ویژه ایران گلوبال

"سريال گاندو، چرا ساحته شد وأهداف آن چه بود؟" در گفت و گو با فرزين بستجاني

گاندو نام مجموعه تلویزیونی ، محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران، سریالی امنیتی -سیاسی ، اکشن و جنایی است که نخستین قسمت آن ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ از شبکه سه تلویزیون ایران پخش شد. این سریال بدون شک توسط اطلاعات سپاه از باند مافیایی بیت رهبری ساخته شده است .مداکرات هسته ای و نقش جیسون رضا ییان بعنوان سوژه اصلی سریال که در آن " شبکه جاسوسی" هشت سفارتخانه عنوان می شود. اهداف ساخت گاندو موضوع بحت اصلی امشب شبکه ویدویی ایرانگلوبال است:

انتشار از: 

كيانوش توكلي. و نقد و بررسي گنگره حزب چپ ايران (فدائيان خلق)

در این ویدو کلیب ابتدا سخنان علی کشتگر در ارتباط با اوضاع وخیم جنگ و مذاکره و اینکه علی خامنه ای در توهم ایجاد هلال شیعه ، کشور را ویران و مردم ایران را در تنگدستی قرار داده است و در ادامه بخشی از گزار ش گنگره از سوی مریم تنگستانی ارایه شد که در ان به سیاست اتحاد های حزب چپ انتقاد شدو آنگاه سخنان فریدون احمدی و احمد پورمندی در ارتباط با شکاف نسل ها مورد بررسی قرار گرفت و در پایان بخشی از گفت وگو با پرویز نویدی ،وهاب انصاری و احد واحدی راجع به آموزش زبان مادری و آموزش

انتشار از: 

نگاهي به كليب بازجويي بي رحمانه از ندا و پدرام و قضاوت عجولانه كامنت گذاران

موضوع اصلي ،قضاوت در مورد شيوههاي بازجويي در ايران است اينكه اين زوج از ايران خارج شده باشند و تقاضاي پناهندگي داده باشند ، به خودشان مربوط است ولي أينكه اينها نفوذي هاي اطلاعات سپاه باشند ، مدرك و سندي موجود نيست . سمت و سوي حركت ما إفشائ روش هاي جنايت رژيم اسلامي است،البته احزاب و رسانه هاي برون مرز بايستي حواسشان جمع باشد

انتشار از: 

پنج دهه فعاليت سياسي در گنگره اول حزب چپ ايران

كيانوش توكلي از شبكه ويدويي ايرانگلوبال در کنگره اول حزب چپ ایران (فدائیان خلق) با برخی از فعالین شناخته شده و شرکت کنندگان در این کنگره از جمله: فریدون احمدی، آرسن نظریان، جمشید طاهری پور، فرهاد فرجاد، بهروز مطلب زاده، امیر ممبینی و احمد پورمندی مصاحبه هائی داشته ام که توجه شما را به دیدن آنها جلب می کنم.

انتشار از: 
سطح انسجام و پختگی رهبران مخالف رژیم، با سطح نارضائی و عمق فلاکت مردم همخوانی ندارد. برای رشد جنبش نباید منتظر رهبران باشیم بلکه، باید وزن و اهمیت قدم‌های خود‌مان، هر چند کوچک را در اعتلای جنبش و تاثیر کارهای تک تک ما در رشد جنبش درک کنیم و آستین بالا بزنیم و در سرنوشت کشورمان فعالانه شرکت کنیم.
ایران گلوبال اسناد غیرقابل انکار این ادعا را منتشر می کند
وعده دروغین: میزان، رأى ملت است.
ولایت مطلقه فقیه از یک سو هیچ مستند قرآنی و روائی ندارد از سوی دیگر آیت الله خمینی پیش از قبضه کامل قدرت و قلع و قمع آزادیخواهان، چپ‌ها و ملیون آنرا مطرح نکرده است، بدینسان، آیت الله خمینی و یارانش انقلاب مردم ایران را که برای آزادی و یک زندگی بهتر قیام کردند را دزدیدند و مردم ایران پس از چهل سال، با آن همه فداکاری و زیان‌های جانی و مالی همان جا قبل از انقلاب، اگر نگوئیم اسفناک‌تر و عقب‌تر، ایستاده اند و هیچکدام از آرزوهای آزادیخواهانه و استقلال‌طلبانه انقلاب آنها جامه عمل نپوشید.

افشاگری بی سابقه سردبیر آمد نیوز علیه روح الله زم_1،2،3

آقای سام محمودی سرابی ،سردبیر امد نیوز ویکی از صاحب امتیاز ان این سایت در افشاگری صادقانه و بی سابقه ای علیه روح الله زم، ا‏طلاعالی را افشا می کند که چگونه دستگاهها ی اطلاعاتی درون به اصطلا ح اپوزسیون فعال و بر انداز نفوذ دارد . دستگاهها اطلاعاتی از بی سوادی رسانه ای اپوزسیون سود جسته و بخشی از مخالفین را بازی می دهند . در این مصاحبه نکات بسیار مهمی است که حتما مبارزان بایستی از آن بیاموزید و نکته آخر این که خود امین فردین هم با سرویس های اطلاعاتی ایران کار می کند.

انتشار از: 
اکنون جمهوریخواهان با ریاست جمهوری دونالد ترامپ، رهبری ایالات متحده‌ امریکا را بر عهده‌ دارند.از زمان بقدرت رسیدن ترامپ، فشارها بر رژیم ایران تشدید و شتاب بیشتری به‌ خود گرفته‌ است.