علیه تصمیم جدید واتس اپ و سیاست گلوبالیست ها

همزمان با چنین تحولاتی، به آسانی اپلیکیشن های ایرانی(تولیدات داخلی مُلایان شیعه) و تحت کنترل کامل سیستم اطلاعاتی و جاسوسی دیکتاتوری آخوندی را نپذیرید و توسط تبلیغات گسترده آنها در اینترنت شکار نشوید...

 

واتس اپ با آپدیت جدید، کاربرانش را مجبور می‌کند تا با قانون جدید حفاظت از اطلاعات شخصی موافقت کنند و در غیر این صورت دسترسی شان به این اپلیکیشن را از دست می‌دهند.

موافقت کردن با قوانین جدید واتس اپ به معنای آن است که اطلاعات خصوصی کاربر از جمله شماره موبایل وی با فیسبوک (مالک پیام رسان) به اشتراک گذاشته می‌شود.

تمام کاربران باید تا ٨ فوریه ٢٠٢١ میلادی با قوانین جدید موافقت کنند و در غیر این صورت، دسترسی به چت ها و شماره تماس‌های ثبت شده در آن را از دست می‌دهند.

آپدیت جدید به شکل یک نوتیفیکیشن داخل اپ ظاهر می‌شود که کاربران می‌توانند تا مهلت تعیین شده آن را نادیده بگیرند.

لطفا برای مبارزه با سیاست غیر اخلاقی گلوبالیست ها و جلوگیری از ورود آنها به حریم خصوصی تان در دنیای مجازی، از سرویس ها و اپلیکیشن های دیگری استفاده کنید.
 
گویا مدیر واتس اپ، اروپایی ها را از قانون جدید در رابطه با پیوند داده های مشترک با فیسبوک و اخذ معلومات از کاربران، استثنا کرده اند.
 اما باوجود آن، بازهم تصمیم آنها یک نوع تجسس آشکار جهانی و بر ضد آزادی های فردی و اجتماعی محسوب می گردد.
بنابراین از دوستانی که از طریق واتس اپ با بنده در تماس هستند، خواهشمندم از آخر ژانویه با همان شماره تماس قبلی، از طریق اپلیکیشن سیگنال Signal ارتباط برقرار کنید.
در حال حاضر آمازون، اپلیکیشن Parler را مسدود کرده است. اما دسترسی به آن از طریق وجود لینک های فراوان در تلگرام چندان هم سخت نیست.
همزمان با چنین تحولاتی، به آسانی اپلیکیشن های ایرانی(تولیدات داخلی مُلایان شیعه) و تحت کنترل کامل سیستم اطلاعاتی و جاسوسی دیکتاتوری آخوندی را نپذیرید و توسط تبلیغات گسترده آنها در اینترنت شکار نشوید.
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر عارف شیخ احمدی

عنوان مقاله: 
پاسخ به نظر آقای توکلی
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای توکلی؛ گلوبالیست ها معتقدند که همه چیز باید متمرکز باشد. از دادوستد تا پول تا دسترسی اجتماعی به تولید تا دولت و انتخاب. آنها این تمرکزگرایی را سبب بهتر و عادلانه تر شدن زندگی بشر امروز می دانند
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
گلوبالیست ها چه می گویند

احمد تاج الدینی می نویسد : شایسته یادآوری است که در این نوشتار از ایدئولوژی ای به نام گلوبالیسم سخن به میان نیامده است. این به آن جهت است ک..
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب عارف شیخ احمدی گرامی / بنده با نظرتون در باره " تصمیم جدید واتس اپ" کاملا موافقم ولی این چه ربطی به " سیاست گلوبالیست ها" دارد اصلن چیزی بنام "سیاست گلوبالیست " وجود خارجی ندارد. اگر دارد لطفا