پرده از یک دستگاه شبیه اسباب بازی کودکان برداشت و گفت که دستگاه تشخیص کرونا از مسافت ۱۰۰ متری هم ساختیم و ما می توانیم و باید.!
 
بعدا کار به شیادی آخوندهای طب شیعه و احادیث امامان معصوم آنها رسید. یک آخوند پلید آمدند و گفتند که درمان کرونا را مطابق توصیه ائمه و همچنین طب اسلامی، تنها روغن گل بنفشه می داند و خود و خانمش هم بە مرات آنرا استعمال می کنند.!
در هر کوی و برزن، مسئولان رژیم آخوندی پلاکاردی نصب کرده بودند که " ما کرونا را شکست می دهیم"!
 
غیر از اسپند دود کردن و سایر موارد، خندەدارتر از همه آن بود، که بعد از طب مذهبی بیت ولایت آخوندی، جهت یافتن علاج نهائی. کار به طویله هم کشید و این بار علماء گفتند، که درمان کرونا در دود کردن پسمانده فضولات آلاغ ماده و یا همان "عنبر نسا " است.!
 
در کنار اراجیف حاکمیت آخوندی، در جبهه شاهی ـ کوروشی هم، بودند کسانی که می گفتند لشکر تیمور لنگ، هنگام حمله به ایران به نوعی بیماری و تنگی نفس مبتلا شده اند و یکی از اطبای آن زمان ایران زمین، بدانها توصیه کرده بود، که بوته گون دود کنید و پلاسی بر خود کشید، حتما شفا می یابید و بدین صورت لشکر تیمور با شگرد ایرانی شفا یافتند!
یقینا، اگر ویروس کرونا چند ماه دیگر دوام داشته باشد، بعید نمی دانم که از کتیبه های هخامنشی و آثار پاسارگاد نیز، یک سری نسخه پزشکی کهن کشف کنند و مثلا بگویند با گلاب بی بی ماندانا و یا توسل به قبر اِستر و مردخای، می شود از کرونا خلاصی یافت.!
 
 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: