به دین جدید کوویدیسم خوش آمدید

پس نماز این دین چگونه است؟! دعا و طلب هر انسان، همانا نشستن مقابل تلویزیون و شنیدن بولتن اخبار مربوط به کووید از رسانەهای مختلف جهان است، و بصورت فرادا یا خانوادگی صورت می گیرد.!
 
آنچه در حال حاضر تجربه می کنیم، شکل گیری یک آیین جدید جهانی و نوعی پذیرفتن بخصوص یک مذهب اجباری است.
در واقع، اگر همه وقایع این یک سال اخیر را از نزدیک مشاهده کنیم، این تصور به ما دست خواهد داد، که شیاطین جهانی و قدرتهای کنترل کننده، دین کوویدیسم را ایجاد کرده اند.
 
دین جدیدی که با آمدنش و به سرعت همه ابعاد زندگی بشر را تغییر می دهد و آنرا بسوی منافع خدایان آن متحول می سازد.
با وجود داشتن نظریات و آراء، آیین ها، آداب و رسوم سابق خود، به دین کوویدیسم و دنیای جدید خوش آمدید.!
 
کنترل کنندگان دنیا و لُردهای واقعی، کسانی هستند که صحنەهای رویدادها را یکی پس از دیگری جابجا می کنند و اهداف و مقاصد خود را زیرکانه دنبال می کنند و بیشتر اوقات هم پیروز میدان می شوند.
اما بیایم از هذیان و تقلب اندیشه آنها دور شویم و واقعیتی که آنها بوجود آوردەاند، را توصیف کنیم.
 
راستی در دین کوویدیسم، پزشکان چه کسانی هستند؟! آنها کشیشان این دین جدید هستند.!
ماسک شعار مذهبی، نودینان و باورمندان به دین کوویدیسم است.
بازوها و ماهیچە ها را هنگام زدن واکسن آماده کنید و این یک سنت دین جدید است، به مانند وضو.!
مراعات کردن فاصله اجتماعی، مانند یک واجب دینی است و تخطی از آن حرام است و پیگرد شرعی و قانونی دارد.!
در کل باید گفت، واکسن کووید به مثابه آمدن مسیح دیگری است در این دین اجباری.! 
مواد ضد عفونی کننده و شویندەهای حاوی الکل، همانند " آب مقدس " محترم بودە و باید با آنها دستان و اشیای اطرافتان را ضدعفونی کنید و غسل دهید.!
قرنطینه شدن افراد خانوادە در منزل یا بصورت فردی و تنها در یک اتاق، دقیا مانند پیشە یک عابد و زاهد معتکف و گوشەنشین است.!
پس نماز این دین چگونه است؟! دعا و طلب هر انسان، همانا نشستن مقابل تلویزیون و شنیدن بولتن اخبار مربوط به کووید از رسانەهای مختلف جهان است، و بصورت فرادا یا خانوادگی صورت می گیرد.!
 
بنابراین حقیقتا، ما در حال حاضر مانند راهبان جدا از هم زندگی می کنیم و در اعتکاف کامل به سر می بریم.
نقش سازمان بهداشت جهانی در این میان چیست؟! عملکرد آنها، دقیقا مانند کتاب مقدس جدید است. که سلامت عمومی ما را یادآوری می کنند و مریدان دین جدید را به خواندن فرامین خود و احترام بدانها دعوت می کنند.
 
البته کوویدیسم، یک دین بیولوژیکی ـ انفورماتیکی و با محوریت روانشناختی ذهنی و اجتماعی است.
کوویدیسم هر چه که هست، مهم آن است که برای ما الان وقایعی اتفاق می افتد و حالتی وحشتناک کە زندگی عادی ما را به شدت دگرگون می کند. این دین، در نظر دارد بشریت را نیز به فرقەها و مذاهب مختلف تقسیم کند.
ارکان عبادی کوویدیسم چیست؟!
 همه عبادات و آنچه که باید معتقدان بدان بپردازند و آن را به جای آورند، شامل، انجام دادن تست کرونا، آزمایشات گوناگون، مصرف برخی ویتامین ها(ویتامین D و C ) و خرید انواع ماسک ها است.
و به زودی هم با ساخت و فروش انواع واکسن ساخت کمپانی های مشهور، بصورت خودآگاه و یا ناخودآگاه مبالغ هنگفت و باورنکردنی مانند زکات و خمس و سهم امام به جیب خدایان دین کوویدیسم واریز می شود.!
 
اما کافران در کوویدیسم چه کسانی هستند؟!
آنها من و شما هستیم که به تئوری توطئه اعتقاد داریم و این دین جدید را به آسانی قبول نمی کنیم و به آنها نفرین می فرستیم و می کوشیم غسل تعمید اجباری(واکسن) را قبول نکنیم.!
 
بله دین کوویدیسم، در واقع تمام اوصاف و نمادهای یک دین را دارد. که خدایان این دین امیدوارند بتوانند به زور به ما تحمیل کنند و بندگانی مخلص و گوش به فرمان داشته باشند.
هر فردی با وارد شدن به دین کوویدیسم، اساسی ترین و ضروری ترین حالات زندگی و حدود آزادیهایش را فراموش خواهد کرد و بصورت تعبدی و صم بکم، تسلیم فرمان خدایان این دین خواهد گردید.
 
خدایان کوویدیسم از طریق تزریق اجباری، شما را وارد دنیای بت پرستی و جادوگونه خود خواهند کرد و دیگر نوشیدن آب و خوردن نان و رفتن به سفر بدون داشتن اثبات و مدرک واکسن( غسل تعمید) غیر ممکن خواهد بود.
جهان بعد از پدیدار شدن دین کوویدیسم، فضایی است که دیگر نمی توانید هیچ چیز را شخصا و به مانند سابق تحت کنترل خویش داشته باشید. آری، دیگر آزادی ما به پایان خواهد رسید و چه بسا، ما قادر به حفظ اسرار فردی و سنت پدران و مادران و گذشتەگان سرزمین خویش نخواهیم بود.
 
در پایان، آنچه برای من عجیب است؛ سکوت بلندگوی سکولاریسم و نهادهای ضد اجباری شدن دین و فرقه گرایی است.! چرا آنها در مور تحمیل کوویدیسم سکوت مطلق پیشه کردەاند.
 
ای اهل ایمان، به دین کوویدیسم خوش آمدید. از این به بعد، زندگی و وجود جسمانی شما در منزل، سرکار و هنگام خوردن و خوابیدن به دو بخش دنیای واقعی و دنیای مجازی و تحت کنترل و نظارت کامل دین جهانی کوویدیسم تقسیم خواهد شد. و شما باید در ضمیر خود تصمیم بگیرید، کە عبادت و بندگی خدایان این دین را قبول می کنید، یا علیە آنها کافر می شوید و یا آنها را مومن نمی دانید و تکفیرشان می کنید!
 
 
 
 
منبع: 
ترجمه و شرح ویدئو از زبان فرانسوی با اندکی شرح و توضیح...
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: