مرگ و میر مجاهدین خلق در اشرف ۳ براثر کرونا و پنهانکاری مریم رجوی

در چند روز اخیر اخباری از شدت و حدّت بیماری کرونا در اشرف ۳ در آلبانی و درگذشت تنی چند از اعضای سازمان مجاهدین خلق به دست من رسیده بود، تلاش می کردم تا بتوانم از طریق سایت های اصلی و جانبی مجاهدین خلق اخبار و اطلاعات درگذشت اعضا را با سند و مدرک بدست بیاورم اما پنهاکاری رهبران مجاهدین خلق و هراس آنها از درز اخبار درگذشت اعضا بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در میان خانواده های اعضا که سالیان با فرزندانشان ارتباطی ندارند نگران کننده بود و به همین جهت مریم رجوی تلاش دارد مرگ و میر اعضا را پنهان سازد

در چند روز اخیر اخباری از شدت و حدّت بیماری کرونا در اشرف ۳ در آلبانی و درگذشت تنی چند از اعضای سازمان مجاهدین خلق به دست من رسیده بود، تلاش می کردم تا بتوانم از طریق سایت های اصلی و جانبی مجاهدین خلق اخبار و اطلاعات درگذشت اعضا  را با سند و مدرک بدست بیاورم اما پنهاکاری رهبران مجاهدین خلق و هراس آنها از درز اخبار درگذشت اعضا بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در میان خانواده های اعضا که سالیان با فرزندانشان ارتباطی ندارند نگران کننده بود و به همین جهت مریم رجوی تلاش دارد مرگ و میر اعضا را پنهان سازد و با شیوه چراغ خاموش و بصورت قطره چکانی خبرها را کنترل شده انتشار دهد.

طبق خبرهایی رسیده بیماری کرونا بدلیل برگزاری مراسم و نشست های سیاسی تبلیغاتی برای نمایش مریم رجوی بعنوان رئیس جمهور برگزیده... و همچنین نشست های ایدئولوژیک و تشکیلاتی  مستمر و طولانی چندین روزه در ساعت های متمادی و مراسم مذهبی شب احیا و سینه زنی تاسوعا و عاشورا و...زندگی بصورت جمعی در مکان های بسته یکی از عوامل اصلی شیوع بیماری در اشرف ۳ در آلبانی است.

 افراد بسیاری ازجمله حسن زارعی، حسن صلاح اندیش، غلامرضا پورهاشم، مهدی حق حسینی، محمد قلی احسانی و تعداد دیگری ... در هفته های پیشین به بیماری کرونا مبتلا شده اند و خبری از وضعیت سلامت آنها و یا... در دسترس نیست.

همچنین بسیاری از مسئولین و فرماندهان ارشد مجاهدین خلق همچون جواد خراسان، محمود عطایی، احمد حنیف نژاد، فرزانه میدانشاهی ، مرضیه حسینی، شهین حائری، انسیه گلدوست ودر شمار مبتلایان به بیماری قرار دارند.

  ادامه گزارش را بدلیل عکس ها و ویدئو از لینک زیر دنبال کنید:

 

  نسبت به مجاهدین خلق و روشنگری های انجام شده در طی این چند سال اخیر و بطور مشخص در دو و سه سال اخیر از سوی جداشدگان از مجاهدین و شورا، ناگزیر برای حفظ و حراست تشکیلات و جلوگیری از ریزش و مسئله دار شدن آنان، بیشتر کادرهای تشکیلاتی خود  از کشورهای مختلف را به آلبانی فرا خوانده است و همین عاملی بر ازدحام افراد در محدوده  بسته و کوچک اشرف ۳ و افرایش بیماری کرونا دامن زده است. مریم رجوی و رهبران مجاهدین که در اشرف و در عراق اعضا را باد می زدند و می گفتند:« هزار اشرف می سازیم»، و ادعا می کردند: « هر عضو مجاهد  تک افتاده در هر گوشه ای  از جهان، خودش به تنهایی یک سازمان مجاهدین خلق را تشکیل میدهد» اینک همه شعار های بادکنکی  را کنار زده اند و اعضا را از همه کشورها به آلبانی کشانده و در یک حصار آببندی شده بلحاظ ایدئولوژیک و تشکیلاتی و خارج از دسترسی به جهان ازاد و بقول مریم و مسعود رجوی « استرلیزه شده »  نگاه می دارند.

مسعود رجوی که حتی در باره وجود «کانون های شورشی» درمیان جوانان لبنان و عراق اطلاعیه صادر می کند و برای مطرح کردن پایگاه اجتماعی خود حتی پس از درگذشت شخصیت هایی همچون دکتر محمد ملکی و استاد شجریان فرصت سوزی نکرده و نام آنها را بسود خود مصادره می کند،‌ در باره مرگ و میر اعضا خود و کادرهایی که چهل سال تحت رهبری و در کنار او بوده اند هیچ پیامی صادر نکرده و سکوت پیشه کرده است.

هر چه بیشتر مسعود و مریم رجوی به سانسور و اختناق و قطع رابطه اعضا با جهان خارج روی بیاورند، روشنگری ها ادامه خواهد یافت و  گریزی از رو یا رو  شدن با حقایق و درز اطلاعات نیست. لاپوشانی و مخفی نگاه داشتن  بیماری و مرگ اعضا نشانه فساد جان و  نام و جاه رهبری است که همه چیز تابعی از منافع و منویات جنون خودشیفته ی خود می پندارد. در همین مدت تماس های بسیاری از سوی خانواده ها و دوستان با من گرفته شده تا اطلاعی از بستگان خودشان در آلبانی کسب کنند. این در حالی است که سایت های مجاهدین خلق و مریم رجوی می نویسند:

 

منبع: 
حقیقت مانا
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: