فائزه هاشمی رکورد زد و بیش از 30 هزار نفر ؛به 600 سئوال پاسخ داد

دیشب خانم فائزه هاشمی بیش از شش ساعت در کلاب هاوس( در دو اتاق هشت هزار نفری ) بطور زنده و بدون سانسوربه بیش از 600 سئوال پاسخ داد . همچنین این برنامه همزمان در شبکه اجتماعی مثل اینستگرام ، تویتر و کانال یوتوبی بصورت لایو پخش شد . در این برنامه فائزه هاشمی اعلام کرد که در انتخابات شرکت نمی کند ؛ چون بی فایده است.

 

 

پیشنهاد جنجالی احمدی‌نژاد به فائزه هاشمی

 

معاون اول دولتم باش یا ائتلاف کنیم

فائزه هاشمی در گفتگویی خبر داد که رئیس جمهور سابق به او پیشنهاد معاون اولی را داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بازار گفتگوهای کلاب هوسی داغ شده است. در جدیدترین این گفتگوها، فائزه هاشمی دختر کوچک آیت الله هاشمی در گفتگویی با سایت انتخاب اظهاراتی جالب را مطرح کرد

او گفت محمود احمدی‌نژاد به او برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پیشنهاد معاون اولی داده ولی او به خاطر عملکردش در سال ۸۸ و توهین‌هایی که به پدرش کرده نپذیرفته است. هاشمی گفت: درخواست ائتلاف داد، اما قبول نکردم.

او در ادامه گفت ممکن است آدم‌ها عوض شوند ولی اگر آقای احمدی‌نژاد عوض شده باید ابتدا از گذشته خود معذرت می‌خواست که این کار را نکرده است.

فائزه هاشمی گفت احمدی‌نژاد به او پیشنهاد مناظره هم داده اما او این مناظره را هم نپذیرفته است او گفت: ایشان را سلامت نمی دانم؛ حرف اقای میرحسین درمورد ایشان درست بود؛ ایشان توی دوربین زل می زند و دروغ می گوید.

فائزه هاشمی گفت که احمدی‌نژاد ابتدا به او پیشنهاد مناظره را داده و چند ماه بعد به او پیشنهاد معاون اولی داده است.

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
فائزه هاشمی رکورد زد و بیش از 30 هزار نفر ؛به 600 سئوال پاسخ داد
نظر : 
من نه این نمایش را دیدم و نه خواهم دید. چون براین باورهستم که همین قوم (سردارسازندگی) بودند که کشورم را به قعر تاریخ انداختند و باعث چنین نکبتی شدند که جبران ناپذیر خواهد بود.
عدم انتشار شده: 
false