نقد امید دانا

این "هخای کودک" که ملغمه ای ناهمگون و متضاد از لمپنیسم و شارلاتانیسم ویژه کسبه مداحان رژیم از خود بروز می دهد، در کنار لجن پراکنی بر علیه شخصیت ها و طیف های سیاسی مخالفان نظام، از سیاست توسعه طلبی شیعی تحت لوای میراث خواری بظاهر پان ایرانیستی مداخله نظامی جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه و در جنگ سوریه شدیدا دفاع می کند و بر طبق گزارش مفصل و مستند این ویدئو، دقیقا همان خط و توجیه رژیم را در مشارکت کشتار مردم بیگناه در سوریه را تبلیغ و ترویج می کند.

این "هخای کودک"  که ملغمه ای ناهمگون و متضاد از لمپنیسم و شارلاتانیسم ویژه کسبه مداحان رژیم از خود بروز می دهد، در کنار لجن پراکنی بر علیه شخصیت ها و طیف های سیاسی مخالفان نظام، از سیاست توسعه  طلبی شیعی تحت لوای میراث خواری بظاهر پان ایرانیستی مداخله نظامی جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه و در جنگ سوریه شدیدا دفاع می کند و بر طبق گزارش مفصل و مستند این ویدئو، دقیقا همان خط و توجیه رژیم را در مشارکت کشتار مردم بیگناه در سوریه را تبلیغ و ترویج می کند. و از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی (بخوان سپاه قدس)  شدیدا حمایت می کند و مدعی می شود که نیروهای سرکوبگر رژیم جمهوری اسلامی دقیقا نقش سرداران بزرگ ایران را برای حفظ تمدن ایران بازی می کنند. در مورد اخطار پاسدار سلیمانی به اقلیم کردستان عراق و هجوم الحشد الشعبی به مناطق تحت کنترل پیشمرگه ها با ابراز تشکر از سردار سلیمانی می نویسد: ای شیرمرد منطقه ! اهورامزدای ایران نگهبانت باد. خسته نباشی و سپس اپوزیسیون برونمرزی را "بیشرف" می خواند. در این ویدئو به وزیر خارجه آمریکا شدیدا حمله می کند و با افتخار از رویش و آغاز یک "امپراطوری بزرگ ایران" در منطقه سخن می گوید. این شخص معلول الحال وقاحت و دریدگی را تا بدانجا می رساند که کرد ها را به زنان فاحشه تشبیه می کند که فقط هارت و پورت دارند.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
بشقاب پرنده ها با سرعت نور ساخت ایران در اختیار سپاه پاسداران.
نظر : 
ســـالام دوسلار.
گستاخی این هخا کودک به حدی رسیده است که ادعا میکند ایران دارای یک تکنولوژی پبش رفته ای دارد که بشقاب پرنده می سازد که با سرعت نور حرکت میکند. لطفآ به کلیپ زیر نگاه بکنید.
عدم انتشار شده: 
false