زر زیادی!اول- سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه :
دشمنان امروز گرفتارند. حتی اندیشکده‌های خود آنها می‌گویند آنها امروز از درون در حال فروپاشی‌اند و می‌بینید که به جایی رسیده‌ایم که از برجام بی‌نیاز شده‌ایم. چه آمریکا برگردد و چه برنگردد و این وعده الهی است که هرچه توطئه کردند به خودشان برمی‌گردد و اکنون آنها مایه استهزا و خنده همه عالم هستند

زر زیادی!

اول- سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه :
دشمنان امروز گرفتارند. حتی اندیشکده‌های خود آنها می‌گویند آنها امروز از درون در حال فروپاشی‌اند و می‌بینید که به جایی رسیده‌ایم که از برجام بی‌نیاز شده‌ایم. چه آمریکا برگردد و چه برنگردد و این وعده الهی است که هرچه توطئه کردند به خودشان برمی‌گردد و اکنون آنها مایه استهزا و خنده همه عالم هستند و این مسیر ادامه دارد.

دوم : سردار محمدعلی عزیز جعفری : فرمانده کل سابق سپاه :

مسیر غلط را القا نکنید. راه درست و عاقلانه همان مسیری است که رهبر انقلاب ترسیم کردند.

چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟

سوم- یک روز پس از دیدار وزیر خارجه آمریکا از اسرائیل:

بین ساعت ۱ الی ۲ بامداد امروز (چهارشنبه)، جنگنده‌های نیروی هوایی اسرائیل، احتمالا از نوع اف-۳۵آی رادارگریز، حداقل ۱۸ حمله هوایی علیه دست‌کم ۱۰ هدف مختلف در شرق سوریه به انجام رساندند. این اهداف شامل دو ستاد فرماندهی و کنترل سپاه قدس، لشکر فاطمیون آن و همچنین شبه‌نظامیان کتائب حزب‌الله از حشد الشعبی، حداقل سه انبار و محل نگهداری مهمات و تسلیحاتی چون موشک یا راکت‌های نقطه‌‌زدن توپخانه‌ای و دو کاروان از خودروهای سپاه قدس و لشکر فاطمیون بوده است.

در جریان حملهٔ هوایی شامگاه چهارشنبه جنگنده‌های اسرائیل به سوریه دست‌کم ۵۷ نفر کشته و ۳۷ تن دیگر زخمی شدند. دیده‌بان حقوق بشر سوریه از بامداد پنچشنبه با استناد به گزارشگران خود شمار قربانیان «مرگ‌بارترین حمله اسرائیل به سوریه» از زمان آغاز جنگ داخلی این کشور را روزآمد کرده است.

چهارم - ممعلی به حسین:

ای تف تو روی اون حاج قاسم و هرکی که این "عمق استراتژیک" رو تو آستین ما کرد! هر روز دارن می کوبن! نه راه پیش مونده، نه راه پس! می خواستیم به مرز اونا برسیم، اونا به مرزامون رسیدن!
پنجم- حسین به مملی :
اگه اینطوره، پس اون حرف ها چیه که می زنیم ؟ یعنی همش زر زیادیه؟
ششم -مملی به حسین :
همینطوره! زر زیادیه! همه مون تابع و مقلد رهبریم !

منبع: 
فيسبوك
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: