زلزله در بوشهر؛ 'پنج' مصدوم و قطعی برق، تلفن ثابت و اینترنت در گناوه

پیش از ظهر امروز زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵ و ۹ و در عمق ۱۰ کیلومتری، استان‌های بوشهر و فارس را به لرزه در آورد که شهر گناوه در استان بوشهر نزدیک‌ترین شهر به مرکز این زمین‌لرزه بوده است.

جمعیت هلال احمر ایران تا لحظه تنظیم این خبر اعلام کرده است که تعداد مصدومان شناسایی شده به ۵ نفر رسیده ۴ نفر در گناوه و یک نفر در دیلم.

جمعیت هلال احمر ایران تا لحظه تنظیم این خبر اعلام کرده است که تعداد مصدومان شناسایی شده به ۵ نفر رسیده ۴ نفر در گناوه و یک نفر در دیلم.

رد شدن از پست Twitter, 1

پایان پست Twitter, 1

خبرگزاری دولتی ایرنا هم نوشته است که زمین‌لرزه باعث "قطعی برق، تلفن ثابت و اینترنت در شهر گناوه و وحشت مردم شد" و درشهر گناوه "مردم از ترس پس لرزه‌ها در خیابان ها به سر می‌برند".

زلزله بوشهر

منبع تصویر،ISNA

در تصویر ویدیویی منتشر شده در خبرآنلاین فرو ریختن بخشی از کوه‌های گناوه در زمان وقوع این زمین‌لرزه شدید دیده می‌شود.

گفته می‌شود که این زمین‌لرزه در کویت هم احساس شده است.

دهقانی، مدیرکل مدیریت بحران بوشهر گفته است که "زلزله‌گناوه در بوشهر، دیلم و دشتستان نیز احساس" شده و "فراخوانی صورت گرفته و جلسه مدیریت بحران شهرستان گناوه تشکیل شده و مسئولان دستگاه های مختلف در حوزه های آب، برق، گاز، تلفن و ... وضعیت و سطح خسارت ها را بررسی می کنند".

رد شدن از پست Twitter, 2

پایان پست Twitter, 2

به گفته وی "تا این لحظه اطلاعات دقیقی از خسارت احتمالی زمین لرزه در دست نیست."

محمدحسن قوسیان مقدم، سخنگوی جمعیت هلال‌احمر هم گفته است که "۱۰ روستا ارزیابی شده؛ طبق گزارش تیم های ارزیاب فعلا خسارت‌ها مبنی بر تخریب و ترک خوردگی دیوارهای منازل بوده و گناوه هم دو مصدوم با جراحت سطحی داشته که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند".

زلزله بوشهر

منبع تصویر،ISNA

زلزله بوشهر

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: