پیام حمزه درویش زندانی سیاسی از زندان لاکان رشت
20.11.2021 - 19:44

Missing media item.

کانون حقوق بشری نه به زندان – نه به اعدام، روز جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰، زندانی سیاسی حمزه درویش از زندان لاکان رشت در یک پیام صوتی با یادآوری خونهای ریخته در آبان ۹۸ بر محاکمه سران جنایتکار نظام ولایت فقیه تاکید کرده و گفت: «با تمام توان و قدرت خود به مبارزه بر علیه خامنه‌ای جانی و جنایتکار تروریست ادامه خواهم داد».

زندانی سیاسی حمزه درویش در این یپام ضمن تقدیر و ابراز خوشحالی از برگزاری دادگاه مردمی آبان حمایت خود از این دادگاه را اعلام کرده و گفت: «برگزاری چنین دادگاههایی لازم است ولی کافی نیست. امیدوارم به زودی خامنه‌ای و پسرانش و تمام مزدورانش به خاطر تمام ظلمها و قتل عامهایشان در دادگاه‌های مردمی و در داخل ایران و جلوی خبرنگاران آزاد محاکمه شوند و در ملاعام به سزای اعمال خود برسند».

حمزه درویش خطاب به حسن نوروزی نماینده مجلس گفت: « اگر جرئت داری یک روز با رهبر بدبخت و حقیرت بدون محافظ و سلاح بیرون بیا، محاکمه ات با ما و مردم ایران است.»

زندانی سیاسی حمزه درویش در پیام خود با یادآوری خونهای ریخته از سال ۶۰ تا تا آبان۹۸ گفت: «رژیم دیکتاتوری مذهبی ایران اولین بارش نیست بلکه دهه ی ۶۰ و به ویژه در سال ۶۷ هم دست به کشتار بیش از ۱۲۰ هزار زندانی زد ولی در آن موقع به دلیل نبود ارتباطات، دنیا نفهمید چه بر سر ما و مردم عزیز ما آمد.

 

متن کامل پیام زندانی سیاسی حمزه درویش از زندان لاکان رشت:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مردم عزیز ایران و جامعه ی جهانی.

اینجانب حمزه درویش هستم ۲۸ ساله زندانی سیاسی زندان لاکان رشت. مردم عزیز ایران و جامعه جهانی:

 همان طور که میدانید عده ایی از مردم دلسوز ایران به خاطر گرانی بنزین که نگران وضعیت انفجاری و اقتصادی خود و خانواده ها و عزیزانشان بودند، جهت اعتراض به حق خود به خیابانها آمدند که در این رابطه رژیم تروریستی ولایت فقیه به رهبری خامنه ای کودک کش به خاطر دیکتاتوری بودن تحمل این اعتراضها رو نداشته و اینترنتها رو قطع کردند و مردم ایران را به رگبار بستند به طوری که در عرض ۳ روز بیشتر از ۱۵۰۰ نفر را به قتل رساندند.

اکنون بعد از گذشت ۲ سال خونهای بیگناه بر زمین نمانده و این خونها در دادگاه بین الملی مردمی ۹۸ دوباره فوران کرد و آبان ۹۸ هنوز در زیر پوست شهر ادامه دارد.

رژیم دیکتاتوری مذهبی ایران اولین بارش نیست بلکه دهه ی ۶۰ و به ویژه در سال ۶۷ هم دست به کشتار بیش از ۱۲۰ هزار زندانی زد ولی در آن موقع به دلیل نبود ارتباطات، دنیا نفهمید چه بر سر ما و مردم عزیز ما آمد.

اکنون خون شهدای ایران و جنایات رژیم باعث شد که جامعه جهانی بفهمند که فاشیسم مذهبی چه بر سر مردم ایران آورد.

 اکنون علاوه بر مردم شریف و دلاور ایران جامعه جهانی نیز باید به این نتیجه برسد که مماشات با رژیم دیگر فایده ندارد و حساب رژیم از مردم ایران جداست.

رژیمی که با نام اسلام  نه تنها دستش به خون مردم ایران آلوده است بلکه دستش به خون مردم سوریه، لبنان و یمن و دیگر نقاط جهان نیز  آلوده میباشد. چندی پیش یکی از نمایندگان مجلس گفت که ما کشتیم و حالا کی میتواند مرا محاکمه کند؟

من به عنوان یک زندانی سیاسی اهل سنت، مانند مادران دادخواه به نماینده‌ی مجلس رژیم میگویم اگر جرئت داری یک روز با رهبر بدبخت و حقیرت بدون محافظ و سلاح بیرون بیا، محاکمه ات با ما و مردم ایران است.

بنده به عنوان یک زندانی سیاسی از تشکیل دادگاههای مردمی خشنود شده و اعلام حمایت میکنم. تشکیل چنین دادگاههایی برای محاکمه سران جنایت کار رژیم ولایت فقیه لازم است ولی کافی نیست.

امیدوارم به زودی خامنه‌ای و پسرانش و تمام مزدورانش به خاطر تمام ظلمها و قتل عامهایشان در دادگاه‌های مردمی و در داخل ایران و جلوی خبرنگاران آزاد محاکمه شوند و در ملاعام به سزای اعمال خود برسند.

مردم عزیز ایران و جامعه جهانی این صدای آزادی خواهی من است صدای حمزه درویش از زندان لاکان رشت که با افتخار به سپاهی های تروریست و آدمکشهای وزارت اطلاعات میگویم:‌

 مرگ بر اصل ولایت فقیه، مرگ مرگ بر اصل ولایت فقیه، مرگ بر اصل ولایت فقیه. مرگ بر خامنه‌ای و لعنت بر خمینی خبیث. و هیچ کاری هم از جنایت کاران و جلادان رژیم ولایت فقیه ساخته نیست. جز شکنجه، حبس و انفرادی های طولانی مدت که دیگر نه از شکنجه هایشان میترسم و نه از حبس های طولانی مدت و نه از انفرادی.

و با تمام توان و قدرت خود به مبارزه بر علیه خامنه ای جانی و جنایتکار تروریست ادامه خواهم داد.

حمزه درویش هستم از زندان لاکان رشت

جمعه۲۸ آبان ۱۴۰۰

به کانال نه به زندان نه به اعدام در تلگرام بپیوندید
https://t.me/NoToPrisonNoToExecution

 
 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

کانون حقوق بشری نه به زندان
برگرفته از:
سایت جوانه ها
سایت حقوق بشری نه به زندان - نه به اعدام

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما