کانال ویدئویی

نقدي بر ادعاي عجيب اميد دانا و داستان ارتباط جاسوس موساد با فرح پهلوي و چریک های فدایی

اخيرا اميد دانا ادعا عجيبي كرده است كه جاسوس اسراييل شخصي بنام "سيلويا رافايل" كه با خانم فرح پهلوي دوستي نزديكي داشت ،در سال ١٣٤٩ وارد ايران شد و به چريك هاي فدائي خلق سلاح رسانده بود تا چريك ها شاه را سرنگون كرده و در نتيجه انقلاب ايران تجزيه شودو اسراييل مشكل بزرگي ايران را حل نمايد.
انتشار از: 

كاظم كردواني و دكتر دوشوكي:"اپوزيسيون و سياست مستقل از دولت هاي بيگانه"

در اين ويدو كليب كه از كانال يك بطور زنده پخش شد كيانوش توكلي با اقاي كاظم كردواني و دكتر دوشوكي در باره سياست اپوزيسيون در قبال كشور هاي بيگانه به گفت و گو نشست
انتشار از: 

دكتر ناهيد حسيني :جنبش هاب اعتراضي مردم و شبكه هاي اجتماعي

در این گفت و گو که بطور زنده از تلویزیون کانال یک پخش شد . ارتباط جنبش های نوین اجتماعی شبکه های اجتماعی ، تعریف و مراحل جنبش ها و همین طور بررسی آسیب شناسی و فعالیت های مخرب ارتش سایبر ی و افراطیون چپ و راست در فضای مجازی و.... بحث شد که اینکه آماده پخش مجدد است:
انتشار از: 

گزارش ويژه ايرانگوبال از تظاهرات مخالفين عليه ورود ظريف به اسلو

در اين گزارش كيانوش توكلي در گفت و گو با ٩ تن از فعالين و سازماندهدگان تظاهرات عليه ورود محمد جواد ظريف به اسلو تهيه كرده است .در اين تجمع حدود سي صد نفر از گروههاي چب،ملي و سه حزب كردي و أشخاص مستقل زير باران شديد بر گزار شد.
انتشار از: 

نيكروز اعظمي :چرا در حول منافع و مصالح ملی همبستگی یا اتحاد در مقابک بوجود نمی آید ؟

نيكروز اعظمي در ارتباط با چرایی عدم همبستگی ویا اتحاد در میان اپوزیسیون نگاهی می اندازد به مصاحبه اخیر زیبا کلام ویا بعبارتی پاسخی به ادعا ها و اتهامات او می دهد!
انتشار از: 

راحله فرج زاده طاراني :آخرين وضعيت بازداشت شدگان بيانيه ١٤ نفر

راحله فرج زاده طارانی در ارتباط با آخرین اخبار دستگیر شدگان بیانیه 14 فعال مدنی -سیاسی که روز پنجشنبه گدشته در مشهد و سایر شهرهای ایران
انتشار از: 

مهران مقدس:چرا کنوانسیون دریای خزرتقسیمی نا عادلانه است و نامه به حسن روحانی

.در این گفت و گو با مهندس مهران مقدس ابتدا در باره اعتراض جلوی سفارت ایران در کپنهاک و نامه اعتراضی به حسن روحانی و... صحبت کرد ، آنگاه سوال شد چرا شما چرا با کنوانسیون دریای خزر مخالف هستید و چرا این قرارداد را ننگین می نامید بعبارت دیگر:"کنوانسیون دریای خزر: تقسیم عادلانه خزر یا "ترکمنچایی" دیگر؟"
انتشار از: 

گفتگو با گيتي پورفاضل وكيل دادگستري : بيانيه ١٤ تن بانوان ايران

بانو گیتی پورفاضل در شهر تهران و در خانواده ای که به ادبیات و فرهنگ ایران مهر می ورزید، چشم به جهان گشود، و از کودکی توسط پدرشان با بسیاری از بزرگان ادب و فرهنگ ایران آشنا شدند. پس از انقلاب به مدت 14 سال از پروانه و کالا لت محروم بودند.خانم پور فاصل از جمله امضا کنندگان "بیانیه ۱۴ کنشگر مدنی حوزه زنان در داخل کشور برای استعفای خامنه‌ای و گذار از جمهوری‌اسلامی" می باشند
انتشار از: 

در رد ادعا هاي دروغین اميد دانادر مورد قتل زنده ياد فريدون فرخرخ زاد

در این ویدو ی ابتدا بیوگرافی کوتاهی از فریدون فرخ زاد ارایه می شود و سپس به ادعای عجیب امید دانا مبنی بر ترور فریدون توسط برانداز آن و مخالفین جمهوری ، می پردازد، در حالی که ایشان درست یک سال پیش قتل فریدون فرخ زاد را قطعا کار جمهوری اسلامی می دانست. اکنون این پرسش طرح می شود که در این یکسال چه سندی برای این ادعا جدید یافت شده است؟د ر ادامه به سخنان منوچهر گنجی- رییس درفش کاویانی و وزیر اموزش و .پرورش زمان شاه -
انتشار از: 

گفتگو با راحله طارانی و پخش صحبت مهران پسر حوريه فرج زاده طاراني در باره دستگیری ها

در این گفتگو با خانم راحله فرج زاده ،ابتدا فایل صوتی مهران فرج زاده در باره دستگیری مادرش، خانم حوریه فرج زاده صحبت می کند و در ادامه خانم فرج زاده آخرین خبر در مورد محمد نوریزاد، هاشم خواستار، عبدالرسول مرتضوی، غلامحسین بروجردی، پوران ناظمی، جواد لعل محمدی، فاطمه سپهری، محمدحسین سپهری، مرتضی قاسمی و حوریه فرجزاده طارانی را طرح می کند:
انتشار از: