ایرانیان در جستجوی دوستی در هزارتوی دشمنی های جمهوری اسلامی

ایرانیان در جستجوی دوستی در هزارتوی دشمنی های جمهوری اسلامی

ایرانیان در جستجوی دوستی در هزارتوی دشمنی های جمهوری اسلامی

در شانزدهم مرداد سال 1358 شمسی ، روح الله خمینی آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نام گذاری کرد . از آن تاریخ تا به امروز  روز قدس در تقویم جمهوری اسلامی ثبت شده است .

خمینی در زمان نام گذاری روز قدس در سخنرانی خود گفت : »روز قدس فقط روز فلسطین نیست ، روز اسلام است روز حکومت اسلامی است . روزی است که باید بیرق جمهوری اسلامی در سراسر دنیا برافراشته شود ...» این بخش کوتاه از سخنان خمینی بیانگر نیت و هدف او از نام گذاری روز جعلی قدس است . فلسطین برای خمینی بهانه بود و از نام فلسطین فقط برای رسیدن به هدف خود که همانا کشورگشائی بوده است ، استفاده کرد . خمینی رویای حکومتی جهانی را در سر داشت و اسرائیل را مهمترین مانع برای رسیدن به قدرت جهانی و گسترش جمهوری اسلامی میدانست ، به همین دلیل سعی کرد از عواطف انساندوستانه و اعتقادات جامعه مسلمان استفاده کند تا با نام گذاری روز قدس شاید به هدف خود برسد ... !!!

روز قدس فقط یک روز در تقویم جمهوری اسلامی نیست . این روز با ایدئولوژی که در ماهیت خود دارد زمینه اعلام جنگی سرد با اسرائیل بود . 

کشور اسراییل در تاریخ نشان داده همواره کنار نام ایران و حامی ملت ایران 

بوده است  .  دشمنی جمهوری اسلامی  با  اسراییل در  طی 42 سال  گذشته 

آسیبهای بسیاری به مردم خواهان دوستی ایران ، ورزشکاران و هنرمندان زده

 است . که البته تنها چیزی که برای جمهوری اسلامی اهمیت ندارد خواست 

و اراده مردم ایران است

رژیم جمهوری اسلامی با دفاع ساختگی از فلسطین و به رسمین نشناختن کشور اسرائیل که در تمام جوامع بین المللی صاحب کرسی و به رسمیت شناخته شده است ، سالهاست منطقه را دچار تشنج و ناامنی کرده و با این رویکرد درواقع با جهان سرجنگ دارد. 

سالها پیش و در نبود اینترنت و امکانات  رسانه ای ، جامعه ایران فریب دروغهای حاکمان جمهوری اسلامی خورده و از فلسطین چیزی را تصور میکردند که این حاکمان نشان داده بودند ، مردمان فقیر و تحت فشار فلسطین که تمام روزها با دست خالی در کوچه و خیابان با اسراییلی ها در حال مبارزه هستند ولی بعدها و با دسترسی به اینترنت و فضاهای خبری و اجتماعی ، دروغهای جمهوری اسلامی برای مردم ایران آشکار شد . ایرانیان دیدند مردمان اسراییل و فلسطین در صلح و صفا در کنار هم زندگی می کنند ، در امور اجتماعی مشارکت می کنند ، هنرمندان در کارهای مشترک آثار خود را خلق می کنند و ورزشکاران در مسابقات بین المللی به رقابت با یکدیگر می پردازند  و هیچ خبری از جنگ بین دو ملت اسراییل و فلسطین نیست .

امروزه با نمایان شدن این دروغ بزرگ  و اهداف دیکتاتور گونه جمهوری اسلامی ، مردم ایران آشکارا دوستی خود را با تمام ملت ها و دولت ها و مخصوصا دولت و ملت اسراییل اعلام میکنند . همانگونه که ورزشکاران ایرانی نیز تن به خواست مسئولین جمهوری اسلامی نداده و اعلام نمودند در هر رقابتی با ورزشکاران اسراییل بعنوان نماینده یک کشور و ملت رقابت خواهند کرد .

روز قدس به نظر نویسندگان این متن برخلاف ادعای حاکمان جمهوری اسلامی هیچ سنخیتی با صلح و آرامش ندارد ، این روز سرشار از کینه و خشم است . روز قدس روزی است که بر پایه نفرت پراکنی و تفرقه افکنی بنا شده است . کارنامه سیاه جمهوری اسلامی که هم در داخل ایران و هم در خارج از مرزهای ایران جنایات بسیاری انجام داده است ، باعث شده سران کشورهای جهان فریب ادعاهای انسان دوستانه حاکمان رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی را نخورند .

ما ایرانیان آزادیخواه ، به همه دنیا اعلام می کنیم جمهوری اسلامی نماینده ملت ایران نیست و رفتار و اقدامات خصمانه این رژیم را نسبت به تمام کشورها و نیز اسراییل محکوم میکنیم و خواهان صلح و دوستی با مردم جهان و همچنین ملت اسراییل هستیم      و بعد از حرکت زیبای ورزشکار ایرانی سعید مولایی با ورزشکار اسراییلی و

حضور در میدان رقابت در خاک اسراییل، ما هم به عنوان هنرمندان ایرانی 

آمادگی خود را برای همکاری مشترک با هنرمندان عزیز اسراییل اعلام می کنیم 

تا  جهان در سال  2021  نظاره گر دوستی پایدار دو ملت باشد

 

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: