هجوم مزدوران رژیم به گورخوابان و کتک زدن وحشیانه آنان

ویدئو
به دستور استانداری تهران، مزدوران امنیتی رژیم به گورخوابان گورستان نصیرآباد، در غرب تهران، هجوم برده، آنان را به سختی کتک زده و به جای نامعلومی برده اند.
در این هجوم، شماری از گورخوابان زخمی و برخی به شکستگی استخوان دچار شده اند.
هجوم مزدوران امنیتی رژیم به گورخوابان نصیرآباد، به دنبال رسانه ای شدن وضعیت فجیع زندگی این هم میهنان و برای پوشاندن این نماد تهیدستی گسترده در جامعه ی ایران انجام گرفت.

 

بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
از رژیم ضدبشری جمهوری اسلامی که از روز اول به سرقت بردن انقلاب ضدسلطنتی از هیچ‌گونه رذالتی در حق خلق ایران کوتاهی نکرده و هر گونه جنایتی را در حق خلق ایران با آخرین ورژن آن اعمال کرده، جز این انتظاری نمی‌توان داشت.
جنایتکاران کفتارصفت حاکم بر ایران در سرقت و به یغما بردن سرمایه‌های مملکت و کشتار و قتل‌عام فرزندان مبارزمیهن و همچنین صدور تروریسم به کشورهای منطقه به هیچ‌وجه کوتاهی نمی‌کنند و از آن بدتر فقر، فحشا، اعتیاد، قاچاق، کارتن خوابی، و فروش اجزای بدن و اینک گورخوابی را آن‌چنان سیستماتیک در بدنه جامعه تزریق می‌کنند که این اعمال ظاهری عادی داشته باشد و در نهایت هم از کلیه افرادی که از روی اجبار و تنگدستی به این نوع زندگی تن می‌دهند، وقیحانه طلب کار هم می‌شوند.
هر فردی و گروهی با هر رنگ و اسمی اعم از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب و اعتدالی و... که زیر پرچم رژیم قرون‌وسطایی جمهوری اسلامی -
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
نفرین خلق بر مزدوران کفتار صفت رژیم جمهوری اسلامی . رژیم فاشیستی جمهوری اسلامی هرگز برای توده های پابرهنه و محروم ایران ارزشی قایل نبوده و نیست و در این 38 سال حاکمیت ننگین خود این را ثابت کرده است. ما ایرانیان با سکوت خود باعث می شویم که رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی با دست بازتری بر سبعیت و درنده خوئی خود بیافزاید.
ما ایرانیان باید درمقابل اين رژيم خونخوار ايستاده و تا آنرا به زير نكشیده ایم از پای ننشینیم. به امید آزادی ميهن عزيزمان و رهايي خلق مظلوم مان از چنگ اين جانيان زمانه.به امید ایرانی آباد وآزادوخالی از تمامی پلیدی ها .
عدم انتشار شده: 
false