گوناگون

امارات، اردن و هلند در یک طرح جدید تولید محصولات کشاورزی منعطف در برابر تغییرات اقلیمی، با هم همکاری می‌کنند. این کشورها با به اشتراک‌ گذاشتن تحقیقات و داده‌های خود در برنامه مشترکی برای کاشت محصول
بنده نیز نای درازگویی ندارم و می خواهم در حد چند جمله به سوال اساسی آن مقاله که پرسیده بود چرا چنین ظلمی را بر مردم و سهامداران میلیونی روا داشته اند پاسخ بدهم که در صورت صلاحدید مزید امتنان است منتشر
حالا دیگرهجده ماه است که از نان، عدس پلو با نیمروی پر از پنیر، سالاد سی‍زِر، پسته، و خوردنی‌های دیگر فقط یک خاطره در ذهنم مانده. هجده ماه است که به قول پُل سلان صبح می‌نوشم و عصر می‌نوشم.
چهل و سه سال پیش، محمدرضا شاه پهلوی، ایران را برای همیشه ترک کرد. دلایل تصمیم شاه برای خروج از ایران چه بود و این تصمیم چه تاثیری بر ایران گذاشت؟
3 کامنت
وکیل دختر روس به انتقاد از بی توجهی آزمون به دادگاه رسیدگی به این پرونده پرداخت و گفت: امیدواریم آزمون همچنان طبق قرارداد فعلی‌اش با زنیت تا تابستان در زنیت بماند.
موسسه خیریه آکسفام می‌گوید همه‌گیری سبب شده مجموع ثروت ۱۰ میلیاردر جهان دو برابر شود. بر اساس این گزارش همزمان شمار کسانی که در فقر زندگی می‌کنند نیز افزایش یافته است.
1 کامنت
رحمان گلزار شبستری ، سرمایه‌گذار و سازنده شهرک اکباتان تهران که پس از انقلاب، مقام‌های جمهوری اسلامی آن را مصادره کردند، در ۹۲ سالگی در فلوریدای آمریکا درگذشت.
بر اساس داده‌های این سازمان، شهروندان ایرانی در مجموع طی سال گدشته ۱۰ هزار و ۵۶ خانه در ترکیه خریده‌اند، که آنها را در رتبه اول خریداران غیربومی ملک در این کشور قرار داده است.
زمانی که ....
رضا درویش مدیرعامل، و بیژن ذوالفقارنسب عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس شدند؛ انتصاب‌هایی از سوی وزارت ورزش و جوانان که دوباره در داستان بحرانی مدیریت باشگاه پرسپولیس یک نقطه گذاشته است و بحرانی دیگر با
امسال حتی در اوج جشن‌های سال نو میلادی بیشتر افراد از نوشیدنی‌های الکلی اجتناب کردند و به جای آن آبجو و سایر نوشیدنی‌های بدون الکل را انتخاب کردند.
فائزه هاشمی رفسنجانی فعال سیاسی و دختر اکبر هاشمی رفسنجانی در مصاحبه‌ای از سیاست‌های علی خامنه‌ای و دولت ابراهیم رئیسی در داخل و خارج از مرزی‌های کشور انتقاد کرد و در مواردی آن را «بی‌عقلی»، «طالبانی»
با آغاز سال‌ ۲۰۲۲میلادی ابعاد گوناگونی از رویدادهای سال گذشته در جمهوری اسلامی ایران مورد تجزیه‌وتحلیل قرارگرفته است.
به این فیلم یک دقیقه و سی ثانیه ای تکان دهنده خوب نگاه کنید. من از دیروز چندین بار با چشمانی اشک بار نگاه اش کرده ام. کسانی را دیدم که در سمت و سوی درست تحولات سیاسی سال ۵۷ ایستاده اند.
1 کامنت
به ملکه زیبایی بریتانیا اجازه پرواز به آمریکا برای شرکت در یک مسابقه جهانی داده نشده است.