«صفحه شما»

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.
شما می‌توانید با فرستادن ایمیل به آدرس سایت info@iranglobal.info به عنوان کامنت نویس نام‌نویسی کنید و با گرفتن کد سایت، کامنتهای خود را مستقیما در زیر مطالب و یا در صفحه شما قرار دهید. امتیازِ گرفتن کد این است که با آنلاین شدن در سایت و نوشتن کامنت، نظر شما بلافاصله و مستقیما منتشر می‌شود.
نام می‌تواند مستعار باشد. واقعی یا مستعار بودن نام در ایمیل نیز اختیاریست. به این ترتیب اطلاعات کسانی که مایل به افشای نام و هویتشان نیستند، برای ما نیز نامعلوم خواهد بود.
لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

 

عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند, لاچین
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" تاسیس آژانس فضا ئی ترکیه "" خاورمیانه اولین گام را در راه تسلط بر فضا بر داشت، کمونیست‌های پ ک ک و حامیان آنان، برای نابودی بنیه علمی‌ تنها کشور توسعه یافته خاورمیانه با اقتصاد بدون نفتی‌، به سرنوشت همان ببرهای تامیل دچار خواهند شد، کمونیست‌های فقط میتوانند به پشتوانهٔ اقتصاد نفتی‌، اقتصاد یک کشور را اداره کنند، نفت بزودی در اقتصاد در حال دگرگون منطقه، ارزش خود را از دست خواهد داد، آیا ترکیه در قبال ارسال آب به عراق، نفت دریافت خواهد کرد؟ عراق به آب نیاز دارد پا به پناه گاه‌های کمونیست‌های پ ک ک ؟
https://spacewatch.global/2018/12/turkeys-president-erdogan-establishes-national-space-agency/
عنوان مقاله: 
مناظره آقای شریعتمداری و...
نام: 
نادر
نظر: 
حیف از آقای شریعتمداری که وقتش را با مناظره با چنین آدمی که ثبات ندارد و بسیار خود خواه است، به هدر می دهد. ببینید در همین مناظره در برابر منطق شریعتمداری چندین بار معلق می زند و دیدگاهش را عوض می کند. گفته هایش بی سر و ته وبی منطق است. مشخصه درویش پور خودخواهی بیمارگونه و"منم، منم" کردن است. وای به روزی که این تیپ آدم ها در ایران آینده به جایی برسند. این ها هم امروزش نیز خطرناکند و با اجازه شما، تو خالی ولی پُر ادعا! این آقا و گروهش همین تازگی با نُه گروه دیگر از تچزیه ایران(تحت تأثیر دو گروه کوچک تجزیه طلب) سخن گفته اند ولی اینجا از تمامیت ارضی ایران حرف می زند! چه باید گفت؟
عنوان مقاله: 
کی تحول اساسی در خاور میانه رخ خواهد داد؟ سازاخ
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" پاکستان وام ۷.۵ بیلیون دولاری از بانک توسعه آسیا دریافت می‌کند، رژیم فارسستان، به دلیل حمایت از پ ک ک در آزربایجان غربی، گماردن افراد غیر بومی در راس استانداری و طرفدار پ ک ک، بیشتر منزوی می‌‌شود "" قبلان گفتم که هیچ لوله نفت و گازی، از سوی فارسستان، به سوی شرق، پاکستان، و به سوی غرب، عراق، کشیده نخواهد شد، در حالیکه ایرانیان از هر ملت و زبانی‌، فقط در ازمیر، بیشتر از ۸ هزار املاک خصوصی‌ خریده ا‌ند، حکومت فارسستانیان در ایران، با نه امن کردن آزربایجان جنوبی، مرکز کار آفرینی ایران، به بدبختی و نکبت ایران، دامن می‌‌زند، وام پرداختی به پاکستان، صرف پرژهٔ لوله گاز """ تاپی """ خواهد شد.
https://www.moneycontrol.com/news/world/adb-proposes-7-5-billion-lending-programme-for-pakistan-3291941.html
عنوان مقاله: 
نان و کار برنگ فقر ملت ها
نام: 
بهنام چنگائی
نظر: 
سلام جناب سعیدرضا،
عنوان مقاله: 
نان و کار برنگ فقرِ ملت ها
نام: 
سعیدرضا
نظر: 
رفیق همرزم،
در تاییدت بخشی از نامه منصوب به شهید احمد خرم آبادی را که درد مشترک و شاه را سروده ولی انگار روزگار شیخ را نگاشته تقدیم میکنم
مادر
به تو سوگند که از بهر تسلای تو نیست
نه فقط خانه‌ی ما غم‌بار است
و نه تنها پدرم بیمار است
چه بروجرد و لرستان
و چه گیلان و سپاهان
و چه شیراز و چه کرمان
و چه اهواز و خراسان
و چه تبریز و چه تهران
و به هر خطه در این مدخل زندان بزرگی که بود کشور ایران
صبح غم‌بارتر از تنگ غروب است
غروب از شب تاریک
دل‌آزارتر و کوه و در و دشت
همه تیره و تارند
و چه بسیارند پدرها
زکرد و لر و گیلک
زترک و عرب و فارس زبانی
که زبی‌داد و ستم‌کاری ضحاک زمانه
که به خون‌خواری و خون‌ریزی به ضحاک زده نارو
و بسته‌ست زچنگیز مغول دست
و در صحنه‌ی سفاکی و در قتل و جنایت
پاک رکورد همه تاریخ شکسته است
و در عرصه‌ی بدنامی و بی‌شرمی و نامردی و نامردمی از شرح گذشته است

نام: 
تهرانلی
نظر: 
تبریزلی افندی! شما سالهاست یک مطلب نوشته ای، صدها بار آنرا بصورت پراکنده درسایت قرار میدهی. خواننده از خود میپرسد؛ آیا شما مطلب دیگری در اختیار نداری سالهاست یک موضوع را تکرار میکنی؟ شما که به زبان مردم غیر فارس به دیده تحقیرمینگری، با تمسخر، زبان آنان را؛ زبان عمه ای، زبان خاله ای، زبان دایه ئی، زبان پسرخاله ای، زبان پسرعمه ای.. الا آخر مینامی، زبان مادری خودت را با تاسف به بدترین شکلی تحقیرمیکنی؛ آیا شما آدم دموکراتی هستی؟ شما که به زبان مادری خودت ارزش قائل نیستی؛ به دیگران چه ارزشی قائل میشوی؟! شما از طرفی از آزادی بیان و آزادیهای سیاسی دم میزنی! از طرفی مثل دیکتاتورها با آزادی زبان مادری مردم غیرفارس مخالفی! آیا شما با چنین ضد و نقیض گوئی، آدم دمکراتی هستی؟ تبریزی افندی! آیا کسی که زبانش در جهنم ایران قدغن است؟ میتواند آزاد باشد؟ کسی مثل شما که با آزادی زبان مردم آزربایجان
عنوان مقاله: 
نان و کار برنگ فقر ملت ها
نام: 
بهنام چنگائی
نظر: 
رفیق گرانقدرم جناب سعیدرضا سلام؛

من شما را نمی شناسم ولی در بینش و پویش "زندگی نوع انسانی" چرا! خوب می شناسم و با مسرت و خوشبختی همراستا، همراه و همنوای دلگرم تان می باشم و این برایم زیبا و پشتگرمی برجسته ای ست.

بله، همچنانکه شما گفته اید من هم باوردارم که راه فردا جز با گذر از فرهنگ های فردی و فرقه ای و فراانسانی شاه و شیخ و بدون کنارزدن هرگونه برتریجوئی ها و دیدگاه های راسیستی و ناسیونالیستی و پانیستی و فناتیستی و... چالش کمرشکن بسیار دشوار است.
همچنین من رنج می برم که می بینم افراد و جریان هائی بدون توجه به درد مشترک کارگران و ملیت های آنان، تکنواز ساز ناسیونالیستی خویش اند. البته من از آن طیف افکار و چشم اندازها نیستم که منکر تبعیض ها و نابرابری ها و ستمزدگی های موجود میان ملت های ایران باشم.
من آگاهانه و با مسئولیت روشن، بر وجود دردناک این نابرابری ها پای کوبیده و می کوبم ـ
نام: 
تبریزی
نظر: 
..... ایدئولوژی و احزاب و دولت های تک حزبی که تفکر آزادانه انسانی را محدود و یا قدغن بکنند خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدنند و می زنند ..... انسان فقط و فقط در فضای باز سیاسی با آزادانه فکر کردن می تواند پیشرفت بکند ***** دوستان گرامی، کسی این سخنان را می گوید که یک ناسیونالیست است! همه می دانند که در سرتاسر جهان و در سرتاسر تاریخ سیاهترین رژیم های دیکتاتوری رژیم های ناسیونالیست بوده اند! مانند رژیم های ناپلئون بناپارت شوونیست، کایزر ویلهلم پان ژرمن، بنیتو موسولینی فاشیست، آدولف هیتلر نازی، محمدرضا پهلوی پان آریا، صدام حسین پان عرب، اسلوبودان میلوشوویچ پان صرب! اگر کسی ناسیونالیست باشد سخن گفتن چنین کسی از مردم سالاری و انتخابات آزاد و پارلمان و فضای باز سیاسی و آزادانه فکر کردن و ..... برابر است با کشک!
عنوان مقاله: 
نان و کار برنگ فقرِ ملت ها
نام: 
سعیدرضا
نظر: 
رفیق گرامی آقای چنگایی با سلام،

صد بار زهر یاس مرا می‌کشت
اگر که پاد زهر من نمی شدی امید

مقاله شما قبل از هر چیز ، درک صحیح ضرورت لحظه توسط حداقل بخشی از چپ سوسیالیستی را به نمایش میگذارد. همان بن مایه ای که میتواند و باید با عبور از سایر دگمهای فردی و سازمانی و ورود به یک پروسه همگرایی، جبهه ای فراگیر و توانمند را در سطح ملی با دیگر آزادیخواهان و برابری طلبان این مرز و بوم، از هر ملیت و مرامی، در چهارچوب حفظ منافع زحمتکشان و توده های میلیونی مردم ایران، ایجاد نماید و جنبش ازادی خواهی و حق طلبی زحمتکشان این مرز و بوم را در سراسر کشور رهنما باشد، تا در نبردی مشترک با دشمنی مشترک مسیر تاریخ کشورمان را از دور باطل شاه _ شیخ _ .... خارج و به مسیر ازادی و برابری برای تمامی ملل ایرانی، که همان خواستگاه انقلاب ملا خور شده ۵۷ بود برگرداند.

باید یکی شویم اینان هراسشان ز یگانگی ماست

نام: 
lachin
نظر: 
دوستان...بلاخره آقای رضا پهلوی در اواخر عمر به یک حقیقت سیاسی پی برد که حکومت های تک حزبی مانند حزب کمونیستی , حزب رستاخیزی و حزب االهی هیچ وقت (( اصلاح پذیر )) نبوده و نمی توانند باشند و همیشه متلاشی خواهند شد.. و چقدر خوب می شد که آقای پهلوی کمی هم در باره حکومت غیر قانونی بابا و بابا بزرگش که حکومت را بوسیله (( کودتا )) بدست گرفتند سخنرانی میکرد. چون هر وقت دولت (( اگستو پینوشه )) که حکومت کشور شیلی را با کودتا بدست گرفته بود از نظر قوانین بین المللی « قانونی » حساب شود, آنوقت هم حکومت های پهلویان هم قانونی حساب خواهند شد.
عنوان مقاله: 
اعتصاب غذا
نام: 
حسین
نظر: 
با سلام..به نظر من اعتصاب غذا چیزی جز خود آزاری و درد وارد کردن به خود شخص زندانی نیست.و هیچ ثمره ای هم برای پیش برد اهداف شخص زندانی درپی نداره...در یک جمع بندی بخواهم این اعتصاب غذا را معنایی بهش بدم .فقط مفهوم کاری بسیار اشتباه و غیر عقلانی را میشه بهش نسبت داد..فرض بر این میکنیم شخصی برای بهبود زندگی خود و حالا خیلی پا را فراتر گذاشته و برای دیگران هم شروع کرده قدم گذاشتن به راهی که صد البته نیاز به شجاعت داره.و صد البته در بین این راه مشکلات سخت هم وجود داره .آیا شمایی که برای بهبود اوضاع خاصی شروع کردی تلاش.و در راه یه یکی از مشکلات هم برخورد کردی حالا وقت این رسیده که به خودت گرسنگی بدی و اعتصاب طولانی مدت بکنی که اون مشکل پیش رو را حل کنی؟؟؟عقل سالم در بدن سالم..مگه میشه انسان بدون خوراکی هرچند ناچیز در مواقع ضروری بتونه به اهدافش دست پیدا کنه؟..اگر قصد از اعتصاب غذا ترحم
عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند
نام: 
lachin
نظر: 
ایدولوژی و احزاب و دولت های تک حزبی که « تفکر آزادانه انسانی » را محدود و یا قدغن بکنند خائن های هستند که به بشریّت از پشت خنجر زدنند و می زنند. این ها عبارتند از دولت های کمونیستی , احزابی همچون حزب رستاخیز و حزب الله که تفاله و پس مانده همان حزب رستاخیز است, و یا سایر ایده لوژی ( واحدی ) های دیگر.اگر در شوروی و چین و ونزئولا و کوبا رژیم کمونیستی نبوده است , پس نتیجه میگیرم که بشر هنوز ( رژیم کمونیستی ) را که واقعآ به یک افسانه می ماند, هنوز تجربه نکرده است. ولی سوال منطقی اینجاست که چرا بشر به دنبال (( سیستم جکومتی )) برود که هنوز تجربه نشده ولی سیستم های دموکراتیک پارلمانی که بشر هم تجربه کرده است و هم با (( منافعش )) آشناست , به دنبال آن ها نرود. انسان فقط و فقط در فضای باز سیاسی با آزادانه فکر کردن می تواند پیشرفت بکند.پایان داستان.
نام: 
lachin
نظر: 
آقا و یا خانم Anonymous..
قبل از شما هم یک کاربری بود که همان گفته های شما را می نوشت. ولی خودمانی باشیم اگر حرف «ر» در زبان ترکی باشد و یا نباشد و یا مارکر های پدری ما ( عرب ) باشند و یا نباشند, این چه تغیری بر حال زندانی های تجاوز شده کهریزکی خواهد گذاشت. اگر واقعآ به علم ژنتیک علاقه دارید شما را دعوت میکنم به این فیلم مستند از دکتر « اسپنسر ولز» که رد و پای اجداد ما را از افریقا به اروپا و آسیا و از آسیا تا آلسکا و از امریکا تا برزیل دنبال میکند. از دقیقه 106 به بعد شاید حقایقی را ببنید که برایتان و خیلی از افراد مثل شما باور کردنی نباشد.
https://www.youtube.com/watch?v=W_xTG6VXlIQ
همانطور که در آخر فیلم خواهید دید داشتن ( مارکر عربی ) نه گناه است و نه افتخار. ولی منبع این مارکر های اثبات شده را برایمان بفرستید. در ضمن بشریت برای ( ژن آریائی ) بیشتر از 50 میلیون قربانی داد.
نام: 
کیانوش توکلی
نظر : 
جناب بهار گرامی، یوتوب را درست نگذاشته بودید ولی حالا درست شد
نام: 
تبریزی
نظر: 
پس از آن که فهمیدیم سرمایه داران، زرسالاران و ناسیونالیست ها فرشته هائی نازنین و خدمت گزار بشریت هستند سرگذشت یک کمونیست خائن که به بشریت از پشت خنجر زده است را می توانید در لینک زیر ببینید

http://iranglobal.info/node/35798
نام: 
تبریزی
نظر: 
نخست آن که در شوروی رژیمی کمونیستی بر سر کار نبود و رژیم شوروی رژیمی بر پایه سرمایه داری دولتی بود و این که کسی بیاید و بگوید چون در شوروی چنین و چنان شد پس: (کمونیست ها تنها خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند!) و همه کمونیست های جهان را یک کاسه کرده و با یک چوب براند مانند سخن کسی است که می گوید: (در باز است، باز نوعی پرنده است، پس در پرنده است!) که برابر است با سفسطه!

از سوی دیگر اگر: (کمونیست ها تنها خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند!) پس حتما ناسیونالیست ها هم تنها فرشتگانی هستند که به بشریت خدمت کردند! در لینک زیر سخنان یکی از فرشته های نازنین ناسیونالیست را که به بشریت بهترین و بیشترین خدمت ها را کرده است می توانید بشنوید

https://www.youtube.com/watch?v=2nliGOuJL5A
نام: 
Anonymous
نظر: 
این... اردبیللی سلابق گویا فراموش کرده 70 درصد مارکر های پدری مردم اذربایجان به صورت کاملا اثبات شده از مردان عرب هست و بی خود خوداش را به ریش ازبک می بندد
لازم به یاداوری هم نیست که اصولا حرف "ر" در زبان به اصطلاح تورکی نیست هیچ لغت نامه ای توکی هم مخرج حرف "ر"ندارد و اصل ان به صورت توکی هست که پروفسور لمب ان را در کتاب تیمور لنگ ...معرفی کرده
عنوان مقاله: 
تحول طلبی
نام: 
محمدرضا کیانفر
نظر: 
1
گروه دیدگاه از کلیه دوستان دعوت به عمل میاورد .

موضوع کنفرانس: تحول طلبی (رفرمیسم)

توسط: محمدرضا کیانفر

پنج شنبه : ۲۲ آذر ماه

ساعت : ۰۰: ۲۲

با حضور سبزتان ما را همراهی فرمایید .
Nina Yevsky
لینک سوپر گروه دیدگاه در تلگرام
https://t.me/joinchat/EjFVx0OLQDbI13d2pRHzlg

2
سلام
با قدردانی از سرور گرامی Nina Yevsky که امکان برگزاری ی کنفرانس را فراهم کرد،
سنگ بنای اتحاد در بین 81 میلیون هموطن رو گذاشت و به قول معروف چراغ اول رو روشن کرد،
امیدوارم این ابتکارش ادامه داشته باشه،
امکان برگزاری چنین کنفرانسهایی را برای صاحب نظران دیگر اندیشه ها مهیا کنه و وظیفه ای رو که واسه نجات وطن احساس می کنه ادا کنه،
براش آرزوی موفقیت دارم،

3
روشی که واسه ارائه ی کنفرانس به کار می برم به این صورته که مجموع نظراتم رو راجع به موضوع کنفرانس در چند پست ک
عنوان مقاله: 
قانون اسلامی
نام: 
Anonymous
نظر: 
در زمان ادولف هیتلر مخالفان بر اساس همان قوانین تصویب شده نازی ها اعدام می شدند .در ایران هم بر اساس قوانین اسلامی حکم داده میشود .از قتل عام سال 67تا قتل های برون مرزی همه وهمه بر اساس فقه اسلامی است .بنا براین با اسلام که اساس قتل وجنایت در ایران است شوخی نداریم واین دین از بنیاد غیر انسانی است .خون هر ایرانی که بدستور اسلام ریخته شده مقدس تر از خون حسین در کربلا است .خون حسین برای من ایرانی ارزشی ندارد .هر ایرانی که برای ازادی کشور گشته میشود بالاتر از همه اسلام است .
گردهمایی و یاداوری همه جان باختگان یک وظیفه ملی واخلاقی است .تقویمی باید درست کرد که یاداور قتل ایرانیان بدستور اسلام باشد.
بجای تکیه درست کردن و هیت های خرافی باید گروهای دفاع ملی بنیاد کرد .
عنوان مقاله: 
تولد اقای براهنی
نام: 
پرویز
نظر: 
در مقاله ای خواندم که اقای براهنی 83 ساله شدند تولد ایشان خجسته باد .
اقای براهنی یکی از نویسنده گان توانای کشور ما هستند .جا دارد که کانون نویسنده گان به نقد و معرفی وبرزگداشت این نویسنده بزرگ اقدام کند .
عنوان مقاله: 
حسابمان را بسته اند، ویکتوریا آزاد می گوید سکوت کن
نام: 
سمیرا شکوهی
نظر: 
طبیعیست که نمیشود در قضیه ی تحریم ها مو را از ماست جدا کرد. چون عوامل رژیم هم بسیار موسسه فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی بنیان کرده اند. آن کارمند بانک چرا باید خود را بزحمت انداخته و سوابق شما را که شاید یک ماه بررسی آن طول بکشد,مورد مطالعه قرار بدهد تا با مسئولیت خود شما را معاف کند. مگر حساب شما چقدر منافع دارد که چنین زحمتی بخود بدهند؟
پس پیشنهاد من به موارد مشابه شما اینستکه خود را باشرایط وفق دهید و در فکر مبارزه و اصلاح مورد نباشید. همانگونه که عوامل رژیم هم بسرعت دارند چنین میکنند.
در این فاصله شروع کنید به اقدامات لازم برای مجوزهای لازم تا در لیست سفید ثبت نام شوید.
عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند, لاچین
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" محور هر ۳ ایدئولوژی بزرگ قرن ۲۰ بیستم، انسان بود، با ورود روبات ها، انقلاب جدیدی شروع خواهد شد "" هر ۳ ایدئولوژی کمونیزم، فاشیزم و دمکراسی‌های سرمایداری، انسان را در مرکز ایدئولوژی قرار دادند و آینده‌ای درخشان را برای وی، بشارت دادند، "" با ورود روبات ها، چند انسان فوق هوشمند، سرنوشت کل بشریت را رقم خواهند زد، خاورمیانه فرصت زیادی ندارد و دوران انتقال از اقتصاد وابسته به سوخت‌های فسیلی، به اقتصاد دانش محور، خاورمیانه و آمریکای لاتین کمونیست زده را، به خاک سیاه خواهد نشاند، بزودی عملیات ترکیه بر علیه پ ک ک شروع خواهد شد، موفقیت ترکیه، موفقیت خاورمیانه، آزربایجان جنوبی، و فروپاشی طرفداران پ ک ک و مافیای سپاه، در آذربایجان جنوبی و مخصوصا آذربایجان غربی است که تازگیها موج حمله به تورک‌ها را توسط حامیان پ ک ک در آزربایجان غربی شاهدیم، آخوند روحانی نیز، مثل ادبیات پ ک ک ، از استان اورمیه نام
عنوان مقاله: 
زندانی سیاسی، وحید صیادی نصیری، بر اثر اعتصاب غذا جان سپرد
نام: 
سعیدرضا
نظر: 
شرم بر من،
و شرم بر مایی که در هجرت اجباری خود و در این روزگار تلخ تر از زهر برای زحمتکشان کشورمان، بجای کوبیدن بر طبل همگرایی و همنوایی، شیپور تفرقه در دست گرفته ایم و بی مهابا بر آن میدمیم.
شعر ذیل با نام "هجرت" را تقدیم میکنم به انانی که در هجرت، هنوز انقدر شرافت دارند، تا از مرگ قهرمانانه یک دگر اندیش در دست جلاد، حتی با عقایدی کاملا متفاوت با اندیشه هایشان، سکوت نکرده و فریادشان گوش جلادان را کر کند.
نام: 
حاشیه سازی
نظر: 
تجزیه طلبان شونیست ترک- و ساواکی های شاه اللهی سابق- اکنون با عمده کردن چپ و سرخ و استالین و توده و شوروی و غیره- قصد دارند آخوندها را از زیر تیغ اپوزیسیون سکولار دمکرات ،بیرون کشیده و مبارزه گلوبال را منحرف نموده و در این سایت حاشیه سازی کنند.
دوستان به هوش باشند.
شونیسم ترک ،متحد استراتژیک آخوندیسم، داعش و فراریان شاه اللهی، بوده و خواهد بود.
نه شاه. نه شیخ. نه چنگیز ! پیش بسوی ایرانی متحد و واحد! ؛ سکولار دمکرات سوسیال و منوگام !
نام: 
این وحشی
نظر: 
این وجشی ضد ایرانی که از کلمه "عیران" استفاده میکند، دوباره در این صفحه ظاهر شده .
این نشانه آنست که فشار در چند روز اخیر به "شونیسم تجزیه طلب ترک" زیاد بوده و تیر آرش به هدف سبیل چنگیز اصابت کرده .
درود بر فرزندان کورش که این عناصر راسیست را از لانه های دروغین سرخ پوستی شان بیرون کشیدند.
ترک به ترکستان !
ایران فقط میهن اقوام اصیل ایرانی با زبان و فرهنگ پارسی است !