«صفحه شما»

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.
شما می‌توانید با فرستادن ایمیل به آدرس سایت info@iranglobal.info به عنوان کامنت نویس نام‌نویسی کنید و با گرفتن کد سایت، کامنتهای خود را مستقیما در زیر مطالب و یا در صفحه شما قرار دهید. امتیازِ گرفتن کد این است که با آنلاین شدن در سایت و نوشتن کامنت، نظر شما بلافاصله و مستقیما منتشر می‌شود.
نام می‌تواند مستعار باشد. واقعی یا مستعار بودن نام در ایمیل نیز اختیاریست. به این ترتیب اطلاعات کسانی که مایل به افشای نام و هویتشان نیستند، برای ما نیز نامعلوم خواهد بود.
لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

 

عنوان مقاله: 
کدام سامانه پدافندی پهپاد آمریکا را سرنگون کرد؟ سلاح سرّی که ایران از آن سخن می‌گوید چیست؟
نام: 
کاوه جویا
نظر: 
این نوشتار سراپا دروغ که در پشتیبانی از رژیم پوشالی جمهوری اسلامی نوشته شده است از کیست؟ چرا نام نویسنده و منبع ندارد؟! وسط مطلب بدون هیچ توضیحی واژه ی «انتخاب» آمده و سپس اینکه «البناء» چاپ بیروت چیزهایی نوشته است! پس بقیه ی این جعلیات از کیست؟ این روش درست انتشار مطلب و درج منبع نیست. این جعلیات مضحک و در عین حال تأسف انگیز را چه کسی به خورد خوانندگان ایران گلوبال می دهد؟!
نام: 
کیانوش توکلی
نظر: 
این بیانیه قبلا منتشر شده بود
عنوان مقاله: 
دشمنی با زبان
نام: 
خواننده
نظر: 
شاید کسانی باشند که دشمن زبان دیگری هستند ولی دشمنی با زبانی بیگانه بدون شک ناشی از نفرت از زبان و تاریخ گذشته خود می‌باشد . نگاهی به سرنوشت مردم افریقا ایا اجازه میدهد که انهابا بزرگان فرهنگ انگلیس مانند شکسپیر وووودشمنی کنند؟ بدون شک در قاره هند ویا افریقا نویسنده ای پیدا نخواهد شد که زبان انگلیسی ویا فرانسه مسسبب بدبختی مردم بداند بلکه نگاه انها به کارکرد دولتمردان و روشنفکران است.
نویسنده هندی اقای سلمان رشدی نه زبان بلکه خودفروشان وجاسوسان وقدرتپرستان را عامل استیلای استعمار غرب بر شرق میشناسد .
اما چرا در ایران گروهی دشمن زبان پارسی هستند ؟
نگاهی به تاریخ قجر واسلام ودولتمردان واحزاب وسازمانهای سیاسی در ایران پاسخ پرسش بالاست .
نام: 
سازاخ
نظر: 
با دیدن نوشته آرش کمانگیر و جشن مهرگان در ستون دیدگاهها، اولش تصور کردم که احتمالا سپاه پاسداران با استفاده تکنیک و تکنولوژی به یادگار مانده از آرش که تیرش تا چین می رفته، پهباد اخیر آمریکا را در دریای عمان ساقط کرده، ولی بعد از مطالعه بیشتر دیدم که ای بابا ما هنوز از شر اسلام ناب محمدی خلاص نشده، بسوی اسطوره گرائی تشتر و مشتر که به مراتب عقب مانده تر از مذهب است باید ارشاد شویم.
خانم آناهیتا با اجازه تان سازمان حمایت از مردان در اعتراض به نامگذاری اولین شب زمستان به نام یلدا، تصمیم گرفته اولین روز تابستان را که بلندترین روز سال است به نام ""یداله "" نامگذاری نماید!
مردان محترم یداله‌ تون مبارک.
عنوان مقاله: 
مشکلات درک و فهم و دستور زبان فارسی
نام: 
lachin
نظر: 
سالام دوسلار..
آقا و یا خانم نیاز های لاشین...
... « نادان » اسم است نه صفت. کاش بجای این همه مغلطه بازیها , به سوال من که با زبان فارسی نوشته بودم درک میکردید و جواب میدادید. سوال من هنوز بجای خودش هست (( اشخاصی که من در این سایت به آنها توهین کرده بودم ها را از آرشیو ایران گلوبال استخراج بکنید )). تا زمانی که شما توهین نامه ها مرا استخراج نکرده اید , من با شما بحثی ندارم. گوله...گوله... چوخ ساغ اول.....
در ضمن تازه متوجه میشوم که شما با خواندن زبان فارسی هم مشکل دارید چون من نوشته بودم که ..
در آینده از صفت نادانی در مورد ( پان فارسیست ها و شونیست های فارس ) استفاده خواهم کرد نه در مورد فارسها.... در هر حال موفّق باشید..
نام: 
تذکر
نظر: 
جناب لاچین چرا اینقدر دروغ خودرا تکرار میکنی ؟ آخر این کامنتی که نقل کرده ای کجایش از شما اسم برده که بخودت گرفته ای؟ چقدر توهم زده ای که هر نوشته ایرا مربوط بخودت میپنداری و فکر میکنی عالم و آدم همه درباره شما حرف میزنند ؟ این کامنت که از شخصی به اسم اسطوره گذاشته ای اسمی از شما نبرده. حالا شما اینرا بهانه کرده ای که بگی شماهم حق داری تلافی کنی و به فارس فحش بدهی. واقعا با این توهمات و این منطق فقط وقت و حوصله مردم را میگیری.
عنوان مقاله: 
بس است
نام: 
ع.ب.تورک اوغلی
نظر: 
سالام _ آقای محققی ،تورا به جددت حضرت ابولفضل ،لطفا برایمان افاضه فضل نکنید،
شماکجا؟ آزادمردان این سرزمین کجا؟
آخه عزیزم ،فردوسی پرستی چه ربطی به شاملو ودیگرمبارزان دارد؟
یک کمی منطق داشته باش.
پان ایرانیسم وکوروش وفردوسی پرستی کجا؟آزادیخواهی کجا؟
توراخدا فقط لاقل برای ماادای ملاهای بی عوامفریب رابازی نکن.
سعی کن ،قاطی این افرادصفحه شماگشته ،شایدهم باشی ، همچون آنهابافحش وناسزاگویی مشغول باش.
فرق شمابامحمدعلی فروغی،بااحمدکسروی،باسیدجوادطباطبایی،باحجت کلاشی،باحدادعادل برای تورکان وعرب هاوتورکمن ها وبلوچ وغیرچیست؟
عنوان مقاله: 
بحران چپ
نام: 
کیوان
نظر: 
اساسن وجود چپ در هر کشوری باعث بی نظمی اغتشاش و دیکتاتوری وکودتا میشود .نگاهی کوتاه به چپ در همین ایران خودمان نشان میدهد که چپ چگونه کشور ما را با دادن شعار های ضد ملی به دهان اخوند انداخت .
در افغانستان چپها با کودتا علیه ظاهر شاه موجب بزرگترین جنایت علیه مردم افغانستان وجنگ داخلی ونا امنی تا امروز هستند .
در روسیه که مرکز جهانی انقلاب کارگری بود بیش از صد ملیون انسان از بین رفته است و تا کنون در کشور روسیه یک انتخابات ازاد برگزار نشده است .
کارنامه چپ مملو از خشونت بی وطنی جاسوسی و ازادی ستیزی است .با این کارنامه سیاه چگونه میتوان مروج ازادی وعدالت و میهن پرستی شد؟
گروه های چپ امروز با هدف تجزیه طلبی در خدمت سرمایه داری جهانی و بویژه دولت نژاد پرست یهود قرار دارند .لازم به یاد اوری است که دولت یهود با تسلیح گروهای تجزیه طلب و تشوق انها به جنگ داخلی هدفی جز ایجاد جنگ
نام: 
نیازهای لاشین
نظر: 
چرا لاشین، نیاز به توهین به "فارس و پان فارس و فارسیسم " دارد ؟
وی در ی2 کمنت زیر مینویسد در آینده نیز صفت :نادان" را در مورد فارسها بکار خواهد برد.
اولا ببینید این فرد چقدر ... است که در خانه میزبان برایش اجازه توهین تعیین میکند. روی وی از "سنگ پای قزوین " کلفت تر نیست ؟
اگر وی نیاز به توهین به فارس دارد یا باید به پزشک ... مراجعه کند یا باید نیروهای جوان اپوزیسیون ایرانی او را در جایی پیدا نموده ...
واقعا مایه شرم برای جنبش ضد آخوندی آذری در این سایت نیست که فردی مانند لاشین الان 3 ماه هست که چانه میزند برای حق توهین به فارس. گرچه فارسها همان ایرانیان هستند ولی این شخص خودش را به نادانی ... میزند.
تاکنون حدود 130 بار به فارس و ایرانی و افراد
عنوان مقاله: 
جشن تیره روزگاران
نام: 
lachin
نظر: 
سالام دوسلار...
آقای و یا خانم جشن تیرگان..
لطفآ به کپی کامنت (( اسطوره و..)) که نوشته اند دقت بفرمائد.
تاریخ مطلب:
شنبه, ژوئن 22, 2019 - 10:10
نام:
اسطوره و .
نظر:
روایت آرش کمانگیر برای عام و خاص یک اسطوره است.
آیا این نادان ضد ایرانی مغولزاده ، میداند اسطوره یعنی چی؟ اسطوره ها بخشی از فزهنگ ماقبل تاریخ یعنی 1000 تا 15 هزارسال پیش از میلاد هستند.
......
من کسی را نمی خواهم برایم توجه بکند چون احتیاجی ندارم. کاش همه ما چشم حقیقت را باز میکردیم و حقیقت همانطور که هست میدیدیم...
کسانی که در 15 هزار سال قبل از میلاد , زمانی که کره زمین از یک یخبندان طولانی یواش یواش بیرون می آید و برای یک جامعه, فرهنگ اسطوره ای می سازند,نه تنها ارزش ( آرش ) از بین می رود حتی آن بخش فرهنگی اسطوره ای هم به زیر سوال میرود. تازه اگر این مغلطه ها را برای تنها پسرم که اسمش (( آرش )) است باز گو
عنوان مقاله: 
امریکا ستیزی
نام: 
علی سعادت
نظر: 
وقاحت وبیشرمی چه مفت ومجانی عرضه میشود تازه
خدمات بعد از عرضه نیزبرقرار است.ژنرال محترم همان
کسی نیست که از امید دانا وستایش سپاه.سر در اورده
وفریب تفاله ای چون امیددانا خورده بود ؟ایشان نبودند که شنیده بود رضاپهلوی از عربستان پول گرفته
ومیگفت من تف میکنم به.....حضرت عالی هم.ظاهرا
یا سوادی نداری ویا فریب کار خوبی هستید .برای همین است که خفقان شاهی را به سادگی میاورید وانرا عامل
تحریک بحساب میاورید .خیر جناب خفقان برای سرکوب ودلیل سرکوب وسانسور حتما دزدی یا هر کثافت کاری دیگر است .همه شما اندک وجدانی از خود
نشان ندادید که بگوئید همین.تروریست ها بواسطه ساواک اعدام وشکنجه شدند .نگفتید بالغ بر سیصد نفر
کشته یا در شکنجه واعدام جانباختند .هیچ وقت. نمیگوئید ان همه کشتار 67.وقبل از ان جه کسانی بودند.اگر معنای تروریست حذف فیزیکی ادمهاست بهر
دلیل که باشد .پس حتما شاه بزرگ ترین تروریست
عنوان مقاله: 
جشن تیرگان
نام: 
تذکر
نظر: 
جناب لاچین چرا اینقدر دروغ میگویی ؟ آخر کجا جناب اسطوره یا هرکس دیگر بشما توهین کرده و گفته (نادان) ؟ چند روز هست مرتب این دروغ را تکرار میکنی. چقدر توهم داری که همه دارند اسمت را میبرند و به شما توجه میکنند! چقدر احتیاج به توجه و مطرح شدن داری که حتا حاضری به قیمت توهین کردن اسم شمارا ببرند. وقت دیگران را میگیرید برای یک امر بیهوده.
نام: 
Anonymous
نظر: 
به فارسعلی
زبان فارسی زبان مادری تست. زبان تو به درد خودت میخورد. زبان تو به درد مردم فارسستان میخورد، نه به درد ما و نه بدرد مردم آزربایجان، این مردم برای خود زبان دارد، زبانیکه یکی از پر بارترین زبانهای دنیاست که بیش از سیصد میلیون انسان بدان تکلم میکنند. وقتی بتو میگویند از کلمات زشت و بی ادبانه و چارواداری غیر سیاسی استفاده نکن، و بیهوده چانه نزن! گوشت شنوا نیست. اینجا کوچه بازار نیست از کلمات زشت و لا اوبالی استفاده میکنی! آیا والدین به این فارسعلی نگفته اند، مؤدب باشد؟ لولو می آید جیمبزش را میبرد؟ شما که ادعا میکردی در مملکت اهورایی فارسعلی، به ادب و تربیت اهمیت میدهند! اینجا استفاده از نادانی و گیجی خوبیت ندارد. ما گفتیم اما فارسعلی خودش را به کری زده است. گویا هنوز دو ریالیش نیفتاده که در سایت ایرانگلوبال چانه زدن روی بی تربیتی، تهدید دیگران با لحن چاله میدانی خوب نیست.

عنوان مقاله: 
توکلی!!..در جامعه اهورایی پارسی، به ادب و تربیت و زبان آراسته افراد اهمیت زیاد داده میشود .
نام: 
lachin
نظر: 
سالام دوسلار...
جناب آقای چانه زدن لاشین..
نوشته بودید که ...(( در مملکت و جامعه اهورایی پارسی، به ادب و تربیت و زبان آراسته افراد اهمیت زیاد داده میشود)) .
پس چرا در نوشته شما , شخصی که در جامعه اهورایی پارسی بخاطر ادب و تربیّت بایستی (( آقای توکلی )) خطاب میشد فقط (( توکلی )) خطاب کردید؟ شخصیّت آقای توکلی اینقدر پائین هست که شما ایشان را فقط با اسم فامیلی خطاب بکنید که با ما برخورد انقلابی بکنند؟ بارو کن کاربر عزیز..ما ادب را جامعه از اهورائی پارسی و با زبان آراسته افراد آموخته ایم و هنوز هم می آموزیم.
نتیجه... همانطور که انتظار داشتم شما در درک زبان آراسته فارسی تا اندازه ای مشکل دارید. چون من از شما خواسته بودم که در آرشیو ایران گلوبال خواهشمندم , کامنتی که من به کسی به عنوان « نادان » خطاب کرده ام را استخراج بکنید ولی نکردید. متاسفانه یا با درک زبان فارسی مشکلاتی دارید و یا مغلطه
عنوان مقاله: 
چرا از گذاشتن امضای خویش پای بیانیه "چهارده تن" معذورم
نام: 
کاوه جویا
نظر: 
نگرانی آقای دوشوکی قابل درک است. هرچند که محتوای دو بیانیه ی ۱۴ کنشگر درونمرزی، به ویژه بیانیه ی دوم، بیان دلیرانه ی برخی از خواست های اصلی مردم ایران است، اما ترکیب امضاکنندگان ناهمگون و پرسش برانگیز است. در کنار مبارزان برجسته و خوشنامی چون آقایان محمد ملکی و هاشم خواستار و دیگر کنشگران میهندوستی که بیانیه ی ۱۴ نفره را امضا کرده اند، کسانی هم هستند که پیشینه و واقعیت نقش کنونی شان در صحنه ی سیاسی ایران با سیاهی و تردید همراه است. از آنجا که پشتیبانی از یک بیانیه، در فضای سیاسی موجود، به گونه ای پشتیبانی از صادرکنندگان آن نیز شمرده می شود، روشن است که چرا برخی از کنشگران سیاسی از امضا نهادن شتابان بر آن می پرهیزند.
نام: 
چانه زدن لاشین
نظر: 
زبان فارسی زبان مادری ات نیست. وقتی میگویند از کلمات زشت و غیرمجلسی و غیر سیاسی استفاده نکن ، گوش کن و ترک عادت کن و چانه نزن وگرنه توکلی باید با امثال تو برخورد انقلابی کند و رفع صلاحیت نماید برای آزادی در جمع ایرانیان گلوبال !
اگر کودکی از کلمات زشت کودکستان و کوچه استفاده کند، والدین او را توجیح میکنند که ترک عادت نماید.وگرنع گوشش را می برند مانند وانگوگ هلندی.
در مملکت و جامعه اهورایی پارسی، به ادب و تربیت و زبان آراسته افراد اهمیت زیاد داده میشود.
اینجا استفاده از نادان و نادانی و گیج و ... ممنوع است.
از ما گفتن از تو نشنیدن . چانه زدن روی بی تربیتی اکیدا ممنوع است.
عنوان مقاله: 
جشن تیرگان
نام: 
تذکر
نظر: 
شخصی به اسم خانم یا اقای لاچین مرتبا کامنتهایی میدهد که به او گفته اند نادان. من هرچه گشتم اینطور چیزی ندیدم که به این شخص این را گفته باشند. البته کسانی هستند که بخاطر جلب توجه دیگران مرتبا خودشان را هرطور شده مطرح میکنند و مثلا ادعا میکنند که دیگران به انها توهین میکنند. این خانم یا اقای لاچین ظاهرا خیلی به مطرح شدن بهر صورت علاقه دارد و گرنه ان کامنت را که به او نادان گفته اند نشان میداد. بهرحال حیف است که صفحه کامنتها بجای بحثهای جدی و اموزنده صرف کسانی شود که میخواهند عقده های کمبود توجه خودرا اینجا مطرح کنند.
نام: 
Anonymous
نظر: 
با سلام، فارسها چرا خود را پشت کلمه "ایران" مخفی میکنند؟ اغلب از ایران و ایرانیت داد می زنند، بی آنکه کوچکترین حق و حقوقی به هشتاد در صد ایرانیان غیر فارس قائل شوند، آیا هدف از شعار ایران و ایرانیت، به معنای ادامه تحمیل هژمونی فارسها بر جامعه ایران و تحمیل زبان فارسی بر مردمان غیرفارس است؟ راسیستهای پانفارس که، خود لرها را نیز تحویل نمی گیرند، برایشان جوک میسازند، آقای اقبالی که خود یک لر است، چگونه به خود اجازه میدهد با سیاستهای انسان ستیزانه مشتی پانفارس که علیه حقوق مردم لر نیز عمل میکنند، با کلی گوئیهای بی محتوا با آنان همسو میشود، و شعار ایران از دهنش نمی افتد؟ آیا خاک پرستی نسبت به حقوق مردمان ایران، که قرنهاست در زیر چکمه های دیکتاتور های شاه و آخوند لگد مال میشود، ارجعیت دارد؟عنوان مقاله: 
روانشناسی طبقاتی داروینیستی و جامعه شناس انقلابی
نام: 
lachin
نظر: 
سالام دوسلار....
آقا و یا خانم لاشین و شغال...
لطفآ به جمله من خوب توجه بکنید و اگر مشکل درک زبان فارسی هم دارید لطفآ از دوستان و فامیلتان بخواهید که این جمله مرا برایتان ترجمه بکند...
(( خواهشمندم از آرشیو این سایت , کامنتی که من به کسی به عنوان « نادان » خطاب کرده ام را استخراج بکنید )).
در ضمن در زبان فارسی ( نادان ) با (( نادانی )) فرق میکند. ...
عنوان مقاله: 
جناب سمبل چی
نام: 
ع.ب.تورک اوغلی
نظر: 
سالام _ اول ازهمه عرض ادب وسلامی گرم به مبارزان راه آزادی ،جناب توکلی،سازاخ.آشچی ،یاردا یجلیق،تهرانلی. چنگائی.
ودیگردوستانی که یادم نیستند،دارم.
من ازآمدن دوباره آقای کاوه جویا خوشحالم.ولی بایدآهسته رودتاماهم برسیم.
جناب کاوه خوش آمدی.ولی توراخدا.کوروش کبیر.رضاشاه.فردوسی .هیتلر.موسیلینی.حالاکه آقای توکلی پارچه وقیچی رادست شماداده همه پارچه های برای تن خود نبری ها..(بقول تبریزی جعلی ستاره دار)

... مگرشمااریضاشاهی که هی دستوربدهی.
خودرارئیس قوه مقنقنه وقضایه واجراییه فرض کنی.
ببین من باکسی شوخلوق موخلوق ندارم ،اگرپارتی بازی.رضاشاه بازی،ژاندارم بازی دربیاری .باورکن اگرکسی دیگرمسئول سایت شود.
نام: 
Anonymous
نظر: 
بیشتر کامنت ها آشچی و شورباچی و ... همان لاچین و سازاخ و ... هستند که مثل تار عنکبوت سعی در حفظ کنترل سایت دارند. تجزیه طلبان یا بهتر بگویم آذری های دوگانه سوز که در ترکیه و شهر خودشان ترک هستند و در شهر فارس زبانان کاسه داغ تر از آش از حقوق افغان ها دفاع میکنند درحالی که تبریز خارجی راه نمیدهند و حتی فارس ها جرات ندارند اطاق دانشجویی کرایه کنند. در خارج هم هندوانه زیر بغل کمونیست ها میدهند و ... خلاصه در هر مکان با هر شخص مطابق علاقه او حرف میزنند و مشغول گل آلود کردن آب هستند و مردم را به جان هم میاندازند. کامنت های بی فایده و آلوده را باید تحریم کرد.
عنوان مقاله: 
اردشیر زاهدی: آمریکا ستیزی به پدیده‌ای در میان عامه مردم ایران تبدیل شده است
نام: 
حسن
نظر: 
حقیقت این است که قانون ستیزی در نظام سابق میدان را برای گروه های جنایتکار اسلامی و چپگرا باز کرد . از کودتای 28 مرداد تا سال 57 در این کشور یک انتخاب ازاد بر گزار نشد و این خود عاملی برای تحریک مردم به شورش و انقلاب و زنده باد و مرده گفتن باد شد . اگر کشور بر اساس قانون اداره میگشت فرهنگ قانون گرایی رشد میکرد و ما امروز نه با تروریست چپ و دینی بلکه با قانون مداران و سازمانها و احزاب باورمند به قانون اساسی روبرو بودیم .
فراموش نکنیم که پیرامونیان شاه گناه کاران اصلی این فاجعه هستند که اگر انها در همان زمان به حکم قانون و شرافت انسانی و وجدان بیدار به قانون ستیزی دستگاه حاکمه اعتراض میکردند هر گز این قاجعه ملی روی نمیداد .
نام: 
آشچی
نظر: 
دکتر روانشناس انقلابی عزیز، دورود!
دکتر جان، حقیر قصد ورود به حوزه تخصصی جنابعالی را ندارم. چون همون طور که اشاره کردی، کارم فقط آش پختنه و از روانشناسی سر رشته ای ندارم. بعضا سوپ هم درست می کنم، گرچه خیلی خوشمزه از آب در نمیاد. بیشتر هم خرده بورژوا هستم تا بورژوا، یعنی از اون ریز ریزاش هستم.... حالا بی خیاله سوپ و آش و بورژوازی، یک سؤال روانشناسی ازت داشتم. یعنی، فضولیه، ولی فکر نمیکنی که این قضیه سرکوب پانترکها در آسمان و زمین و دریا و زیر زمین و زیر دریا و فضا و ...برات بیشتر جنبه سرگرمی پیدا کرده تا یک بحث واقعی؟ جدی میگم! یعنی تا اون جایی که من متوجه شدم، اگه این افراد اینجا نباشند، تو دچار افسردگی و احساس پوچی میشی و نمیدونی روزت رو چه طوری شب کنی؛ مگه نه؟ راست و حسینی این طور نیست؟
عنوان مقاله: 
تجاوز در کهریزک کاهش یافته
نام: 
رازیانه
نظر: 
عنوان مقاله:
شب خوش.. ائی گجه لر
تاریخ مطلب:
یکشنبه, ژوئن 9, 2019 - 01:00
نام:
lachin
نظر:
سالام دوسلار..
کاربر گرامی رازیانه...
خیلی ممنون که در فکر من هستید و با من همدردی میکنید. من هم متقابلآ برای شما شب خوبی را آرزومندم. لازم دانستم که به اطلاع شما برسانم از زمانی که شما در اینجا حضور نداشیتد تعداد تجاوز های جنسی در زندان های کهریزکی به مردان خیلی کاهش یافته است.. خداحافظ .. گوله... گوله...
عنوان مقاله: 
دموکراسی آقای کاوه جویا از نوع حزب اللهی و رستاخیزی شماره 2
نام: 
lachin
نظر: 
سالام دوسلار..
آقای کاوه جویا... تا زمانی که شما علت سانسور کامنت مرا برایم شرح ندادید, متاسفانه مجبور هستم این سوال را مکرّرآ بکنم. ..
آقای کاوه جویا و پاسدار عزیز صفحه شما.....
کاربر اسطوره و .. که مرا (( نادان )) خطاب می کند ... ( آیا این نادان ضد ایرانی مغولزاده ، میداند اسطوره یعنی چی؟ ) شما این را به حساب توهین نمی گذارید ولی من بخاطر اینکه به ایشان تذکر دادم که (( بخاطر مشکل درک زبان فارسی , به ایشان خواندن زبان فارسی تا کلاس ششم را جایز میدانم )) را شما به حساب توهین گذاشته و جمله مرا سانسور از نوع دموکراسی حزب اللهی و رستاخیزی کردید. علتش چیست؟