حمله گیهان این بار به تئاتر

شریعتمداری: تئاتر یعنی مردم فریبی با سوءاستفاده از سلبریتی‌ها، ترویج بدحجابی و توهین به ارزش‌ها
به گزارش اصلاحات نیوز؛ روزنامه کیهان در یادداشتی در شماره امروز خود نوشت: مسئله ای که در سال‌های اخیر در تئاتر ما جریان یافته، سودجویی با استفاده از سلبریتی‌هاست. بارها اتفاق افتاده که نمایشی به رغم فقدان ارزش دراماتیک و هنری، اما صرفا به خاطر حضور سلبریتی‌ها بلیتی به قیمت چند صد هزار تومان داشته است.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ روزنامه کیهان در یادداشتی در شماره امروز خود نوشت: مسئله ای که در سال‌های اخیر در تئاتر ما جریان یافته، سودجویی با استفاده از سلبریتی‌هاست. بارها اتفاق افتاده که نمایشی به رغم فقدان ارزش دراماتیک و هنری، اما صرفا به خاطر حضور سلبریتی‌ها بلیتی به قیمت چند صد هزار تومان داشته است.

متأسفانه با اینکه تئاتر به منزله هنری فاخر و اندیشمند شناخته می‌شود؛ اما آنچه این روزها و در بیشتر موارد در تالارهای نمایشی ما روی صحنه می‌رود، همه چیز دارد به جز هنر و اندیشه!

بدحجابی و رعایت نکردن موازین شرعی، استفاده از کلمات و اشارات غیراخلاقی، توهین به ارزش‌ها و آرمان‌های ملی و مذهبی و… محورهای اصلی بیشتر نمایش‌هایی است که در تئاتر حرفه‌ای ما اجرا می‌شوند.

پ.ن: چندی پیش ‏رشته تئاتر برای دختران از هنرستان سوره که زیر نظر حوزه هنری و وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است، حذف شد.

برگرفته از: 
تصلاحات نیوز
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: