ویژه ایران گلوبال

بحثي پيرامون فعاليت ارتش سايبري رژيم و نشاندن حواشي جاي متن

بحث انحرافي اين روز ها در شبكه هاي بي درب و پيكر اجتماعي زياد شنيده مي شود .موضوع أساسي و اصلي سياست اپوزيسيون سكولار -دمكرات سرنگوني رهبر جمهوري اسلامي است نه افشاگري عليه اقا زاده ها ،موضوع خود خامنه اي است و نه دولت بي اختيار حسن روحاني كه سپاه داره زمينه چيني مي كند براي يك "كودتاي دمكراتيك ".اري موضوع سياست اپوزيسيون سكولار بر اندازي حكومت اخوندي است .موضوع تغيير نظام اخونديست،نه دو تابعتيتي بودن حسن روحاني كه مطلقا دروغ است .ارتش سايبري ،ج
انتشار از: 
منطقی باشید و کاری نکنید که 22 بهمن دیگری تکرار شود. این برای شما بسیار بد میشود. مطمئن باشید مردم مانند شما به اعدام و شکنجه و تعزیر و روانگردانی علیه شما متوسل نخواهند شد. مردم کارهای غیر انسانی شما را تکرار نخواهند. اجازه بدهید انسانیت و مسالمت و قانون و عدالت با معیارهای جهانی بین حکومت شما و مردم حکم کند...
گردهمایی بزرگ هم میهنان بازنشسته و مالباخته در 19 آذر 1396، آزمونی کامیاب از پیوند گروه های گوناگون اجتماعی در دادخواهی از ستم و تباهی رژیم جمهوری اسلامی بود

دروغ پردازی" روژی کرد "به سبک "آمد نیوز"
شرم آور است در زمانی که در اثر زلزله شدید به تائید تمام مراکز علمی دنیا تاکنون اقلا به گزارش بی بی سی "480 نفر" کشته شده‌‌اند، به گفته همین گزارش 10000نفر مجروح نیز ثبت شده است."متاسفانه " سایت کردی" روجی کورد" خبری را تحت عنوان " انجام آزمایش هسته ای از سوی جمهوری مسبب لرزش وسیع روز یکشنبه " انتشار داد. این خبر ، توسط امیل به ادرس سایت ایرانگلوبال هم ارسال شده بود و من به آدرس سایت "روجی کردی" نوشتم ،"دروغ بس است "ولی این خبر توسط همکاران مان رضا وضعی و به نقل از"روجی کرد" درج شد.
در پی کوشش های یک ساله گروهی از کنشگران سکولار دمکرات، پنجمین کنگره سالانه با حضور طیفی از فعالان سیاسی حزبی و غیر حزبی، در روزهای پایانی اکتبر 2017 برگزار شد. این کنگره در جلب طیف های گوناگون سیاسی نسبت به سال های گذشته، پسرفت داشت، هرچند از امکانات رسانه ای و تبلیغاتی بیشتر از گذشته برخوردار بود.
نگارنده قبلا در مورد پروژه نفوذ و تخریب از درون وزارت اطلاعات ایران بنام "پروژه الماس فریب" توسط سردار مدحی چند مقاله نوشته بودم. در طی سنوات گذشته رژیم جمهوری اسلامی پروژه های مختلفی را براه انداخته بود از جمله پروژه هخا. اخیرا نیز ظاهرا پروژه ای مشابه اما با ترفندی نوین بنام "تیم رودست" توسط یک عنصر معلول الحال و روانپریش بنام امید دانا آغاز شده است، که در ابتدا خود را به طیف مشروطه خواهان و سلطنت طلبان نزدیک کرد و سپس خود را به طیف ها و گروهای دیگر منتسب نمود. و در نهایت با زبانی مستجهن و
امروز مردمان باشور کردستان، با شجاعتی سیاسی که کمتر از شجاعت نظامی کردهای روژوا در دفاع از کوبانی و .. نیست، به پای صندوق های رای می روند تا نقطه بر پایان تاریخ حکومت های تباری - دینی در "اقلیم کردستان" بگذارند. این اقدام با مخالفت های زیاد رویرو گشت، اما شرایط جامعه کردهای باشور، آنچنان بلوغ یافته که بازگشت به دوران سلطه گرانه حکام عراق ناممکن است.
فاجعه ی این مردم نشان میدهد تبعیض دیدگان و تهیدستان با گروههای خشونت طلب راه بیافتند چه فجایعی میتواند رخ دهد.
گروه خشونت طلب اسلامیست عبدالله، مسئله ی بعد از حملات و ضرباتی که مردم میخورند برایشان مطرح نبوده است. اینجا آزادی بخشی به فلاکت و بدبختی کشاندن بیشترمردم تبدیل شده است.
سیاست بدون آسیب به مردم و راه تأمین حقوق آنان مسئله یشان نبوده است.
پس از گذشت 15 سال از ایده کوشش برای برپائی جنبش "جمهوری دمکرات لائیک ایران" و نقد آشفته بازار سکولار دمکراسی، ضرورت بازبینی جنبش جمهوریخواهان دمکرات لائیک ایران و صیقل یابی نظری - جنبشی آن، ما موظف هستیم تا بعنوان جمهوریخواهان لائیک دمکرات این مهم را در دستور کار بگذاریم و اینگونه یاد کوشنده پیگیر این جنبش، عباس عاقلی زاده را گرامی داریم.
مواضع حکومت اسلامی حکایت از خصومت اسلامگرایان با تاریخ، فرهنگ، هویت و جامعه ایرانی دارد. از همینرو جنایتکاران حاکم بر میهن ما، با حکومت داعشی ترکیه در سرکوب کرد و کردستان همپیمان شده اند.
جامعه ایرانی متاثر از اسلام سیاسی و فتوای خمینی، کردستان را در برابر سرکوب اسلامگرایان تنها گذاشت!
دیگر چنین مباد!