برای جرمی که خود مرتکب شدند، دادخواهان را مجازات می‌کنند
14.09.2021 - 09:56
 
 
 
Missing media item.
سیل واردات واکسن درین چند روز اخیر نشان داد که اتفاقاً واکسیناسیون گسترده و جلوگیری از کشتار وسیع کرونا از مدتها پیش ممکن بود اگر که اراده‌ای بر آن بود و باز هم به خوبی نشان داد که چه کنش درست و به موقعی بود تصمیم فعالین مدنی و وکلائی که قصد دادخواهی درین جرم حکومتی را داشتند.
‏ از میان آنها که به دادخواهی برخاستند، این سه تن هنوز در سلول انفرادی به سر می‌برند، کیفرخواست پرونده‌شان با سرعتی بی‌نظیر صادر شده و برای صدور حکم به دادگاه ارسال شده است! در واقع پیش چشم همه ما دارند برای جرمی که خود مرتکب شدند، دادخواهان را مجازات می‌کنند. امشب صدایشان باشیم.
*توییتر نویسنده
حمایت از دادخواهان سلامت؛ امشب ساعت ۲۱ در شبکه‌های اجتماعی
 
 

دانشگاه علوم پزشکی: رکورد آمار رسمی جان‌باختگان روزانه کرونا در کرمانشاه شکسته شد

مهدی محمدی، سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از روند صعودی و افزایش بستری و جان‌باختن بیماران کرونا در این استان خبر داد.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه‌روز گذشته بنابر آمار رسمی ۱۸ نفر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در کرمانشاه جان‌باختند، گفت: با ثبت این تعداد مرگ، رکورد آمار رسمی جان‌باختگان روزانه کرونا در کرمانشاه شکسته شد.

این مقام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشا افزود که با بستری ۳۱۱ بیمار جدید کرونا شمار بیماران بستری در مراکز درمانی کرمانشاه به یک هزار و ۴۸۴ نفر افزایش یافته است.

محمدی گفت که دست‌کم ۲۲۷ بیمار کرونا هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کرمانشاه بستری هستند که حال ۵۹ نفر هم وخیم است.

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کیانوش توکلی

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما