المیادین با انتشار ویدئوی پهپادی؛ انفجار در کشتی اسرائیلی کار ایران نبود

انفجار در یک کشتی اسرائیلی در خلیج عمان که تل‌آویو پیش‌تر ایران را به دست داشتن در آن متهم کرده بود بنا به گزارش‌‌ یک رسانه عربی داخلی بوده و بر اثر حمله خارجی صورت نگرفته است. این فرضیه نخستین بار توسط شبکه المیادین مطرح شد و دیگر رسانه‌ها از جمله برخی پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در اسرائیل آن را منعکس کردند.

این فرضیه نخستین بار توسط شبکه المیادین مطرح شد و دیگر رسانه‌ها از جمله برخی پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در اسرائیل آن را منعکس کردند.

 

پایگاه خبری «جویش نیوز سندیکیت» که مدعی پوشش خبرهای مرتبط با اسرائیل و جهان یهودیت است المیادین را یک رسانه نزدیک به حزب‌الله معرفی و به گزارش تازه منتشر شده از سوی این رسانه اشاره کرده که در آن عامل انفجار روز ۲۶ فوریه در کشتی اسرائیلی داخلی عنوان شده است.

 

جروزالم پست نیز در مطلبی با اشاره به گزارش المیادین آورده است که این «رسانه وابسته به حزب‌الله با انتشار ویدیویی مدعی شده که عامل انفجار در داخل شناور اسرائیلی بوده است.»

در این مطلب آمده است که ویدیوی منتشر شده از سوی المیادین را یک پهپاد ایرانی ضبط کرده است. جروزالم پست می‌افزاید که المیادین با انتشار این ویدیو مدعی شده که حفره‌های ایجاد شده در بدنه شناور اسرائیلی ناشی از انفجار از داخل کشتی بوده و هیچ حمله خارجی به این شناور صورت نگرفته است.

منبع: 
یورو نیوز
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: