همصدایی زندانیان سیاسی سهیل عربی، آرش صادقی و ابوالقاسم فولادوند با مردم ایران

نامه زندانیان سیاسی آرش صادقی،سهیل عربی وابوالقاسم فولادوند: سال ۱۴۰۰ سال گذر از مانع اصلی
سه زندانی سیاسی سهیل عربی، آرش صادقی و ابوالقاسم فولادوند با ارسال نامه ای از زندان رجایی شهر کرج با مردم ایران همصدا شدند.

به گزارش کانون حقوق بشری نه به زندان – نه به اعدام ۱۱ فروردین ۱۴۰۰، زندانیان سیاسی آرش صادقی، سهیل عربی و ابوالقاسم فولادوند با ارسال نامه ای از زندان رجایی شهر با مردم ایران همصدا شده و همه براندازان و آزادیخواهان را به اتحاد برای گذار از مانع اصلی دعوت کردند.

آنها در نامه خود با اشاره به نامگذاری دجالانه خامنه‌ای که سال ۱۴۰۰ را بعنوان سال مانع زدایی نامگذاری کرد، سال ۱۴۰۰ را «سال گذر از مانع اصلی» خواندند.

آنها همچنین به شعارهای مردم در قیام آبان ۹۸ اشاره کرده و گفتند «بارها مخالفتمان را با دیکتاتوری و استبداد و میلمان به آزادی و براندازی اصل دیکتاتوری که نامش نظام ولایت فقیه است و برقراری یک جمهوری دموکراتیک براساس نهادها و ارگانهای مردم سالار که باعث برقراری عدل و برابری شود، اعلام کرده ایم».

این سه زندانی سیاسی در نامه خود نوشتند«مقصود از نوشتن این بیانیه اعلام همراهی با مردم مبارز و آزادی خواه در سراسر این سرزمین پهناور از آغاز سال ۱۴۰۰ و دعوت برای اتحاد همه براندازان و آزادیخواهان در راه گذار از مانع اصلی یعنی براندازی نظام ضدبشر و ضدهستی ولایت فقیه و سپس بازسازی خانه و میهنمان است».

متن کامل این نامه که نسخه ای از آن بدست کانون حقوق بشری نه به زندان – نه به اعدام رسیده است از این قرار است:

سال گذر از مانع اصلی

مانع اصلی در میهن مان ایران تئوکراسی، دیکتاتوری، و غارتگری نظام حاکم است. این حاکمیت استبدادی خود را زیر نقاب جمهوریت و اسلامیت، پنهان کرده است.

مانع اصلی در ایران همانا رژیم جور و جهل ولایت فقیه است که سد راه آزادی، برابری، دمکراسی، توزیع عادلانه ثروتها، رفاه، تولید، پیشرفت و باعث ایجاد بحران و گرفتاری برای کارگران، بازنشستگان ،بانوان و….تمام مردم شده است.

صدای مردم در قیام آبان ۹۸ با فریاد بلند «نه این طرف نه آن طرف – نابود باد بیت و سلطنت» توسط جهانیان شنیده شده است. «نه بد میخوام -نه بدتری -نه سلطنت نه رهبری» و «نه شاه میخوایم نه ملا» از دیگر شعارهای مردم ایران بود.

این شعارها و خواسته ها هنوز در گوشمان می پیچد و بارها مخالفتمان را با دیکتاتوری و استبداد و میلمان به آزادی و براندازی اصل دیکتاتوری که نامش نظام ولایت فقیه است و برقراری یک جمهوری دموکراتیک براساس نهادها و ارگانهای مردم سالار که باعث برقراری عدل و برابری شود، اعلام کرده ایم.

مقصود از نوشتن این بیانیه اعلام همراهی با مردم مبارز و آزادی خواه در سراسر این سرزمین پهناور از آغاز سال ۱۴۰۰ و دعوت برای اتحاد همه براندازان و آزادیخواهان در راه گذار از مانع اصلی یعنی براندازی نظام ضدبشر و ضدهستی ولایت فقیه و سپس بازسازی خانه و میهنمان است.

آرش صادقی  _ سهیل عربی – ابوالقاسم فولادوند
زندان رجایی شهر
تاریخ:فروردین ۱۴۰۰

منبع: 
کانون حقوق بشری نه به زندان - نه به اعدام
بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: