سردار شیرین!

زمانی خامنه ای در نکوهش هنرمندان وطنی، گفته بود که کاش ما هم چارلی چاپلین داشتم. هادی خرسندی در پاسخش هجویه ای قوی سرود که بیتی از آن اینگونه بود :
 
زمانی خامنه ای در نکوهش هنرمندان وطنی، گفته بود که کاش ما هم چارلی چاپلین داشتم. هادی خرسندی در پاسخش هجویه ای قوی سرود که بیتی از آن اینگونه بود :
کاش ما هم چارلی چاپلین داشتیم
یکعدد آخوند شیرین داشتیم!
همیشه در فکر بودم که این امت همیشه در صحنه، به غیر از یک آخوند شیرین، به یک سردار شیرین هم احتیاج دارد تا شاید در نتیجه درهم آمیزی آنها یک " شکر تپه" متولد بشود و ما هم صاحب فیس بوک شیرین و ملی بشویم.
خوشبختانه آرزوی هادی خیلی وقت است که برآورده شده و چیزی که به تولید انبوه و سطح صادرات و ارز آوری رسیده، "آخوند شیرین" است. اما شیرینی سرداران تا امروز به مغزشان محدود بود و همه " شیرین عقل" بودند. شهوت رئیس جمهور شدن که این جماعت را به روی استیج آورد، نشان داد که این مملکت فقط قند پارسی به بنگاله نمی فرستد و فقط آخوند شیرین ندارد! حق سرداران شیرین را چارلی چاپلین ها و آخوند های شیرین خورده اند و "نگذاشتند!" که استعداد برادران شکوفا بشود.
در انقلاب نقل و نباتی، چراغ اول را سردار محمد با بازی با اسم احمدی نژاد روشن کرد : اول احمدی نژاد بود، بعد رهبری نژاد شد، بعد تر، مردمی نژاد شد و بعدترتر، احمقی نژاد و سرانجام مارقی نژاد و واجب القتل! سردار شیرین کاری را در پرده ای دیگر اینطور ادامه داد که "خاتمی " باغی انقلاب" بود!" البته آنوقت که آخوند گیلانی و لاجوردی کرور-کرور جوانان بی گناه را به جرم " بغی" اعدام می کردند، سردار در سن " دیب دمینی" بود و نمی دانست که بغی چه شکری است. اما استیج آدم را جوگیر و شیرین می کند.
هنوز هنرنمائی سردار محمد از یاد ها نرفته، همین یک ساعت پیش سردار دهقان در استیج فرید مدرسی با چند ساعت شیرین کاری " ترکوند"!
پرسش : داستان اون ملک و خونه ای که برادر قالیباف هبه کردند، چی بود؟
پاسخ : رو که شد، نشستیم، حساب کردیم، صاف شد! شما هم حلال کنید!
پرسش : سیاست خارجی تو از جنس ظریف جواد ظریف است یا از جنس زمخت سعید جلیلی؟
پا سخ : از جنس دهقان است! میخوای ببینی؟
پرسش : منش تو چی هست؟
پاسخ : منش دهقان فداکار!
پرسش : راه تو چیست ؟
پاسخ : راه مولا علی، امام راحل و مقام معظم رهبری!
پرسش : اما امام دخالت نظامی ها در سیاست را منع کردند!
پاسخ : شکر خوردند!
============
آخوند شیرین کم نبود، باز چارلی چاپلین آمده!
صد ها قطار قند و شکر، از چین و ماچین آمده!
هادی به فریادم برس، با وزن و هم با قافیه
کین ملک خوش اقبال را، سردار شیرین آمده!
برگرفته از: 
فیسبوک نویسنده
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: