زیردریایی اسرائیل نیز به خلیج فارس اعزام شد

حال باید دید، این تحرکات عمده نظامی در منطقه و اینکه قبلا هم دولت ایلات متحده امریکا، با آوردن بمب افکن های B52 و پرواز چند روز پیش آنها بر فراز خلیج فارس و در نزدیکی مرزهای آبی ایران، با چه هدفی صورت می گیرد. آیا تنها نوعی مانور نظامی و هشدار جدی به منظور ایجاد ترس و بازدارندگی در مقابل رژیم آخوندی است...

همزمان با عبور زیردریایی ارتش امریکا از تنگه هرمز و مستقر شدن در آب های خلیج فارس، رسانه های دولت اسرائیل هم اعلام کردند، که زیردریایی آن کشور نیز به قصد اعزام به خلیج فارس از کانال سوئز عبور کرده است.!

لازم به ذکر است که در سالگرد هلاکت قاسم سلیمانی و نیز کشتن فخری زاده توسط موساد، گروه های نظامی و افراطی طرفدار رژیم ایران، باردیگر و در روز دوشنبه این هفته، به سفارت امریکا در منطقه خضراء بغداد موشک پراکنی کردند.
حال هر دو کشور امریکا و اسرائیل اعلام نمودند که احتمالا ایران می خواهد عملیاتی تلافی جویانه علیه آنها آغاز کند. در مقابل آنها نیز با آمادگی کافی، گفتند که پاسخی تند و فوری به هرگونه تعرض رژیم خواهند داد.

حال باید دید، این تحرکات عمده نظامی و اینکه قبلا هم دولت ایلات متحده امریکا، با آوردن بمب افکن های B52 و پرواز چند روز پیش آنها در نزدیکی مرزهای آبی ایران، چه هدفی را دنبال می کند. آیا تنها نوعی مانور نظامی و هشدار جدی به منظور ایجاد ترس و بازدارندگی در مقابل رژیم آخوندی است؟! یا اینکه بلعکس چنین نیست، و امریکا و متحدانش می خواهند برای همیشه با حمله به تاسیسات اتمی و زیرساخت های نظامی رژیم ایران و گروههای تروریستی و حامی سیاستهایش  نظیر حشدی الشعبی و حزب اللات لبنان، تومار فتنه گری رژیم مُلایان را بپیچند.!

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: