آتش‌سوزی در مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از وقوع حادثه آتش‌سوزی در یکی از مراکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران که به مجروح شدن سه تن انجامید، خبر داد.

 

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از وقوع حادثه آتش‌سوزی در یکی از مراکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران که به مجروح شدن سه تن انجامید، خبر داد.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: عصر یکشنبه (۴ مهر ۱۴۰۰) در یکی از مراکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران، حادثه آتش‌سوزی رخ داد که بر اثر آن سه تن از کارکنان مجروح شدند.

این اطلاعیه افزوده است: با تلاش‌ آتش‌نشانان این مرکز، آتش مهار و مجروحان حادثه نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.

آتش‌سوزی در یک مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران

در ایران روابط عمومی کل سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای از وقوع حادثه آتش‌سوزی در یکی از مراکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران خبر داده و گفته که این حادثه به مجروح شدن سه نفر انجامیده است.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این اطلاعیه‌ گفته که با تلاش‌ آتش‌نشانان آتش مهار و مجروحان حادثه نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.

 

آتش‌سوزی در مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران

سپاه پاسداران با صدور اطلاعیه‌ای از وقوع آتش‌سوزی در مرکز تحقیقات خودکفایی این نهاد در غرب تهران خبر داد. خبرگزاری‌های وابسته به سپاه از مجروح شدن سه تن خبر دادند. درباره جزئیات این حادثه گزارشی منتشر نشده است.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران عصر روز یکشنبه ۵ مهر (۲۶ سپتامبر) با صدور اطلاعیه‌ای از بروز آتش‌سوزی در یکی از مراکز تحقیقی این نهاد خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است، آتش‌سوزی عصر روز یکشنبه در یکی از مراکز تحقیقات خودکفایی سپاه پاسداران در غرب تهران اتفاق افتاده و در این حادثه سه تن از کارکنان مجروح شدند.

سپاه پاسداران همچنین گفته است، آتش‌سوزی با تلاش‌ آتش‌نشانان این مرکز مهار شده و مجروحان حادثه نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.

آتش‌سوزی در مراکز امنیتی، هسته‌ای و نظامی ایران بارها اتفاق افتاده و مقام‌های جمهوری اسلامی نیز همواره اسرائيل را مسبب آن دانسته‌اند.

  • درحالی که کارگاه‌های پرچم سازی در جمهوری اسلامی ایران در حال تولید پرچم‌های اسرائیل برای آتش زدن و لگدمال کردن در تظاهرات‌ها هستند، کشورهای عربی بیش از پیش به روابط خصمانه خود با اسرائیل بر سر مناقشه فلسطین پایان می‌دهند.
     

    جنگ پنهان ایران و اسرائیل به روایت تصویر

    جنگ پنهان

    درحالی که کارگاه‌های پرچم سازی در جمهوری اسلامی ایران در حال تولید پرچم‌های اسرائیل برای آتش زدن و لگدمال کردن در تظاهرات‌ها هستند، کشورهای عربی بیش از پیش به روابط خصمانه خود با اسرائیل بر سر مناقشه فلسطین پایان می‌دهند.

 


بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر نظرات رسیده

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
Hassan Amanatbari
بی اخلاقهای سپاه و عوامل سر سپرده برای سرپوش گذاشتن روی اختلاس‌ها و دزدی های بیشرمانه اشان از این آتش سوزی ها برای پر کردن جیب‌های خود استفاده میکنند تا پولهای گرفته شده در