اطلاعیه سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت) - آمریکا

اطلاعیه سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت) - آمریکا

 

 

 

هم‌میهنان گرامی!
در چارچوب برنامه‌های سازمان ما در راستای پاس‌داشت پنجاه سال جنبش فداییان خلق ایران، برگزاری یادمانی به مناسبت ۲۹ فروردین، سال‌روز کشتار ۹ زندانی سیاسی از جمله هفت چریک فدایی بر فراز تپه‌های اوین، توسط ساواک، در سال ۱۳۵۴ برای روز یک‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ (برابر با ۱۸ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی و اعلام شده بود.
در این میان از طریق انتشار اطلاعیهٔ متأخر حزب چپ ایران (فداییان خلق) آگاهی یافتیم که رفقای ما در حزب در همین روز یادمانی برگزار می‌کنند. از آن‌جایی که معتقدیم این پاس‌داشت‌ها، بررسی زندگی و راه طی شدهٔ فداییان خلق و پرداختن به چرایی کشتار این جان‌باختگان از جمله با توجه به فضای کنونی حاکم بر میهن ما، ضرورت عاجل دارد، ضمن استقبال از برگزاری این یادمان توسط رفقای‌مان در حزب چپ ایران (فداییان خلق)، تصمیم گرفتیم نشست‌مان را یک شب زودتر از آن‌چه اعلام کرده بودیم، برگزار کنیم. به این ترتیب، همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، برنامهٔ سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت)- امریکا در یادمان ۲۹ فروردین، در روز شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ (برابر با ۱۷ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) برگزار خواهد شد.
سازمان فداییان خلق ایران (اکثریت)- امریکا
مشخصات و برنامه‌های این نشست را در زیر ملاحظه کنید:

برنامه شامل : سخنرانی،شعر ، سرود و داستان خوانی
سخنرانان: اکبر دوستدار - اردشیر زارع قنواتی- مجید کیانزاد و فرخ نگهدار
برنامه در روز شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ برابر با ۱۷ آپریل ۲۰۲۱
ساعت ۱۹:۰۰ به وقت اروپای مرکزی و ۲۱:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد.
شما عزیزان میتوانید در سامانه زوم و سایر رسانه های اجتماعی منجمله فیسبوک،کانال یوتیوب،اینستاگرام بطور زنده برنامه را ملاحظه فرمایید.
 
مقدم همه شما عزیزان را گرامی میداریم!

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: