خامنه ای سر ازکرمانشاه درآورد و مردم به جای خوراک، گاز اشک آور تحویل گرفتند

دیکتاتور ولایت فقیه سرانجام سر از سجاده ی ریا و منقل مبارک در تهران برداشت و سری به پابرهنگان و مصیبت زدگان کرمانشاه زد !! آیت الله سید علی خامنه ای که دغدغه ی اسلام و مسلمین شبانه روز او را رها نمی کند، در حالی وارد کرمانشاه شد که بیش از یک هفته از سوگ و مرگ مردم بی پناهش می گزشت، آن هم بر ویرانه های خانه های مهر دولت مهرورز کسی که نظرش به نظر وی نزدیک تر بود.

مزدوران سبز پوش خامنه ای، پاسداران همیشگی این انقلاب و دستاوردهایش، به زلزله‌ زدگانی که درخواست خوراک کرده بودند گاز اشک‌ آور شلیک و سپس آنها را با آمبولانس منتقل کرد؛ ویدیوی این رویداد را با فشردن بر گزینه ی زیر از مردم ستیزی سپاهیان ببینید:

این در حالیست که کشور به شوند جنگ در سوریه و عراق و پشتیبانی های پولی از گروهک تروریستی حزب الله در لبنان و همچنین دزدی ها و اختلاس های چند صد ملیارد دلاری سران رژیم، با ورشکستگی اقتصادی روزگار می گزراند و هتا بانک ها نیز دارایی مردم را تصاحب می کنند و تا به امروز کسی به داد درد بزرگ مردم ستمدیده و زلزله زده ی کرمانشاه نرسیده است مگر خود مردم شریف ایران که بخش بزرگی از کمک های ارسالی مردمی از سوی رژیم بازداشت شده و به دست آنان نمی رسد. مردم از نان و حق خود می زنند تا به هم میهنان مصیبت زده ی شان کمک شود، چون دیگر همه می دانند که رژیم قدمی برای مردم ایران برنخواهد داشت. 

 

خامنه ای در حالی که در محاصره ی محافظان و مزدوران بسیجی و سپاهی بود، برای آنان سخنرانی کرد، در صورتی که مردم رنج دیده و زلزله زده ی کرمانشاه در دوردست ها شاهد این ماجرا بودند:

 

 

انتشار از: