مصاحبه با رامين پيرامون در باره نتايج رفراندم ترکیه

فایل صوتی و تصویری
از اولين انتخابات پارلماني كه حزب عدالت و توسعه رابا 34 درصد آراي رأي دهندگان به حاكميت رسانيد، تا رفراندوم اخير در 16 ماه آوريل 2017، طي پانزده سال متوالي، سكان هدايت كشور 80 مليوني تركيه را در دست گرفته است. در اين سالها بحرانهايي تركيه و منطقه پيرامون را دريافته است كه اصولا بايستي قدرقدرت ترين اقتدارهاي سياسي را از مسند حكومت به زير ميكشيد. اما چرا چنين نشده است؟

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
جناب علی:
نوشتی:اقای اسامه با نام دیگران کامنت نگذار.
نه جناب علی من نیازی به "ارتش ما بیشمارانیم " ندارم
اگر من میخواستم با نام دیگری اسم بنویسم "نام اسامه" را انتخاب نمیکردم
مطمئن باش من اهل تقلب نیستم اگر میخواستم تقلب کنم بهتر از تو میتوانستم چون حداقل 6 تا زبان زنده دنیا را بلدم از جمله تورکی
خیلی راحت میتوانستم خودام را تورک جا بزنم و در "تله خر گیر" هم نیافتم
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای رامین با ادعای آشنایی با مسائل ترکیه هنوز اسم آقای اردوغان ( Erdoğan) را " Ordoğan اوردوغان و غلط تلفظ می کند. و می گوید ترکیه از توریسم 120 میلیارد دلار در آمد داشته که اصلا غلط و غیر علمی است . در بیشترین تعداد توریسم در یک سال ترکیه 35 میلیون توریست داشته که اگر هر توریست به طور متوسط هزار دلار خرج کنند می شود 35 میلیارد دلار نه 120 میلیارد دلار!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این ویدئو چه از لحاظ کیفیت صدای گوینده و چه از نظر کیفیت و کمیت مطالب اره شده چنگی به دل نمیزند و موضوع دندان گیری جهت بحث ندارد.
ضمنا به عزیزان کامنت نویس و پوینت گذار, احتیاجی به جناب جلالت مآب peerooz نیست که " آمار مال خر " را ارایه دهد که ظاهرا رقم ۴۰ میلیارد دلار جهت سال ۲۰۱۴ درست به نظر میرسد و هرکسی با یکی دو کلیلک در گوگل میتواند به این نتایج برسد. جناب کیانوش و همکاران بدون چشم داشت, محیطی برای گفتگو و تبادل افکار و معلومات مهیا کرده اند و هرکس به وسع خود باید " برگ سبزی تحفه درویش " به آن اضافه کند. شعار دادن و نظرات الله کلنگی ما را بجایی نمیبرد. قبلا از پوینت های منفی جهت توجه تشکر میکنم.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
" عجائب ره عشق ای رفیق بسیار است ". حافظ.
پوینت ها به کامنت من از یک مثبت و یک منفی, به دو منفی و پاک کردن یک مثبت قبلی رسیده است. آیا همه کس میتواند پوینت ها را دستکاری کند و یا فقط ادیتور چنین اختیاری دارد؟ نمیدانم. بهر حال آنچه من در آن کامنت ذکر کردم جز آمار هایی از منابع مورد اعتماد چیز دیگری نبود و هیچ نظری هم در آن باره ندادم. لابد دو پوینت منفی به آمار معتبر , یعنی " آمار هم مال خره ". باشد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
" In 2005, there were 24,124,501 visitors to the country, who contributed $18.2 billion to Turkey's revenues, with an average expenditure of $679 per tourist.[104] In 2008, the number of visitors rose to 30,929,192, who contributed $21.9 billion to Turkey's revenues.[105] For 2011, the World Tourism Organisation (UNWTO) reported 34,654,000 arrivals and US$25 billion in receipts for Turkey.[106]".
در آمد توریستی ترکیه در سال ۲۰۰۵ حدود ۱۸ میلیارد و در سال ۲۰۰۸ برابر ۲۵ میلیارد دلار بود
https://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Turkey

بالاترین تعداد توریست ترکیه در سال ۲۰۱۴ بود که به حدود ۴۲ میلیون رسید نفر و در سال ۲۰۱۵ به ۳۶ میلیون نفر تقلیل یافت و پس از آن نیز به علت کشمکش با روسیه و عملیات تروریستی تقلیل بیشتری یافت.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tourism_in_Turkey
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اقای اسامه با نام دیگران کامنت نگذار. مثل اینکه خودت هم فهمیده ای کامنت با اسم اسامه اعتبار ندارد.
من قبلا ازت خواستم که ملیت خود را در ایران بگوئید بعد من حاظرم در هر مورد که شما بخواهید در این سایت بحث کنم
ولی تو ملیت خود را هنوز قایم می کنی. چرا؟؟ با اسم دیگران کامنت می گذاری . چرا؟؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ًاقاي توكلي بنظر ميرسيد اين كارشناس شما كمي كم اطلاع بود. آخر 120 مليارد دلار پول زيادي است، كجا تركيه اين مبلغ از توريسم درآمد داشته. ميتونيد از ايشون بپرسيند كه اين مطلب رو خونده يا شنيده يعني منبع ايشون شفاهي بوده يا كتبي؟ ضمنا لطف كنند بنويسند كه كدام مركز اين حرف رو به ايشون زده؟
در تلويزيون ما رقم 40 مليارد و اين حدودا شنيديم. حالا ايشون كه متخصص هستند، بايد دقيق باشند.
عدم انتشار شده: 
false