"مهاجرت یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر به آمریکا در سال ۹۰"

"مهاجرت یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر به آمریکا در سال ۹۰"؛ لکه ننگی بر دامان رژیم اسلامی ست که ترک میهن را به نسل جوان کشور تحمیل کرده است. شوربختانه گروهی از نسل جوان بدلیل سلطه اسلامگرایان و فقدان چشم انداز پیشرفت؛ ایران را ترک کرده و عقب مانده ترین اقشار سیاسی فرهنگی همچنان به چپاول، غارتگری و آئین کشی و نسل کشی ادامه می دهند.

مهاجرت ها و نسل کشی های 33 سال گذشته، بمراتب بیش از دوران حمله اعراب به ایران است. مهاجرت معلول نومیدی از امکان تغییر نظام و بنای آینده ای شکوهمند است. در کشور استبداد زده ما، راه حل مهاجرت ملت نیست، بلکه بایستی اقلیت ناچیز و ایران و ایرانی ستیز به زباله دان تاریخ فرستاده شوند.
*****

اظهارات محسن کرمی، معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال ایران
به گزارش پارسینه، معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال اخیرا در مصاحبه‌ای گفته است: کشور امریکا اولین گرینه ایرانی ها برای مهاجرت در دو سال گذشته بوده است و بعد از آن دو کشور امارت و انگلستان در رتبه های بعدی قرار دارد.

بنا بر گزارش ایلنا، آقای کرمی در نشست خبری خود با بیان اینکه بیشترین مهاجرت‌ها به کشور ایالات متحده آمریکا با فراوانی یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در سال ۹۰ صورت گرفته است اظهار کرد‌: پس از این کشور کشورهای متحد عربی به ویژه امارات با ۸۰۰ هزار مهاجم در رتبه دوم قرار دارد.

وی با بیان اینکه دو کشور انگلستان و کانادا با ۴۱۰ هزار مهاجر در رتبه سوم قراردارد گفت ‌: کشورهای آلمان، فرانسه، سوئد، استرالیا، ترکیه، هلند، مالزی، هند و بلژیک در رتبه‌های بعدی مهاجرت قراردارد‌. ‌

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.