به جاي سفر به اسپانيا در همين تهران سفارت اسپانيا را فتح مي كرديد!

برخی برادران انقلابی مانند احمد نادری، نماینده اقلیت تهران در مجلس که اولین نطقش را در مجلس با یک دوجین شعار بلند «مرگ بر آمریکا» شروع کرد، دیشب در استادیوم سانتیاگو برنابئو مشغول تماشای مسابقه رئال مادرید و اوساسونا بود و امروز برایش مقدور نبود از اسپانیا خودش را به تهران برساند؛ اما دیگر برادرانی که اکنون همه قوا را در دست دارند چرا به گذشته پرافتخار خود نمی‌نگرند که در ۸ آذر ۱۳۹۱ سفارت انگلیس را فتح کردند.
 
خوب نیست که وقتی سالگرد فتح سفارت آمریکا در ۱۳ آبان هر سال گرامی داشته می‌شود روز فتح سفارت انگلیس توسط نیروهای غیور انقلابی که برخی از آنان اکنون پیرامون دولت انقلابی ابراهیم رئیسی حضور و یا سمت دارند نسبت به این يوم‌الله با بی‌تفاوتی مواجه شود.
البته برخی برادران انقلابی مانند احمد نادری، نماینده اقلیت تهران در مجلس که اولین نطقش را در مجلس با یک دوجین شعار بلند «مرگ بر آمریکا» شروع کرد، دیشب در استادیوم سانتیاگو برنابئو مشغول تماشای مسابقه رئال مادرید و اوساسونا بود و امروز برایش مقدور نبود از اسپانیا خودش را به تهران برساند؛ اما دیگر برادرانی که اکنون همه قوا را در دست دارند چرا به گذشته پرافتخار خود نمی‌نگرند که در ۸ آذر ۱۳۹۱ سفارت انگلیس را فتح کردند.
برادر احمد نادری و اخوان انقلابی‌اش نگران هزینه این گونه فتوحات نباشند زیرا از جیب ملت ایران پرداخت می‌شود. حالا به جای سفر به اسپانیا می‌شد در همین تهران سفارت اسپانیا را فتح کرد و انتقام شکست اسلام در آندلس را از این ازخدا بی‌خبرها گرفت.
هزینه فتح سفارت انگلیس تنها یک میلیون و ۳۵۰ هزار پوند بود که مثل اسپند دود شد تا برادران چشم نخورند.
Kan være et billede af 4 personer, folk, der står og stadion
 
 
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر نظرات رسیده

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
Isa Saharkhiz
عذرخواهی نماینده انقلابی مجلس از رفتن به ورزشگاه رئال مادرید!
رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) ضمن ارائه توضیحاتی درباره حضورش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و
تصویر نظرات رسیده

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
Saeid Saadat

اینکه سعی میشود این افراد را که در اصل ضد انقلاب بودند و آ نرا به انحراف برده و نتیجتا به شکست کشاندن را انقلابی معرفی کنند نوعی نفرت ایجاد کردن در مورد انقلاب و مطمینا جنبش های