گوناگون

ناراست نیست اگر گفته شود سبب‌سازِ بی‌شرمی‌ها، درندگی‌ها و تبهکاری‌هایِ حکومتِ مافیایی اسلامی در گوشه، گوشه این جهان پهناور یکی نیز از نا‌کارآمدی، سهل‌انگاری‌ها و چشم‌پوشی‌های سازمان ملل و هم‌چنین سودج
دادستانی سوئد کیفرخواست حمید نوری متهم به مشارکت در کشتار زندانیان سیاسی در تابستان سال ۱۳۶۷ را صادر کرد.
اگر به غروب رسیده بودیم و ماه رمضان هم بود، می‌دانستم که تلفن زنده‌یاد دکتر محمود جعفریان برای تذکری و گاه تحسینی نیست؛ به‌خصوص اگر صدای منشی درکار نبود و نازنین ‌استاد من خود به کلام می‌آمد، با آن «ا
حبیب لاجوردی، موسس و مدیر پروژه تاریخ شفاهی ایران در مرکز مطالعات خاورمیانه دانشگاه هاروارد، که یکی از معتبرترین منابع تاریخ معاصر ایران است، سوم مرداد ۱۴۰۰ در ۸۳ سالگی در ایالات متحده درگذشت.
هر حلقه طنابی که حکومت اسلامی برگردن مخالفان خود انداخت! طناب دار قطور تری برای گردن خود تدارک دید.هرفساد هر دزدی ،چپاول،حق کشی ، جور،ستم ، زورگوئی وخود رائی که در این چند ساله حکومت صورت گرفت.
2 کامنت
جمهوری اسلامی با حلال و حرام و مجاز و ممنوع و بایدونبایدهای بسیار زاده شد، رشد کرد و دوام یافت.
44 سال بعد از انقلاب سال ۵۷ در ایران، یک دختر ایرانی در المپیک شنا کرد، اما نه برای تیم ملی شنای ایران. شنا، رویایی ممنوعه در بن‌بست ورزش زنان ایران است.
تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، مقابل ونزوئلا به پیروزی ۳ بر صفر رسید.
دیکتاتوریها پیش از آنکه در ظاهر شکننده به نظر آیند از درون پوکیده می‌شوند و هنگام روبرو شدن با خیزش های مردمی، هم آسیب پذیرتر می‌گردند و هم ضریب خطاهایشان فزونی می‌یابد.
وی خطاب به پادشاه فقید ایران نوشت: نیستید که ببینید چگونه ایرانی که نامش تا آخرین لحظه‌های زندگی بر زبانتان جاری بود، پس از تحمل چهل و دو سال کشتار، زندان، شکنجه، جنگ، بی‌عدالتی، بیکاری، فساد، فقر، بی
علی خامنه‌ای به هر چه مشهور باشد، انتقادپذیری و انعطاف در برابر مخالفان یکی از آنها نیست.
سرانجام «سندرم مذاکرات نیمه‌کاره اتمی و دولت مستعجل» دامن دولت «حسن روحانی» را هم گرفت و سخنگوی این دولت اعلام کرد که ادامه مذاکرات احیای توافق هسته‌ای برجام، به بعد از شروع به کار «ابراهیم رئیسی» واگ
بن‌اند‌جری که تولیدکننده بزرگ بستنی است اعلام کرد که از منطقه کرانه باختری و بخش شرقی بیت‌المقدس که اراضی اشغالی خوانده می‌شود خارج می‌شود و این تصمیم باعث خشم دولت اسرائیل شده است.
خشونت است یا دفاع از خود؟ همه ما شک نداریم حکومت اسلامی ایران بیرحم ترین نظام در کشور ماست. این حکومت قطعا بدون خشونت سرنگون نخواهد شد و تا پای کشتار میلیونها ایرانی پیش خواهد رفت.
1 کامنت
در مدارس شماری از کشورها برنامه آموزش جنسی برای کودکان و نوجوانان ندارند، و صحبت با بچه‌ها درباره به این مسائل مسئولیت والدین است.