قهر با رژیم اسلامی راه حل ایران

این همه هیس هیس و بالاخره بد بهتر از بدتر است یک راه اشتباه بیش نیست. اینها سر و ته شان یک کرباس است. از تاج زاده و خاتمی شان گرفته تا سپاهیان شان و رئیسی شان یکی هستند. روشنفکران خارج از کشور با تایید اصلاح طلبان در این سالها مردم را گیج و به انتخاب اشتباه انداختند. قبل از انتخاب خاتمی نوشتم و باز هم میگویم که بگذار بد سگال ترین شان، اصولگرا ترین شان و آدمخوار ترین شان انتخاب شوند و همه قوا را بدست بگیرند دیگر این جنگولک بازی ها پایان یابد مردم بدانند با چه کسی طرف هستند.

 

 این همه هیس هیس و بالاخره بد از بدتر بهتر است یک راه اشتباه بیش نیست.  اینها سر و ته شان یک کرباس است. از تاج زاده و خاتمی شان گرفته تا سپاهیان شان و ابراهیم رئیسی شان یکی هستند. روشنفکران خارج از کشور با تایید اصلاح طلبان در این سالها مردم را گیج و به انتخاب اشتباه انداختند. سالها پیش قبل از انتخاب خاتمی نوشتم و باز هم میگویم که بگذار بد سگال ترین شان، اصولگرا ترین شان و آدمخوار ترین شان انتخاب شوند و همه قوا را بدست بگیرند دیگر این جنگولک بازی ها پایان یابد مردم بدانند با چه کسی طرف هستند. مثلا از اینها بدتر و بدترین شان چه بندی به دستهای مردم میتوانند بیش از آنچه در این سالها زده اند خواهد زد؟ دیگر زورشان به مردم نمیرسد. بگذارید با بدترین هایشان بیایند جلو و نشان بدهند که کاری از دست شان بر نمی آید. مردم ترس شان ریخته. دیگر جرات ندارند. نه حجاب را سفت تر خواهند کرد و نه بیشتر دهان ها را خواهند بویید و نه حتا با توپ و تفنگ و سرکوب میتوانند دهها تظاهرات روزانه در گوشه و کنار کشور به هر بهانه را میتوانند جمع و جور کنند. از چه میترسانید مردم را که ایران سوریه میشود؟ مثلا حالا خیلی بهتر از سوریه است؟ چه تفاوتی دارد؟ این یکپارچگی کشور یعنی یک پارچگی سرکوب و به یغما رفتن همه کشور. من حاضرم ریسک سوریه ای شدن کشور را بپذیرم اما شانسم را در راندن آخوندها حتا در یک جنگ داخلی بیازمایم. پشت من به ارتش قدرتمند ایران و سپس شناسایی جهانی کشوری بنام ایران و عضو سازمان ملل است که خیالم را راحت میکند. کشورهای جهان به همین راحتی جدایی بخشی از یک کشور را برسمیت نمی شناسند چرا که ممکن است فردا عین همین بلا سر خودشان بیاید به همین سادگی! ارتش قدرتمند ایران با پشتیبانی مردم میتواند ظرف مدت کوتاهی همه سرکشان را سر جایشان بنشاند یا از کشور فراری شان بدهد. آنچنانکه در جمهوری های بیگانه ساخته در کشور در جنگ دوم جهانی و نیز در شروع انقلاب اسلامی کرد. ما را باکی از سوریه ای شدن نیست جرا که در چند مقطع ارتش ایران کارآیی خود را نشان داده است. وقت ایستادن در مقابل آخوند نابکار امروز بیش از هر زمان دیگری فرا رسیده است. فقط اگر به اصطلاح روشنفکران بخصوص حزب چپ و کمونیست پوسیده زبان زهر آلود شان را در کام کشند. پوسیده هایی  که رسانه «به پیش» شان شده اند بلند گوی خامنه ای و اطلاعات سپاه. دکتر حسن عباسی و امید دانای جدید در لباس چپ تند رو برای راکت پرانهای حماس پستان به تنور می چسباند و از ادبیاتی بر علیه اسرائیل استفاده میکند که همان ادبیات سپاه و خامنه ای است. والله تن مارکس و انگلس در گور میلرزد با چنین روشنفکران و چپهایی. 

 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
هر کس که هم خودش را چپ می نامد و هم می گوید که باید در انتخابات فرمایشی و نمایشی رژیم ولایت فقیه شرکت کرد چپ نیست بلکه آشغالی است که باید جارو کرد و در زباله دانی ریخت!