تلویزیون ملی اهل سنت در ایران

چرا اهل سنت ایران با 30 درصد جمعیت نباید حداقل یک کانال ملی با بودجه دولتی داشته باشد؟
چرا اهل سنت ايران با وجود پرداخت ماليات حق داشتن يك كانال تلويزيوني جهت عقيده وباورهاي مذهبي خود ندارند؟
مگرشما صحبت از رياست اسلام ناب محمدي درجهان را نمي كنيد.
و سخن از هفته وحدت نمي زنيد پس چرا اهل سنت اجازه
داشتن كانالي ندارند؟؟؟

چرا اهل سنت ایران با 30 درصد جمعیت نباید حداقل یک کانال ملی با بودجه دولتی داشته باشد؟
چرا اهل سنت ايران با وجود پرداخت ماليات حق داشتن يك كانال تلويزيوني جهت عقيده وباورهاي مذهبي خود ندارند؟
مگرشما صحبت از رياست   اسلام ناب محمدي درجهان را نمي كنيد.
  و سخن از هفته وحدت نمي زنيد پس چرا اهل سنت اجازه
داشتن كانالي ندارند؟؟؟

آيا شمااجازه داديدكه اذان اهل‌ سنت در اوقات شرعی در
مناطق سنی‌نشین پخش شود و در راستای معرفی مناسب فرهنگ و آداب و رسوم آنها برنامه‌هایی در رادیو و تلویزیون به زبان مادری اقوام تولید شود.»

چرا شماها يك مسجد به اهل سنت نداديد كه بلندگو ومحراب ومنبر داشته باشد ومي رويد از جيرخواراني كه نآن واستخدام شدن فرزندانشان در همين چاپلوسي و جاشي است استفاده ميكنيد كه در جلسات خارج از ايران بگويند اهل سنت در ايران مشكلي ندارند تا بتوانند بازار وحزبشان را ادامه دهند.

آخوندهاي قم مي گويند حساب اهل سنت با وهابيت جدا است در حالي كه در مذهب اهل سنت وهابيتي نيست واگر كسي از ايده وعقيده مذهبش دفاع كند برچسب وهابيت برآن مي زنند.

عناوین کلی برخی شبهات از سوي اهل سنت  مطرح:

نفی امامت و ولایت حضرت امام علی علیه السّلام

عدم اعتقاد اهل بیت پیامبر و ائمه­ی هدی به امامت خود

جعلی بودن اندیشه امامت و تشیع توسط عبدالله بن سبأ یهودی

عدم اختلاف و نزاع میان خلفای راشدین و امام علی علیه السّلام

امّ المؤمنین بودن عایشه و مصداق اهل بیت بودن ایشان

شرک بودن زیارت قبور متبرک ائمّه معصومین علیهم السّلام

باطل بودن اندیشه شفاعت و برابر شرک بودن آن

دروغ و مجعول بودن شفا از سوی اهل بیت علیهم السّلام

باطل بودن عبادات شیعه به دلیل مخالفت آن با سنت پیامبر

ما حق قضاوت درباره گذشتگان بویژه صحابه رسول خدا را نداریم.

با اين دلايل از سوي اهل سنت آخوندها در برابر اين سوالات تفره ويا تقيه مي كنند وحاشيه سازي درست ميكنند جهت بازار خودتا به راحتي از اين سوالات بيرون روند  وافكار مردم را جهتي ديگر سرگرم كنند.

بِنَا بر اخبار منتشرشده  تعطیلی شبکه كلمه پیشتاز اهل سنت ایران ،  عده كثيري از مردم ايران  را غمگین و دشمنان شعبده باز جهت پيشبرد دُكان هاي خود ، را شاد کرده است و در هر محفلی و هر محیطی از کار و تاکسی و اتوبوس و خانه و حتی مساجد سخن از این است. آثار اندوه و ناراحتی در چهره اهل سنت و موحدان نمایان است و از آنطرف لب های خندان اطلاعات  و مزدوران ولايت فقيه  نمايان گر از شادي آن ها را نشان مي دهد .

این واقعیت را نباید فراموش کرد که شبکه هاي اهل سنت در خارج از ايران بدليل منتشر كردن واقعيت هاي ديني وروسيا كردن شبكه هاي حكومتي  هر روز بالنده تر و قوی تر و پر بیننده تر شده اند  و نمادی از استقلال و عدم وابستگی به هر قدرت و حزبی بوده است شاید به همین خاطر بجز دشمنان که به وجد آمده و وابستگان حزبی ......هم نمی توانند خرسندیشان را پنهان کنند . کاملا صفات منافقان را می شود در سخن و فعلشان دید.

شبکه هاي اهل سنت كه در خارج از ايران بر روي كانال هاي ماهواره ايي مي روند، همگي آنها از طريق خيرين تزريق مي شوند اين شبكه ها می تواند از هزاران مسجد و منبر تأثیر بیشتری داشته باشد " بزرگ ترین جهاد، جهاد زبانی است و تأثیری که یک شبکه ماهواره ای در مدت پنج سال می تواند داشته باشد، از 500 سال فعالیت و تبلیغ عادی بیشتر است".

ما از تمامي مردم اهل سنت ايران وبالخصوص خيرين وحتي كشورهاي حوزه خليج فارس خواستاريم جهت جلوگيري از ميكروب وغده سرطاني آخوندهاي صفويي بدليل محروم بودن اهل سنت ايران از يك كانال جهت منتشر نمودن عقايد خود  محروم هستندكمك كنند. 
و اين  شبكه جهاني كلمه فارسي بود  كه الحق والانصاف بازار پانصد ساله ملايان صفويي را درهم كوبيد وبسياري را هدايت كرد
وحقايق پنهان تاريخ را افشا كرد براي همگي وبازار وشعبده بازي هاي آخوندهاي شياد كلاهبردار را براي همه رو كرد

فراموش نكنيم كه اگر شبكه هاي اهل سنت نبودند كسي نميدانست از اعدام هاي مخفيانه
كسي خبري نداشت از كشتن علماي اهل سنت
وبسيار دلايلي ديگر

من يقين دارم كه كلمه بر مي گرد
ومحكم تَر از گذشته مياييد  وزمستان را تبديل به بهار مي گرداند.

احسان فتاحي
٦دي ٩٥

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من صدر در صد با حرف شما موافقم اینکه اهل سنت در بیرون از ایران کانال داشته باشند و کانالشون حفظ بشه خیلی بهتر از اینکه چندتا مزودر آخوندها و دولت بیایند به اسم اهل سنت دا داخل ایران در یک کانال حرف بزنن.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای فتاحی باسلام.دعا می کنم حتی نزدیکترین دوستتون هم مزد بگیر این دولت نباشد.نمی دانم می دانید یا نه اگر کانالی دولتی بنام اهل تسنن در این ویران زمین پخش شود اهل سنت های عزیز هزاران بار مسببین راه اندازی این کانال ها را لعنت خواهند کرد چرا که هر چیزی که ذره ای به سیستم کهریزکی امیخته باشد هزاران فرسنگ از مسیر درست فاصله خواهد گرفت.بهتر ان عست که مذهب اهل سنت بدون الودگی برای اهل سنت و روز مبادایشان حفظ شود.مگر نمی بینید به اسم زبان تورکی کانالهای مثلا تورکی چه بر سر زبات تورکی آزربایجان جنوبی می اورند و تورک ها ارزو می کنند که ای کاش این چنین ضربه ای بر پیکر نحیف تورکی مان وارد نمی شد.