حماسه‌ی فاضلاب!

البته نباید اعتنا کرد به حرف برخی «بلندگوهای دشمن» که می‌پرسند ممکن است اموال این بودجه‌ها خرج اهداف نظامی شده باشد؟ اصلا گیرم که شده باشد! این حرفها را در دوران ارسال پول و اعزام نیرو به سوریه هم می‌شنیدیم؛ در حالیکه اگر در سوریه نمی‌جنگیدیم مجبور بودیم در شهرهای خودمان با داعش بجنگیم تا مبادا ۱۵۰۰ نفر را در خیابان‌ها بکشند....

برخی از شهرهای استان فارس و بوشهر زیر آب رفته، مسئول ستاد بحران می‌گوید «بودجه برای پیشگیری تصویب شد اما چیزی دریافت نشد».

در سیل خوزستان⁩ هم بالا آمدن فاضلاب، فاجعه به بار آورده است. اعلام شد که بودجه هنگفتی را داده‌اند به قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه تا از این فجایع پیشگیری کند؛ کسی هم نیست حسابرسی کند که این بودجه کجا و چگونه خرج می‌شود که زندگی مردم را از سیلاب به فاضلاب می‌رساند!

البته نباید اعتنا کرد به حرف برخی «بلندگوهای دشمن» که می‌پرسند ممکن است اموال این بودجه‌ها خرج اهداف نظامی شده باشد؟ اصلا گیرم که شده باشد! این حرفها را در دوران ارسال پول و اعزام نیرو به سوریه هم می‌شنیدیم؛ در حالیکه اگر در سوریه نمی‌جنگیدیم مجبور بودیم در شهرهای خودمان با داعش بجنگیم تا مبادا ۱۵۰۰ نفر را در خیابان‌ها بکشند. اگر این بودجه‌ها خرج نظامیان نشود خدای ناکرده ممکن است دشمن بر این کشور مسلط شود و نان شب و امنیت روز را از مردم بگیرد. یا حتی خدای ناکرده تا جایی نفوذ کند که یک مقام موشکی و هسته‌ای در ۵۰ کیلومتری تهران ترور شود و آب از آب تکان نخورد. یا اصلا ممکن است دشمن به هواپیمای مسافربری ما دو بار شلیک کند تا مطمئن شود سرنگون شده. یا حتی در زندگی خصوصی‌مان سرک بکشد، برسر چهارراه‌ها گشت راه بیندازد و مزاحم پوشیدن و نوشیدن مردم شود. یا ممکن است در دادگاه‌های ما دخالت کند و نگذارد متهمان ما وکیل اختیاری بگیرند و هر روز یکی را بدون مراعات آئین دادرسی پای چوبه اعدام ببرند.

پس بهتر است به جای آنکه بپرسیم بودجه پیشگیری از سیل کجا خرج می‌شود باید از برادران تشکر هم بکنیم اگر پول پیشگیری را خرج پیش‌خرید اسلحه کنند. گرفتاران فاضلاب در اهواز باید «شرایط حساس کنونی» را درک کنند که حکومت ما به جای ۱۹۰ کشور جهان با آمریکا مبارزه می‌کند، اسراییل را محو می‌کند، قدس را آزاد می‌کند، در سوریه و ونزوئلا از حرم و حرمسرا دفاع می‌کند، خلاصه حکومت ما خیلی کار دارد، کارهایی مهمتر از سیلاب که اگر لازم باشد خوزستان که سهل است یک کشور را تبدیل به فاضلاب می‌کند.

https://www.instagram.com/p/CIiqIBeCi4v/?igshid=mo...

برگرفته از: 
کلمه
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: