*گروهک تکفیر گر گرگیعان*

این که نژادپرستی بی حیای این جماعتِ پاره پاره، شهره عام و خاص است جای سوال نیست اما سوال این جاست که چرا کسی با این گروهک ستیزه جو و دشمن ساز

 

جشنی سنتی و مذهبی و شاد که دیر زمانی بود خاک فراموشی بر آن نشسته بود به میل و رغبت کودکان و همراهی بزرگسالان شب های تاریک اهواز را روشن می کند و کام تلخ کامان کوچه های خاکی را شیرین می کند.

دیری نمی گذرد که حکم ارتداد و تکفیر بر پیشانی کودکان گرگیعان از سوی عده ای کینه توز و مردم ستیز و نژادپرست صادر می شود.

این که نژادپرستی بی حیای این جماعتِ پاره پاره، شهره عام و خاص است جای سوال نیست اما سوال این جاست که چرا کسی با این گروهک ستیزه جو و دشمن ساز کاری ندارد؟ چرا خبری از کشف دست های پشت پرده این گروهک و نقاط وصل آنها به سلطنت طلبان و فاشیست های خارج نشین به گوش نمی رسد؟

تا کی مردم خوزستان شاهد باشند که افرادی شناخته شده برای پلیس فتا ، قوه قضائیه و نیروهای امنیتی، زیست مسالمت آمیز مردم در این استان را سالهاست هدف قرار می دهند و از جشن کودکانه گرفته تا انتشار کتاب یا شب شعر را بهانه ای برای هجوم به مردم خوزستان می کنند؟

پشت پرده این گروهک کدام دست قدرتمند است که نه با شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی آب از آب آنها تکان می خورد و نه با اعتراض عمومی خبری از برخورد با آنها می شود؟

اگر مدعی العموم یا پلیس یا نیروهای امنیتی توان مقابل با این گروهک خبیث و فتنه گر را ندارند اعلام کنند تا مردم خود ریشه فتنه را بخشکانند.

می 2021

منبع: 
سایت اهرو
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: