قصه پر غصه گوگوش را خواندید ؟

داریوش صدا اعتراض ابی؛ گو گوش؛ حمیرا؛ ستار؛ و صد ها خواننده زن و مرد هزاران هنرمند ؛نویسنده؛ شاعر؛ نقاش؛ هنر پیشه؛ در داخل و خارج کشور است. قصه پر قصه گوگوش را خواندید ؟ اشکهای حمیرا را در طول اقامت وبعد مها جرت راخواندید؟ بیشترین ستم را این حکومت دینی به هنرمندان بخصوص به خواننده گان زده است.
داریوش صدا اعتراض ابی؛ گو گوش؛ حمیرا؛ ستار؛ و صد ها خواننده زن و مرد هزاران هنرمند ؛نویسنده؛ شاعر؛ نقاش؛ هنر پیشه؛ در داخل و خارج کشور است. قصه پر غصه گوگوش را خواندید ؟ اشکهای حمیرا را در طول اقامت وبعد مها جرت راخواندید؟ بیشترین ستم را این حکومت دینی به هنرمندان بخصوص به خواننده گان زده است. دیدی بهروز وثوقی پس از دوسال دوندگی برای بازگشت به ایران چه پیامی فرستاد.؟ خسته ونا امید از تلاش برای بازگشت به ایران چی گفت.. هنر مندان مقیم خارج مطلقا هیج امید ی به اصلاح این رژیم ندارند حق هم دارند خواستار براندازی این رژیم ارتجاع مذهبی شوند آنها آزادی میخواهند تا در کشور خود مثل زمان شاه بخوانند از زن و مرد. این حق طبیعی هنرمندان کشور ماست وباید بدون هیجگونه قید وشرطی حمایت کنیم. حمایت ازآزادی هنرمندان زن و مرد درست شبیه حمایت از آزادی بیان و قلم.
پیام نوروزی بهروز ثوقی در واقع پیام انسانی همه هنر مندان بوده است.
ببینید چقدر زیبا نوشته
متن پیام بهروز وثوقی به نقل از صفحه اینستاگرام ایشان:
هموطنان عزیزم، در آستانه نوروز باستانی خودرو موظف به تبریک‌گویی می‌دانم. طی چهل و اندی سال که از هجرت وطنم می‌گذرد در آرزوی دیدار شما در این غربت غریب می‌سوزم و می‌سازم. از اینکه در این مدت مدید مرا فراموش نکرده‌اید سپاسگذارم و دست همه شما را می‌فشارم و روی‌تان را از دور می‌بوسم.
امیدوارم در سال جدید و آغاز قرنی نو شانه‌های خم‌شده از بار سنگین اقتصادی و حکومتی جهل و ظلم و جور آزاد گردد و شما هموطنان عزیزم با آزادی بیشتر زندگی کنید. برترین خبر برای من این است که بچه‌های وطنم برای سیر کردن شکم‌شان به‌جای ظرف‌های زباله‌ در یخچال دنبال غذا بگردند و به‌جای کارتن در رختخواب بخوابند. آن روز هم تولد من است، هم عید من.
برای همه هموطنان عزیزم امید بهروزی و سلامتی آرزو دارم. عید همگی شما مبارک!
مخلص همیشگی شما بهروز وثوقی
صدای داریوش و پیام داریوش پیام همه هنرمندان آواره از وطن است. حق دارند برانداز باشند اعتراض نباید کرد.
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: