«صفحه شما»

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.
شما می‌توانید با فرستادن ایمیل به آدرس سایت info@iranglobal.info به عنوان کامنت نویس نام‌نویسی کنید و با گرفتن کد سایت، کامنتهای خود را مستقیما در زیر مطالب و یا در صفحه شما قرار دهید. امتیازِ گرفتن کد این است که با آنلاین شدن در سایت و نوشتن کامنت، نظر شما بلافاصله و مستقیما منتشر می‌شود.
نام می‌تواند مستعار باشد. واقعی یا مستعار بودن نام در ایمیل نیز اختیاریست. به این ترتیب اطلاعات کسانی که مایل به افشای نام و هویتشان نیستند، برای ما نیز نامعلوم خواهد بود.
لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

 

نام: 
turboratur
نظر: 
کاملا مشخص است که عده ای صهیونیست و ایلومیناتی این مقاله مضحک را نوشته اند تا بیت المقدس را به پترا تغییر دهند و بعد بگویند ربطی به مسلمانان ندارد و مال یهودیان است ولی کور خوانده اید .
عنوان مقاله: 
https://iranglobal.info/node/77730 چگونه با کودکان درباره ویروس کرونا حرف بزنیم؟
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
""" خبر مهم """ تورکیه تست پلاسما تراپی ( plasma therapy) را برای مالجهٔ کرونا ( کوید - ۱۹ ) شروع کرد ""
https://triblive.com/news/world/world-virus-roundup-death-toll-in-spain-nears-11000-merkel-returns-to-work/

...
Ali Gur, rector of the Gaziantep University — one of the university hospitals working on the immune plasma therapy — told Anadolu: “We are completing our final preparations, we should be able to start the treatment by the end of April.”
عنوان مقاله: 
https://iranglobal.info/node/77782 نفت دیگر مهم نیست!, علیرضا صلواتی
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" در آرایش نظامی جدید ژئوپلتیکی، نفت، سلاح کشتار جمعی‌ است "" الحاق کریمه به روسیه، هزینه‌های بیلیونی را به ذخیره ارزی روسیه وارد کرده است، فرای هزینه‌های مالی‌، فقط در ماه فبریه، نزدیک به ۳۰ نظامی روسی، توسط نیروهای پرو ( طرفدار اکراین ) کشته شدند، در جنگ نفت (شیل آمریکا، روسیه و عربستان )، طرفین به سرعت وارد فاز ( شریک یابی‌ ) در معادلات ژئوپلتیکی شده ا‌ند، ترامپ بدون شک، به مشتاق جنگ جدید در خاورمیانه خواهد رفت تا با افزایش قیمت نفت، شیل آمریکا و ( اشتغال ) را در بی‌ ثباتی که با بی‌ اشتغالی شروع شده نجات دهد، تورکیه با تحولات ژئوپلتیکی جدید، مدیریت بالانس قطب‌های درگیر را ، با در نظر گرفتن منافع این کشور در مدیترانه و دریای سیاه ( این دو مرکز ثقل ژئوپلتیک دنیا ) هدایت خواهد کرد.اگر شاهنامه خوانی، ذهنیت شما را، معلول و مأیوب نکرده باشد، باید دریابید چرا نفت، در ژئوپلتیک اقتصاد جنگی، حکم
نام: 
تبریزی
نظر: 
دوستان گرامی، دانشمندان پی برده اند که داروئی به نام کاموستات مسیلات (Camostat Mesilate) برای درمان بیماری کرونا کارائی فراوان دارد

https://www.darooyab.ir/G-3674/Camostat-Mesilate

از سوی دیگر دانشمندان پی برده اند که داروئی به نام کمونیستات سوسیلات (Comonistat Sosilat) برای درمان بیماری پانونا کارائی دارد! از این روی بیماران پانونائی که در بیمارستان ایران گلوبال به بخش جراحی؟ یا داخلی؟ نه ببخشید! به بخش "صفحه شما" فرستاده شده اند و در آنجا در قرنطینه به سر می برند بهتر است این دارو را پس از رایزنی با پزشکانی مانند دکتر چپ پرست به کار ببرند تا شاید درمان شوند! برای آشنائی با این دارو به لینک های زیر نگاه کنید

لینک یک

https://www.youtube.com/watch?v=7F_9FEx7ymg

لینک دو

https://www.youtube.com/watch?v=PhpSwSBbdxM

به امید درمان!
عنوان مقاله: 
رجوی پدرشیطان
نام: 
عامی
نظر: 
داشتم فکر میکردم که مخالفان راهی ندارند جز در کنار هم قرار گرفتن و ایجاد برنامه ای مشترک وهمگاپی که تضمین کننده امنیت وارامش مردم باشد .بدون شک میلیونها ایرانی همانند من فکر میکنند .اما امروز با رفتن به سایت مجاهدین خلق با این شعار رجوی روبرو شدم که نوشته بودند
(شورش وجنگ باید صد برابر شود).
ایا این همه گشته از شما واز نظام کافی نیست که بدانید شما پیروز نخواهید شد؟از جان مردم ایران مایه نگزارید ورسیدن به پیروزی محال است .
اعضا مجاهد بدانند که شما منفورترین افراد شناخته شده در ایران هستید ومردم از شما متنفر هستند .با خروج از این سازمان جهنمی به وظیفه انسانی و دینی خود جامعه عمل بپوشانیدو راه را برای همکاری با دیگر نیروهای مردمی هموار کننید .منافع ملی را قربانی هوس بازی های مرده ویا زنده رجوی نکنید .رجوی هیچ فرقی با خمینی ندارد و هردو شیطان های قدرت پرست ضحاک منش هستند .
عنوان مقاله: 
ه متولیان و نگهبانان فاناتیک تشیع.
نام: 
سازاخ
نظر: 
به متولیان و نگهبانان فاناتیک تشیع.
فردا كه بحران كرونا تمام شود ، و امن و امان حاصل گردید ، نبينيم عده اى اعلام کنند ، که به کمک دعا و نماز ، فلان سید، یا به برکت یک بارگاهی و ضریحی یا مثلاً آیت اللهی در خواب فلان پیامبر و امام و خاصه صاحب الزمان ، و یا به واسطه نذر آش شله زردی و پلوی قیمه، فلان حاجی و کربلائی و مشهدی این بلا و گرفتاری برطرف شده!
از همین حالا میگوئیم اگر راه کار دارید اعلام بفرمایید ، زیرا شکست و عقب نشینی شما برای همه محرز و ثابت گردیده ، و اماکن دینی شما که فقط و فقط نقش یک دکان و صندوق مالی درجهت منافع تان انجام وظیفه می نمودند کاری خاصی نداشته و ندارند.
رونوشت: به تمام حوزه‌ها دینی
وقتی یک شیعه مبتلا به کرونا می میرد و هیچ روحانی حاضر نیست در دفنش حضور یابد، مثل این است که پزشکان برای درمان یک بیمار کرونائی به دلیل ابتلا به بیماری، حاضر نشوند.
کدام خطرناک تر است؟
نام: 
نه تنها کرونا علاج ناپذیر است بلکه..
نظر: 
فکر کردم که سرورهای ایران گلوبال از کامنتهای بیمعنی و بادمجانی "یارادیچلیق" بوی سوختگی گرفته اند، اما برعکس سرورها هم خنده اشان گرفته .
آخه مرد حسابی خوت هم پی نبردی که چرندیات هم مرزی دارد. آرجیف نوشتن وقت هدر دادن است. گویم که اروپا فلاکت بار شده. خوب پس چرا اردوقانت هربار که سری به اروپا میزند به گریه زاری می افتد که چرا نمیتواند وارد اتحدیه اروپا شود؟ ودر جواب غیر رسمی به وی گفته میشود بابا جان کشور ترکیه تنها چهار متر مربع در داخل اروپا زمین دارد و دنیای اروپا نمیتواند ترکیه را در اتحادیه اروپا بپذیرد. و دوم اینکه اروپا تحمل کسی مانند اردوقان را که شیطان را نیز فراری میدهد، نمیتواند در استاسبورگ ببیند.
عنوان مقاله: 
چه اسم با مسمايى
نام: 
öyrenci
نظر: 
سالام اليكيم
ياراچاخان ليك كاش شكلت را هم ميديديم كه به مانند اسمت مسخره است يانه
بهر حال متاسفانه شما خواستتان حل مشكل يا قدم در راه بازگشايى درهاى بسته و دنياى جديد را ديدن و شناخته و شناساندن نيست فقط مسخره ايد و لوده براى همين مملكت به اين روز افتاده
كسى كه در كمال صداقت به شما گوشه اى از زندگيش را تعريف كند شروع به لودگى و دلقك بازى ميكنيد تا طرف را بى اعتبار كنيد در حاليكه نزد انسان واقعى خودت را بى ارزش ميكنى و چون فرهنگ فارسيسم همين لودگى و دلقكيسم است لذا طبيعى است كه اينگونه برخورد ميكنى و هر چه بيشتر دست و پا زنى بيشتر غرق ميشى و مليتهاى غير (ايرانى معادل فارس) بيشتر آگاه و ازت ميبرن و آزاد ميشن
عنوان مقاله: 
https://iranglobal.info/node/77782 نفت دیگر مهم نیست!, علیرضا صلواتی
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" پیش گفتاری بر علائم اقتصاد جنگی "" رهبرانی مانند ( آتا تورک ) از بحران و نبود ساختار نمیترسند، آنان از دل بحران، ساختار را بیرون می‌‌کشند، در کامنتی اشاره کردم که ( مارگارت تاچر ) می‌‌گفت ما " جامعه نداریم، فرد و خانواده داریم " و جامعه شناسی‌ را جز ریاکاری و حفظ فرضیات پوچ نمیدانست، همین مارگارت تاچر، به نوعی، ( مادر معنوی جدا ئی انگلستان از اتحادیه مفلوک اوروپاست )، این مورد را اشاره کردم تا این واقعیت ( ملی‌ گرا ئی و فرماندهی ) به عنوان عنصر اصلی‌ اقتصاد جنگی، باز گشا ئی کنم، ناسیونالیزم انگلیسی، با جدا ئی از اتحادیه اوروپا، در هیبتی‌ رعد آثا، ظهور خواهد کرد، در فرانسه، ( دو دکتر که گویا پرفسوری پرژهٔ مبارزه با کرونا ) را به عهده دارند، پیشنهاد کردند داروی کورونا را، در آفریقا امتحان کنند که باعث جنجال شد، در خاورمیانه، ملیت فارس که با نفت شکل گرفت، زیر ضربات دنیای جدید، اولین ق
عنوان مقاله: 
لاشین تکرار مکررات
نام: 
یاراچاخان لیک
نظر: 
‌آقا و یا خانم "لاشین و تکرار"
من اگر میخواستم کامنت هایم را تکرار کنم، مینوشتم که خواهرم روانشناس است، برادرم در ارتش پهلوی کارمیکرد و یا مینوشتم که در آمریکا غوری چای را روی سر کسی که جوک میگفت خالی کردم. من اینها را تکرار نکردم و حتا ننوشتم که کسی در تهران روی دامن خواهرم دست گذاشت و از آن بیشتر دادگاه او را تبرعه کرد و از آن زمان عقدهایی شده ام. من ننوشتم که تازگی در یک کشور عربی رباتی بکار بردم تا یک نفر را که معلول بود سر پا بگذارم. نخیر من اینها را تکرار نکردم. خودم هم نمیدانم که آیا استخوان بندم و یا ربات ساز. روانشناسم ویا دامشناس.به هر حال یک کارگاه لباسشویی را میخواستم در کالیفورنیا باز کنم ولی اجازه ندادند. این را که تکرار نکردم؟ کردم؟ تازه از آموزگارانم در تبریز نگفتم که گفتم؟ از استعدادم در ریاضیات نگفتم که گفتم؟ از رصد گاه مغولان گفتم؟ نگفتم. گفتم که رژیم پهلوی
عنوان مقاله: 
نمک نشناسان
نام: 
الوندی
نظر: 
خواندن کامنت های افرادی که به ملت ایران در این سایت توهین می کنند ،ثابت میکند که این افراد فقط در باطلاق جمهوری اسلامی می‌توانند چنین عربده بکشند . از پایان دوران پهلوی تا اغاز ایران چنین گستاخانی نبودند و اگر وجود می داشتند جایشان زیر سم اسبان قدرت بود .
هر ایرانی از خود خواهد پرسید این گروه مزدور از کجا هدایت میشوند و ریشه این ایران ستیزان از کجاست؟
سردمداران این جنایتکاران را باید در رهبری مزدوران جریان چپ. فدایی مجاهد توده ای فرقه ای و کیانوری پیشه وری فرخ نگهدار رییس دانا و قاضی محمد و رضا براهنی و گروه ضد ملی کانون نویسنده گان توده‌ای جستجو کرد .این حرامیان چپ بودند که با شعار مرگ بر شاه وزنده باد انقلاب وخمینی این ننگ ملی را بر ما حاکم کردند .تجزیه طلبان محصول فکری جریان چپ است که سخن از ملل تحت ستم میکند .
مقایسه زندگی در دوران پهلوی و دوران اخوندی خود بسیار گویاست.
عنوان مقاله: 
https://iranglobal.info/node/77782 نفت دیگر مهم نیست!, علیرضا صلواتی
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" در دوران کرونا، تخیل خود را با بازدید این ( هتل شناور بر روی ویرانه ۳ هزار ساله ) صیقل دهید "" ضیافتی برای چشم ها، ژرفای تخیل، اجوبه‌ای که این طراحی‌ را عملی‌ کرده است ، بی‌ دلیل نیست که ترکیه، در ساخت آسمان خراش ها، پلها از چین جلو زده است >> نگاه کنید >>

https://www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-8172479/Behold-Museum-Hotel-Antakya-Turkey-floats-ruins-ancient-civilisations.html


همچنین روحیه خود را، با نگاه """" توتم گرگ """" شاهکار راک مغولستان، تحکیم و تقویت کنید، نسل احمدی نژاد با " امیر تتلو ضد زن " هم شد موزیک؟
https://www.youtube.com/watch?v=sv29DzgiXZA

The HU - Wolf Totem feat. Jacoby Shaddix of Papa Roach (Official Music Video)
عنوان مقاله: 
حکومت اسلامی فارس
نام: 
علی
نظر: 
در یوتیوب می توانید جشن نوشیدن ادرار گاو برای جلو گیری از کرونا توسط هندی ها در هندوستان را همین هفته گذشته را ببینید.
در هندوستان 500 میلیون نفر توالت و دستشویی ندارند و هنگام احتیاج به توالت در کنار خیابان اینکار را می کنند
به همین خاطر دولت در خیابانها ماشینهای اب پاش مستقر کرده و کسانی که در کنار خیابان اینکار را می کنند به رویشان اب می پاشند.
میلیونها نفر در هندوستان در کنار خیابان متولد می شوند . همانجا زندگی می کنند و در کنار خیابان می میمرند
چند ماه پیش مردی زنش در بیمارستان فوت می کند و بیمارستان از شوهر زن هزینه انتقال جسد از بیمارستان به خانه را توسط امبولانس می خواهد شوهر زن پول نداشت و مجبور می شود جسد زنش را به دوشش بیاندازد و به خانه ببرد در وسط راه یک سواری نگهه می دارد و جسد را در صندوق می گذارند و به خانه می برند.
این خبر با عکس در اینترنت موجود است
عنوان مقاله: 
قرنطینه و بالا رفتن آمار کودک و همسر‌ آزاری در ایران
نام: 
سازاخ
نظر: 
مدیر کل دفتر آسیب‌های اجتماعی سازمان بهزیستی ایران از افزایش شمار موارد کودک‌ آزاری و همسر آزاری در کشور خبر داد. مبنای این خبر که از سوی محمود علی‌گو اعلام شد، بالا رفتن تعداد تماس‌های شهروندان با شماره اورژانس اجتماعی ۱۲۳ است.
محمود علی‌گو، در گفت‌وگو با روزنامه شهروند گفت که آمار دقیق تماس‌ها با اورژانس اجتماعی مشخص نشده اما تعداد تماس‌ها با خط ۱۲۳ در یک ماه گذشته به طور قطع افزایش داشته است:
«این یعنی بیشتر شدن کودک آزاری و همسر آزاری که تمرکز اورژانس اجتماعی بر آن است.»
به گفته علی‌گو قشر متوسط در ایران قرنطینه را جدی‌تر گرفته است و احتمالا آمار خشونت در این طبقه بالاتر رفته است:
«طبقه متوسط اجتماعی لزوما دارای خشونت بیشتر نیست اما نوع خشونتش برای ما محسوس‌تر است؛ت اینکه من بچه‌ام را در فشار روانی بگذارم هم نوعی از خشونت است؛ درست است که کتکش نزدم اما شاید اثر آسیبی آن بیشتر باشد…
عنوان مقاله: 
https://iranglobal.info/node/77782 نفت دیگر مهم نیست!, علیرضا صلواتی
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" آیا مغولستان، قزاقستان، تورکیه، آزربایجان ( آرد هند را تامین ) خواهند کرد یا به جای هند، به داد افغانستان خواهند شتافت؟ "" هند برای کنترل کورونا، ۲۱ روز منع رفت و آمد را تصویب کرده است، در حالیکه سیل و ملخ ها، پیش از کرونا، آسیب جدی به مراتع کشاورزی زده، ۲۱ منع رفت و آمد، کشاورزان را بدجوری در هند در برداشت محصول، دچار مشکل کرده است، کمونیست‌های ساده لوح جهان سومی‌ ( فتوا صادر کنید دنیای تورک به هند گندم و آرد صادر کند یا به کمونیست‌های پ ک ک و ی پ گ؟ "".
https://timesofindia.indiatimes.com/city/bengaluru/bluru-faces-bread-shortage-as-raw-material-supply-hit/articleshow/74938493.cms
...
https://thediplomat.com/2020/04/uzbekistan-leads-central-asian-diplomacy-in-the-age-of-covid-19/
عنوان مقاله: 
طلاق سیاسی تنها داروئی برای بی بیماری پان فارسیسم و نژاد پرستی..
نام: 
lachin
نظر: 
ســـلام دوســـلار....
آقای و یا خانم «لاشین و تکرار »
ما خوب میدانیم که شما حالتان زیاد خوب نیست و یک کمی هم احتیاط کردیم که این ناراحتی شما را به ویروس کرونا ربط بدهیم. ولی همانطور که اشاره کردید یک « دامپزشک » با یستی حقایق را با مریضش درمیان بگذارد. بدان جهت منِ دامپزشک بایستی به شما حقیقت و بیماری اصلی شما را در میان بگذارم.
متاسفانه از کامنت ها ی که منتشر میکنید نشانگر ان است که به بیماری (( نژاد پرستی پان فارسیسم )) مبتلا هستید . خوشبنتانه ما دامپزشکان تورک , با این بیماری که شما ها که گرفتار آن هستید از بدو جکومت غیر قانونی پهلویان تجربه داریم و تشحیص این بیماری همیشه مثبت بوده است. داوری این بیماری هم خیلی ساده است . «« طلاق سیاسی »». اگر این طلاق سیاسی فقط یک بار انجام بگیرد , حال شما برای ابد بهتر خواهد بود و به هیچ دامپزشکی احتیاج نخواهید داشت. به امید آن روز.
عنوان مقاله: 
حرف‌های فاطمه صادقی، دختر خلخالی درباره پدرش
نام: 
اذر
نظر: 
صحبتهای این خانم در مورد پدرشون نشون میده، ایشون دقیقن ژنهای پدرشون را به ارث بردند و فقط محدود به ضعیف بودن چشمشون نمیشه. طوری صحبت کردند که باید دستمال به دست بگیریم و بابت مظلومیت اقای خلخالی گریه کنیم. ایشون جنایتکار بودند و از جنایتهاشون لذت میبردند. این دفاعیات ساده زیستی، بخشش و انقلابی بودن که خودشون اعتقاد دارند توصیف شخصیت پدرشون هست، به هیچ عنوان چیزی از جنایتکار بودن ایشون کم نمیکنه. خانم صادقی ناراحت میشدند که مردم در مورد پدرشون بد صحبت میکردند، اما انتظار دارند خانواده هایی که به دست این جانی کشته شدند ایشون را درک کنند و گویا انتظار دارند به جای عنوان جنایتکار و بیرحم از ایشون با عنوان قهرمان و فداکار و مسئولیت پذیر انقلابی یاد بشه. ایشون بد از خمینی جانی ترین و متحجرترین کسی بودند که در نابودی ایران نقش داشتند. متاسفانه به جای محکوم کردن ازشون دفاع شده.
نام: 
Anonymous
نظر: 
سازاخ با اسم مستعار و پنهان ایرانی ها را تهدید میکند. خب توانستی بجز کامنت نویسی و غصه عمر از دست رفته و تهدید کاری بکنی انجام بده.ترک و دموکراسی را باید از امثال سازاخ و اردوغان آموخت.بیشتر سریال ترکی ببین شاید حد اقل کیمسه سیز دوغان بابا خیالی شدی.
تر کها که در دو بهم زنی و دو طرفه بازی کردن و دوگانه سوزی تجربه زیادی دارند سعی میکنند افراد نا آگاه را گول بزنند. در سریال ترکی میبینید که ترک که پول را رو هوا می قاپد میشود یتیم پرور یعنی میلیارد ها دلار ثروث غارت شده ایرانی ها که در دست ترک ها است باعث شده که روی امثال سازاخ زیاد و پا را از گلیم خود بیشتر دراز کند و او ناجی ترک و زبان مادری میشود
نام: 
به سزاچ ترک
نظر: 
به سزاچ. نادانهایی مثل تو پایه توهین نژادی را در ایران سایت گذاشت.
ما از روز اول به امثال داینسورهایی مانند تو گفتیم چرا بجای مبارزه با شاه و شیخ، به کرد و ارمنی و فارس و ایرانی توهین میکنید؟
ولی چون امثال تو ،بویی از مبارزه سیاسی اجتماعی انسانی نبرده و از همکاران دستگاه سرکوب شاه و شیخ و احتمالا رجوی است، کینه نادانی و جهالت 75 ساله اش را میخواهد سر ایرانی وفارس پیاده کند و نه سر رژیم و دولت حاکم.
درجه نادانی ات را میتوان آنجا اندازه گرفت که به "زن "خود میگویی "مادربزرک نوههایم" !
و میخواهی ایران تجزیه شود و جنگ داخلی شروع شود چون زن تو نمیتواند بزبان آذری با نوههایش حرف بزند. ولی نوههای امثال تو برای رفاه، ساکن تهران شده اند و ولایت خود تبریز یا ابرقو را ترک نموده اند.
احمق ها و شارلاتانها همیشه نیمی از حقیقت را میگویند. بی منطقی شما را ما روزی با پس گردنی و اردنگی پاسخ خواهیم داد.
نام: 
کیانوش توکلی
نظر: 
ولي كرونا بيشتر مرد ها را مي كشد تا زنها را از این رونامه را بايستی به خانم كرونا نوشت!
عنوان مقاله: 
دمکراسی برای پانفارسیسم مثل زهر کشنده است
نام: 
سازاخ
نظر: 
شدت گرفتن توهین ها، تحقیرها و تهدیدهای پانفارسیسم بر علیه ملت ترک در فضای مجازی، بعد از خلع سلاح شدن رژیم شیعه پارسی از قدرت مالی نفت به اوج خود رسیده، تلاشهای مذبوحانه آنها همانند طوفان در فنجان می ماند، حالا این شروع داستان است، ما بارها اعلام کرده ایم که بترسید از آنروزی که این انباشت انرژی منفی تحقیر دیگر ملل به بالفعل تبدیل شود، اگر روزی این انرژی آزاد شود، همه بساط تخیلی پانفارسیسم را درهم خواهد کوبید، دیگر نه لوح کذائی کورش، و نه گرز تخیلی رستم و نه تیر افسانه ائی آرش و نه چاخانهای شعر حک نشده، بنی آدم اعضای یکدیگرند بر سر در سازمان ملل و نه تزریق شعر چو ایران نباشد به شاهنامه، هیچ کدام بدادتان نخواهد رسید، دمکراسی برای شما مثل زهر کشنده است، بترسید از آنروزی که با اجرای صحیح دمکراسی بر اساس قوانین حقوق بشر سازمان ملل، و یقینا بدانید که جوکهای بیشماری که برای تحقیر ملت ترک آزربایجان
عنوان مقاله: 
https://iranglobal.info/node/77782 نفت دیگر مهم نیست!, علیرضا صلواتی
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" کرونا، غلات جهان را تهدید خواهد کرد و جهان تورک آماده است "" Sonderweg مسیر منحصر به فرد ما "" پیشتر گفتم با کرونا، جهان به سوی " اقتصاد جنگی " که " ملی‌ گرا ئی و فرماندهی " برجسته خواهد شد قدم خواهد گذاشت، هر چند که یک مشت تحلیلگر ساده لوح کمونیست جهان سومی‌ در دنیای " فانتزی، تخیل و رویا ئی " از کمونیست‌های پ ک ک و ی پ گ حمایت میکنند که مزارع کشاورزی را در جنگ ابلهانه کمنیستی آتش میزنند تا با قحطی بیشتر، دنیا را وارد " اقتصاد قاچاق پ ک ک " بکنند. برای چپ جهان سومی‌، جایگزین عایدات نفت، اقتصاد متکی‌ به قاچاق پ ک ک‌ای و مافیای سپاه خواهد بود.
https://menafn.com/1099932403/Azerbaijan-sees-growth-in-production-of-agricultural-products
..
https://eurasianet.org/kazakhstan-introduces-wheat-flour-export-quotas
عنوان مقاله: 
حزب چپ کودک دوساله
نام: 
رضوان
نظر: 
سازمان فدایی اکثریت دوسال است که خود را حزب چپ مینامد و عنوان اکثریت را برداشته در پرانتز از فدایی خلق حزب چپ استفاده میکند .
پرسش این است که کشور ایران به چه تعداد حزب چپ و کومونیست نیاز دارد؟اکتون ما با حزب توده با هفتاد سال زندگی حزبی روبرو هستیم که تا کنون موفق به دادن شهرداری در ایران نشده است .ما با سازمان چپ گرای مجاهد روبرو هستیم که تا کنون کاری جز خونریزی نداشته است .
ما با حزب کومله چپ و حزب دمکرات کردستان چپ روبرو هستیم که هدفی جز تجزیه در سر ندارند .
ایا بهتر نیست که چپ جبهه واحدی تشکیل دهد و هدف روشنی را پیگیری کند؟
فرض که چپ پیروز میدان شد برنامه عملی چپ و برخورد با مدعیانی مانند مجاهد و کومله حزب توده و فرقه و دهها گروه و حزب دیگر چه خواهد بود؟
از همه مهمتر شعار مرگ بر سرمایه داری جهانی چپ و ارتباط ایران با دیگر کشور ها چه سرنوشتی خواهند داشت؟

نام: 
تبریزی
نظر: 
دوستان گرامی، دانشمندان ژاپنی داروئی درست کرده اند به نام فاویپیراویر (Favipiravir) که برای پیشگیری و درمان بیماری کرونا از شصت درصد تا صد درصد کارآمد است.

https://en.wikipedia.org/wiki/Favipiravir

از سوی دیگر دانشمندان چپونی داروئی درست کرده اند به نام انترناویر (Internavir) که برای پیشگیری و درمان بیماری پانونا از شصت درصد تا صد درصد کارآمد است!

https://www.youtube.com/watch?v=PZlD5RXkeuA

بیماران ویروس پانونا هم که در بخش "صفحه شما" گردآوری شده و در قرنطینه هستند بهتر است پس از دیدار با پزشکانی مانند دکتر چپ زاده، دکتر چپ نژاد، دکتر چپ پور، دکتر چپستانی و دکتر چپ آبادی این دارو را به کار ببرند تا شاید درمان شوند!

به سخنان سرکار خانم دکتر چپ دوست نیز در لینک زیر گوش کنید

http://www.mobarez-k.com/arshiv/wp-content/uploads/2019/04/International-Farsi.mp3

به امید درمان!
عنوان مقاله: 
جناب طبرزدی لطفا آدرس اشتباه ندهید
نام: 
جمال
نظر: 
قبل از پاسخ یک کورد ایرانی شده به نام عارف شیخ احمدی لازم است که به ترکان مغولستان بگویم راه همه شما به ترکستان و بیابان گُبی است و غیرتی شدن شما جای تعجب نیست.
و اما عارف شیخ احمدی حساب تو را آینده و جوانان کوردستان پس خواهند داد.
تو نوچه صلاح الدین ایوبی و اردوغان هستی و دشمن جنبش ناسیونالیست کوردستان و مدام مبارزان را عشایر می گوئی. تو طرفدار فاشیزم ایرانی و اخیرا مغولها شدی
تو به مغول بودن بخشی از خانواده خودت افتخار می کنی اما همیشه حزب و سازمانهای کوردستان را مورد فحاشی قرار می دهی.
تو کورد نیستی تو خایـــــــــــــ......ل مغول ها و ایرانی ها هستی