پدیدار شدن ناگهانی و اسرارآمیز مریم و مسعود رجوی در تلویزیون خامنه ای

بر اساس گزارش‌ها از ایران برنامه های شبکه یک تلویزیون ایران برای لحظاتی تصاویری از مسعود رجوی، از رهبران گروه مجاهدین خلق را پخش کرده است. در این تصاویر که خبرگزاری ایرنا مدت آن را ده ثانیه اعلام کرده است همچنین تصویری از علی خامنه ای در حالیکه روی آن ضربدر قرمز زده شده با شعار "مرگ بر خامنه ای" پخش شده است.
 

 

 

بر اساس گزارش‌ها از ایران برنامه های شبکه یک تلویزیون ایران برای لحظاتی تصاویری از مسعود رجوی، از رهبران گروه مجاهدین خلق را پخش کرده است. در این تصاویر که خبرگزاری ایرنا مدت آن را ده ثانیه اعلام کرده است همچنین تصویری از   علی خامنه ای در حالیکه روی آن ضربدر قرمز زده شده با شعار "مرگ بر خامنه ای" پخش شده است.

خبرگزاری فارس گزارش داد که مسئولان فنی سازمان صدا و سیما می‌گویند که احتمالا سرور این سازمان مورد حمله هکری قرار گرفته است.

به گزارش فارس، "اتفاقات مشابه نیز در شبکه قرآن، رادیو پیام و رادیو جوان رخ داده است."

رضا علیدادی، معاون توسعه و فناوری صدا و سیما گفت که "باتوجه به اینکه زیرساخت های مد نظر از قبل در نظر گرفته شده بود، به نظر می رسد این اتفاق، کار ساده ای نیست؛ کار فوق العاده پیچیده ای است که به احتمال خیلی زیاد کسانی که صاحب این تکنولوژی هستند می توانند از امکاناتی که خودشان از قبل روی سیستم ها در نظر گرفتند، بهره برداری کنند و بتوانند به زیرساخت ها صدمه بزنند."

چند شبکه رادیو و تلویزیونی در ایران هک شد و صدا و تصویر سران مجاهدین خلق از آنها پخش شد

عصر روز پنجشنبه چند شبکه رادیویی و تلویزیونی، از جمله شبکه اول تلویزیون جمهوری اسلامی، رادیو پیام، رادیو جوان و رادیو قرآن، هک شد و حدود ۱۰ ثانیه تصاویر مسعود و مریم رجوی، رهبران سازمان مجاهدین خلق و چند شعار از آنها پخش شد.

خبرگزاری صداوسیما به نقل از مسئولان فنی این سازمان نوشت که احتمالا سِرور مورد حمله هکری قرار گرفته است. رضا علی‌دادی، معاون فنی سازمان صداوسیما، نیز به تلویزیون جمهوری اسلامی گفت کارشناسان فنی در حال بررسی این حمله هستند.

در ۱۰ ثانیه‌ای که این شبکه‌های رادیو تلویزیونی هک شد، شعار «درود بر رجوی، مرگ بر خامنه‌ای» و همچنین چند ثانیه از سخنرانی مسعود رجوی نیز پخش شد.

در سالیان اخیر هک شدن وبسایت‌های حکومتی ایران افزایش یافته است. گسترده‌ترین مورد نیز هک شدن سامانه سوخت در چهارم آبان امسال بود.

در شهریورماه نیز یک گروه هکری به نام «عدالت علی» تصاویری از دوربین‌های امنیتی زندان اوین را منتشر کرد.

پیش از آن نیز «گروه تپندگان» خرداد سال ۹۷ نمایشگر‌های فرودگاه‌های مشهد و تبریز را هک کرد و پیام‌هایی در حمایت از تظاهرات ضد حکومتی روی نمایشگرها درج کرد.

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: