پرستاری پس از زدن واکسن کرونا؛ در تلویزیون بطور زنده صحبت می کرد که بیهوش شد!

پرستار امریکایی پس از زدن واکسن covid-19 در تلویزیون بطور زنده صحبت می کرد که بیهوش شده و به زمین افتاد .او در حالی که داشت صحبت می کرد ابتدا با دست روی پیشانی خود مالید و گفت معذرت می خواهم و بعد غش کرد.چند دقیقه پس از غش ، خانم پرستار گفت که این اولین بار نیست که به این ترتیب به درد واکنش نشان می دهد.
پرستار امریکایی پس از زدن واکسن covid-19 در تلویزیون بطور زنده صحبت می کرد که بیهوش شده و به زمین افتاد .
او در حالی که داشت صحبت می کرد ابتدا
با دست روی پیشانی خود مالید و گفت معذرت می خواهم و بعد غش کرد.  این خانم پرستار که تیفانی نام دارد ؛  چند دقیقه پس از غش به هوش می اید و اطمینان می دهد که او اختلالی دارد که باعث می شود از درد بیهوش شود. ، خانم پرستار گفت که این اولین بار نیست که به این ترتیب  بدن او به درد واکنش نشان  داده است . او می گوید : "کمی احساس گیجی کردم ، اما حالم خوب است و درد بازوی من از بین رفته است"
اما مرکز پیشگیری بیماری ها ی ایالت متحده (CDC)غش را غیر معمول دانسته است . مسئولاان این این موسسه می گویند از آنجا که مواد موجود در واکسن های مورد بحث متفاوت است ، محققان معتقدند که این فرایند واکسیناسیون است نه خود واکسیناسیون.

 ابن خانم پرستار بهمراه چهار همکار خود در میان اولین کسانی بودند  که واکسن کرونا Pfizer _که تا ۹۵ در صد موثر می باشد_ دریافت کرده اند و این شرکت سازنده واکسن استقبال از آن را خوب توصیف می کند  و معتقدند که بدون  نگرانی جدی در زمینه ایمنی می داند و این حادثه  غش کردن این خانم پرستار را را غیر معمول دانسته  اند.

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: