ویژه ایران گلوبال

آينده پناهندگي و تجديد نظر در اعلاميه جهاني حقوق بشر

اناهيتا ملكيان ، آينده مهاجرت - پناهندگي و تجديد نظر در اعلاميه جهاني حقوق و حق پناهندگي سياسي!

انتشار از: 
سطح انسجام و پختگی رهبران مخالف رژیم، با سطح نارضائی و عمق فلاکت مردم همخوانی ندارد. برای رشد جنبش نباید منتظر رهبران باشیم بلکه، باید وزن و اهمیت قدم‌های خود‌مان، هر چند کوچک را در اعتلای جنبش و تاثیر کارهای تک تک ما در رشد جنبش درک کنیم و آستین بالا بزنیم و در سرنوشت کشورمان فعالانه شرکت کنیم.

جنگ احتمالی و مواضع اپوزیسیون ایران حسن شریعتمداری

در این گفت و گو ابتدا آقای حسن شریعتمداری در باره تشدید بحران رابطه آمریکا و ایران و احتمال جنگ صحبت کردند و سپس سوال شد که نحله های مختلف اپوزیسیون چگونه با خطر جنگ برخورد می کنند و آیا براستی برای بخشی از مخالفین رژیم اسلامی جنگ نعمت است؟آنگاه در باره" شورای مدیریت دوران گذار"سوال شد و در خاتمه سوالات دوستان د برنامه لایو فیس بوکی پرسیده شد:

انتشار از: 

چشم انداز جنگ - چه قدرتی می تواند ممانعت از جنگ کند ؟

در این گفت و گوی ویدویی آقای رضا علوی تحلیلگر مسایل سیاسی در باره 1- مقایسه با سه جنگ گذشته خلیج فارس2- نقش تیم ب ( بولتون – نتانیاهو – بن سلمان – بن زاید) محرک ترامپ برای تغییر رژیم و آغاز جنگ 3- آیا قدرت های جهانی ، از وقوع جنگ بین دو کشور جلوگیری می کنند؟ 4- چگونگی حمله امریکا به ایران 5- در صورت وقوع جنگ , آیا می توان روی حمایت مردم حساب کرد ؟6- آیا  ایران می تواند  تنگه هرمز را ببندد ؟

انتشار از: 
ایران گلوبال اسناد غیرقابل انکار این ادعا را منتشر می کند
وعده دروغین: میزان، رأى ملت است.
ولایت مطلقه فقیه از یک سو هیچ مستند قرآنی و روائی ندارد از سوی دیگر آیت الله خمینی پیش از قبضه کامل قدرت و قلع و قمع آزادیخواهان، چپ‌ها و ملیون آنرا مطرح نکرده است، بدینسان، آیت الله خمینی و یارانش انقلاب مردم ایران را که برای آزادی و یک زندگی بهتر قیام کردند را دزدیدند و مردم ایران پس از چهل سال، با آن همه فداکاری و زیان‌های جانی و مالی همان جا قبل از انقلاب، اگر نگوئیم اسفناک‌تر و عقب‌تر، ایستاده اند و هیچکدام از آرزوهای آزادیخواهانه و استقلال‌طلبانه انقلاب آنها جامه عمل نپوشید.

افشاگری بی سابقه سردبیر آمد نیوز علیه روح الله زم_1،2،3

آقای سام محمودی سرابی ،سردبیر امد نیوز ویکی از صاحب امتیاز ان این سایت در افشاگری صادقانه و بی سابقه ای علیه روح الله زم، ا‏طلاعالی را افشا می کند که چگونه دستگاهها ی اطلاعاتی درون به اصطلا ح اپوزسیون فعال و بر انداز نفوذ دارد . دستگاهها اطلاعاتی از بی سوادی رسانه ای اپوزسیون سود جسته و بخشی از مخالفین را بازی می دهند . در این مصاحبه نکات بسیار مهمی است که حتما مبارزان بایستی از آن بیاموزید و نکته آخر این که خود امین فردین هم با سرویس های اطلاعاتی ایران کار می کند.

انتشار از: 
اکنون جمهوریخواهان با ریاست جمهوری دونالد ترامپ، رهبری ایالات متحده‌ امریکا را بر عهده‌ دارند.از زمان بقدرت رسیدن ترامپ، فشارها بر رژیم ایران تشدید و شتاب بیشتری به‌ خود گرفته‌ است.