تبادل تجربیات حج و زیارت بین ایران و هند؛ کوری عصاکش کور دگر شد!

نماینده ولی وفقیه در امور حج و زیارت از تبادل تجربیات و راه‌های همکاری در زمینه حج و زیارت بین دو کشور ایران و هند خبر داد. اسلام در عربستان متولد شد و قوانین حج و زیارت از "مرجع معتبر" قابل دسترسی ست. ملاهای ایران کاسه داغ تر از آش شده و در راستای سوء استفاده مالی از ناآگاهی و خرافات مردم، دکانی بنام سازمان حج و زیارت تشکیل داده و تا کنون سرمایه ایران را راهی عربستان کرده و اکنون قصد دارند با انتقال تجارب خود به هندی ها، بازار کلاشی و خرافات را داغتر کنند. شگفت انگیز عقب ماندگی هندی هاست که در

پی عصاکش کور روان شده اند.
لازم به گفتن است که پس از تجربه 33 سال حکومت، قوانین و سنت های اسلامی در ایران و ارتقاء شعور سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایرانیان، اسلام گریزی ابعاد بیسابقه ای یافته است.

نماینده ولی وفقیه در امور حج و زیارت از تبادل تجربیات و راه‌های همکاری در زمینه حج و زیارت بین دو کشور ایران و هند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری حجت الاسلام قاضی عسگر گفت: در کنفرانس حج در هند تجربیات ایران در زمینه حج و زیارت و ارائه راه‌های همکاری دو کشور ایران و هند در موضوع حج و زیارت بررسی می شود.

وی تاکید کرد: دین اسلام دین صلح، دوستی و همکاری مسالمت آمیز بوده و آئین حج مسلمانان نمادی از این همبستگی و دوستی است.

پرویز میان، رئیس کمیته حج دهلی نو نیز با اشاره به تجربیات ایران در زمینه اعزام زائر به حج خواستار گسترش هر چه بیشتر همکاری‌های دو کشور شد.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.