«صفحه شما»

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.
شما می‌توانید با فرستادن ایمیل به آدرس سایت info@iranglobal.info به عنوان کامنت نویس نام‌نویسی کنید و با گرفتن کد سایت، کامنتهای خود را مستقیما در زیر مطالب و یا در صفحه شما قرار دهید. امتیازِ گرفتن کد این است که با آنلاین شدن در سایت و نوشتن کامنت، نظر شما بلافاصله و مستقیما منتشر می‌شود.
نام می‌تواند مستعار باشد. واقعی یا مستعار بودن نام در ایمیل نیز اختیاریست. به این ترتیب اطلاعات کسانی که مایل به افشای نام و هویتشان نیستند، برای ما نیز نامعلوم خواهد بود.
لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

 

عنوان مقاله: 
جشن تیرگان
نام: 
پرویز
نظر : 
برای جاویدان ماندن جشن تیرگان باید که ایرانیان میهن پرست به حفظ آیران بکوشند ودر برابر سیل ویرانگر جریان چپ و تجزیه طلب و جریان های دینی سازمان های دفاع ملی خود را پایه گذاری کنند.خطر جریانات نامبرده تهدیدی جدی برای همه خاورمیانه است.
بدون شک با فروریزی نظام بدون داشتن سازمان های ملی ایران میدان تاخت و تاز ایران ستیزان خواهد شد.
نام: 
Anonymous
نظر: 
جالبه
گزارش قبلی صحبت شد امین فردین که افاغنه را تحریک
حالا
امارات متحده عربی و زندان هایش

تنها جمعیتی که فکر می کنند همه افغان هستند بغیر از خودشان .. ترک ها هستند.. به هر حال رهبر آذری است
عنوان مقاله: 
​آیا «تحریم» برای براندازی رژیم جمهوری اسلامی کفایت می‌کند؟ فرد صابری
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" آیا هند، پول نفت خریداری شده از ایران شهر فارسی‌ را، به جای دولار، با فرستادن میلیونی فیلم‌های هندی، خواهد پرداخت؟ "" برای غنای بیشتر بحث، به این آپشن‌ها دقت کنیم. ۱- اتحادی نانوشته، بین آمریکا، روسیه، عربستان برای هژمونی بازار نفت بوجود آمده و حذف نفت و گاز ایران شهر فارسی‌ از بازار‌های دنیا، یکی‌ از اولویت‌های آن نیز است. ۲- اتحادی نوشته شده بین مافیای سپاه و مافیای پ ک ک برای تشدید ترویج مواد مخدر در ایران شهر فارسی‌ و آزربایجان جنوبی بوجود آمده. ۳- با توجه به اینکه کشور‌های مثل جمهوری آزربایجان شمالی‌ و ترکیه باید امنیت مرز‌های خود را تامین کنند آیا "" آزربایجان جنوبی، جمهوری آزربایجان شمالی‌، ترکیه "" برای تامین امنیت و حذف مواد مخدر مافیای پ ک ک ، مافیای سپاه وارد اتحاد خواهند شد؟
نام: 
دیرنج مین ائللی
نظر: 
آقای کردی, اگر نویسنده را به همسایگانش حواله میدهید شما هم از نظر رفتاری در میان دار و دسته شاه و شیخ قرار میگیرید. بر خلاف شما ما مبارزه میکنیم که احدی چه بنام ملت و چه بنام کارگر با توسل به زور مانع از ابراز عقیده دیگری نگردد و خاطیان از هر صنف و دسته ای که باشند محاکمه شوند. ما به یقین میدانیم که شعارهای ازادیخاوهی و مردم دوستی امثال شما ها تقیه و تعارفی بیش نیست. دموکرات واقعی رای مردم در جهارچوب قوانین بین المللی (دموکراسی و حقوق بشر) را مقدس می شمارد نه اینکه کشور, مرز, دین, تاریخ و ایدئولوژی و غیره را.
عنوان مقاله: 
در باب شفاع بخشی رازیانه
نام: 
رازیانه
نظر: 
دوستان از همه شما سپاسگذارم که محبت کردید و همه خواص شفابخشی رازیانه یادآور شدید. دیگرکسی میگفت که رازینه میتواند بهتر از amoxillin 1000mg کاربر باشد و بهتر از هر داروی دیگری در حالت mental constipation عمل کند.
نام: 
سنگر مغول تبار
نظر: 
بنام خدا و خلق قهرمان ایران.
بعد از اینکه آخرین سنگر تجزیه طلبان مغول تبار آذری ؛ مانند شعر فردوسی و استوانه داریوش و آریابرزن لس آنجلسی ، از این ترکان اروپا امریکا نشین؛ مدافع آخوند ، و مهاجم به مردم ایران و پارس، از آنان گرفته شد، اکنون وارد زبان و توهین زیر نافی شده و از مدفوعات و ادراریات و شیاف ، کمک گرفته ، تا کینه و عقدههای هزار ساله خود را آرام کنند.
فرزندان دلیر ایران ؛در درون و برون مرز ، باید همچون گدشته ، این چهار نفر را چنان زیر ضربه منطق و تئوری و عمل بگیرند که ندانند ، راه به ترکستان از اسکاتلند و ویرحینیا و استکهلم ، با اسکادران است یا با استر.
نام: 
peerooz
نظر: 
جناب lachin در آخرین کامنت های خود به "درستی بر هدف زده اند تیری" و آن اینکه بیش از نود در صد کامنت های صفحه شما و غیره ربطی به حل مشکلات کم آبی, تخریب محیط زیست, افزایش بی بند و بار جمعیت و دیگر مصیبت هایی که روضه خوان ها مستقیما - و ما غیر مستقیم با با آلت دست شدن - ایجاد کرده ایم ندارد. بیان درست آن به فرهنگ جناب استاد ادبیات زبان فارسی " ری..ن و مالیدن" است که کودک در قنداق انجام میدهد و سر ما را به چیز هایی گرم میکند که چهل سال بعد گند آن ما را بیدار خواهد کرد.
عنوان مقاله: 
​آیا «تحریم» برای براندازی رژیم جمهوری اسلامی کفایت می‌کند؟ فرد صابری
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" از انزوا تا انقراض "" طرح چند نکته ظریف، به مقاله شما، عمق بیشتری خواهد بخشید، آیا ایران شهر فارسی‌، در حال تبدیل شدن به ونزولا است؟ونزوئلا کشوری نفتی‌ که بزودی به وارد کنندهٔ نفت تبدیل خواهد شد، و میلیشیا نظامی که طبق گزارش دیروز سازمان ملل، مردم و جوانان را مثل سگ و گربه، در خیابان‌ها میکشند. ونزولا از بی‌ آبی‌ رنج نمیبرد، جمعیت ۸۴ میلیونی مخصوصا جوان ایران همطراز ونزولا نیست، در همسایگی آن، آریائیان در افغانستان، مواد مخدر تنها تولید آن نیست، مخصوصا شاهد همکاری مافیای سپاه با مافیای پ ک ک نیستیم. آخرین گزینه برای ایران شهر فارسی‌ >> مافیای پ ک ک و مافیای سپاه، تمام ایران شهر فارسی‌ را با معتاد کردن مردم مخصوصا جوانان، به گند خواهند کشید.
نام: 
peerooz
نظر: 
ددست بر هم زند طبیب ظریف
چون خرف بیند اوفتاد حریف
خانه از پای بند ویران است
خواجه در بند نقش ایوان است
پیرمردی ز نزع مینالید
پیر زن صندلش همی‌مالید
چون مخبط شد اعتدال مزاج
نه عزیمت اثر کند نه علاج

گلستان سعدی - باب ششم در ضعف و پیری

اشکال اینست که پس از مصرف رازیانه آبی برای "طهارت" وجود نخواهد داشت.
نام: 
lachin
نظر: 
کاربران محترم ایران گلوبال.... لطفآ دلیل سانسور کامنت مرا در باره خواص رازیانه در علم پزشکی حیوانی و انسانی رازیانه که در یک مورد به صورت (( شیاف)) استفاده می گرددرا توضیح بدهید. آیا ما در این سایت نمی توانیم در باره Colonoscopy اظهار نظر بدهیم...قبلآ از راهنمائی های شما بی نهایت سپاسگزارم...
نام: 
peerooz
نظر: 
متاسفانه لینک داده شده صفحه را باز نمیکند. علاقمندان میتوانند به
اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱٣۹۷ - ۱۹ ژوئن ۲۰۱٨ مراجعه نمایند.
نام: 
peerooz
نظر: 
"عنوان مقاله:
Lachin رئیس جمهور میشود
شنبه, ژوئن 23, 2018 - 13:52
lachin
خواص درمانی رازیانه...
دوستان.....برای اطلاع بیشتر شما در علم پزشکی ( حیوانی ) و «انسانی» به خاصیّت رازیانه نظری بیافکنیم..
..................
.................. ((ولی برای این کار بایستی رازیانه به صورت «« شیاف»» استفاده بشود.))".


"تصویری از بحران آب در کشور............
http://www.akhbar-rooz.com/article.jsp?essayId=87204".

"خانه از پای بست ویران است- خواجه در فکر شیاف رازیانه ست"!!!!
نام: 
تبریزی
نظر: 
دوستان گرامی، از نگر اندیشه خردمندانه هر کس پاسخگوی کردار خودش است نه پاسخگوی کردار خویشاوندان و یا نیاکانش! برای نمونه رشید حسنی، کمونیست دلاور آذربایجانی سال ها در زمان رژیم پادشاهی زندانی بود و شکنجه های فراوان کشید و در زمان جمهوری اسلامی دستگیر و اعدام شد، آیا رشید حسنی که یک کمونیست دلاور و قهرمان بود باید پاسخگوی جنایت ها و کارهای ددمنشانه پدرش که یکی از آخوندهای رژیم ولایت فقیه بود باشد؟ (به این لینک نگاه کنید)

http://iranglobal.info/node/66384

دوستان گرامی، هرگز تاریخ و رویدادهای تاریخی نه به کسی حقی را می دهند و نه کسی را بی حق می کنند! چون اگر ما با ترازوی دادگری دیگران را بسنجیم و درباره دیگران دادگرانه داوری کنیم هر کس پاسخگوی کردار خودش است نه مرده ریگ بر یا پاسخگوی کردار دیگران و اگر کسی با زهری به نام ناسیونالیسم مغزش از کار نیفتاده باشد کردار گذشتگان را به پای .....
عنوان مقاله: 
سانسور
نام: 
رهپو
نظر: 
جالب است بدانیم که کامنت های مبهن پرستانه دراین سایت زیر فشار چپ و گروه های تجزیه طلب وابسته به دولت یهود برداشته می‌شوند.
نام: 
حسن
نظر: 
این مقاله نیست که نوشتی اینا زایده ذهن خودت هستش . ترکهای ازربایجان از اول ترک بودن . بعدش بجای اینکه خودتون بچسبونید بهتر افغانستان و یا تاجیکستان را بخودتون بچسبونید اونها همخون و هم نژاد شما هستند
بعدش زبانی که فقط میشه باهاش حرف زد و نمیشه نوشت لهجه سی و سوم عربی یعنی فارسی ، ی ز تلفظ میکنی چهار جور مینویسی ط ت ص ث س و ...... اخه اینم شد زبان
عنوان مقاله: 
lachin رئیس جمهور میشود
نام: 
رازیانه
نظر: 
یادم هست که ناصرالدین خاچار ۶۵ درسد آرای برای شاه شدن بدست آورد ولی مظفرالدین کبیر دو درصد بیشتر رای آورد.
طغرل بیک بیشترین رای را میان همه شاهان خانوادهاش بدست آورد. شاه عباس از صد رای ۹۹ درصد را بخود مختص کرد.
نادر شاه وقتیکه پی برده شد که پسرش را کور کرده، از صد رای صدو دوازده رای را توانست از مجلس بگیرد. نازردین شاه و زردینه شاه نخستین شاهاهنی بودند که توانستند یک کاراگاه لباسشویی با پنج کارگر را اداره کنند و عقده کارگاه لباس شویی را از دل لاکین بدر آرند.
راستی راستی فکر مینم من هم پزشگ جانواران شده ام!
عنوان مقاله: 
ایران شهر فارسی‌ بر پایه یک سری فرضیات پوچ بنا شده است
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" یاداشت‌های آخر هفته "" دفتر خاطرات عزیزم، کشور آلمان، بابت بهره وام که در اختیار یونان قرار داده بود، ۲.۵ بیلیون دولار عایدش شده، از اینکه ترکیه به روز یونان نه افتاد تا آخوند گولن و مافیای پ ک ک ترکیه را به روز یونان بیندازند آلمان و تحلیلگران ابله دریوزه روزنامه‌های غربی، خیلی‌ از اردوقان و ترکیه شاکی‌ هستند. مقابل چشمان از حدقه در آمده اینها،آمریکا ۲ فروند هواپیمای فوق مدرن جنگی " اف ۳۵ -‌ای " را نیز به ترکیه تحویل داد و در حال خروج از منبیج است. اینک اوروپا و آلمان مانده با پ ک ک و ایران شهر فارسی‌ که میخواد قیمت نفت بالا بره، و اتحادیه اوروپا محتاج ترکیه برای تامین ثبات راه‌های لجستیکی و ترانزیتی، این تمام داستان برای آلمان نیست، مالیاتی که ترامپ بابت صادرات ماشین به اوروپا خواهد بست کمر صنعت ماشین سازی آلمان را هدف گرفته، خوش به حال آلمان پ ک ک به راحتی‌ می‌‌تواند در آلمان تظاهرا
عنوان مقاله: 
جشن تیرگان، یادآور جانفشانی آرش کمانگیر
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" آرش کمان گیر به آرزوی خود خواهد رسید "" بزودی ایران شهر فارسی‌ چنان به ژئوپلتیک خواهد باخت که حد و سغور فارسستان، "" به برد تیر، تیرکمانی بستگی خواهد داشت که از کوه‌های البرز توسط تبریزی سره نویس و امثال ایشون، رها خواهد شد. هیچ شکی نیست که دیگر کسی‌ تردیدی نخواهد داشت که جغرافیای فارسی‌، بسیار مهدودتر از زبان فارسی‌، با فقط ۲۷۰ فعل ساده است. راستی‌ موسیقی که در بک گراند به گوش می‌‌رسد موسیقی‌ ترکی آزربایجانی نیست؟ با آن ادعای " شهر نشینی تان "، اصفهان نصف جهانتان با دستان توانای تورک‌ها ساخته شده، دست کم اسطوره تان را با فرهنگ تورک غنی نشان ندهید. فرش فارسی‌ تان نیز که در آزربایجان جنوبی دوخته می‌‌شود.
نام: 
تبریزی
نظر : 
چکامه آرش کمانگیر، سروده زنده یاد سیاوش کسرائی در لینک زیر

http://www.iranglobal.info/node/18408
نام: 
Anonymous
نظر: 
طوری نیست بقیه ایرانیان هم مثل شما در زندان هستند
عنوان مقاله: 
اعلام حمایت از شاهزاده رضا پهلوی
نام: 
lachin
نظر: 
آقای محسن کردی...آقای رضا پهلوی چند بار میخواهد شاه بشود؟ مگر ایشان خودشان را شاه موروثی انتخاب نکرد؟ تازه ایشان در کجا میخواهد شاه بشود؟ امریکا که به شاه احتیاج ندارد.ایشان هم نه پاسپورت ایرانی دارد و نه کارت ملی ایرانی. بابا بزرگ ایشان هم از راه (( غیر قانونی )) خودش را شاه ایران خواند. پس بهتر است ایشان با چندتا از سلطنت طلبان لوس آنجلسی راهی یکی از جزایر کارائیب باشند تا ایشان یک کمی در انجا شاه بازی بکند. وگرنه در بازی شطرنج سیاست , این آقا خیلی وقت است که بقول ترک ها (( شاه مات )) شده است.
نام: 
Anonymous
نظر: 
اصل خبر به انگلیسی رو لطف کنید
عنوان مقاله: 
شفیعی کد کنی: "من شوونیست نیستم"
نام: 
سخن
نظر: 
خانم یا اقای ائلیار در نوشته اش خبر جعل میکند و حرف دکتر شفیعی را تحریف میکند و وقتی به او تذکر داده میشود بروی خودش نمیاورد و در عوض مخالفینش را به بی تربیتی متهم میکند! از اینجا میتوان به شرافت نویسندگی ایشان پی برد! من در کامنت مورخ 18 ژوئن خود نوشته بودم:
خانم با اقای ائلیار شما در نوشته خود حرف غلطی را به اقای شفیعی کدکنی نسبت داده اید به این قرار: " می‌گوید ...شیدم به این فرهنگ ملی خودم که میراثش (تنها) چند تا ترانه و چی چی محلی است". بعدهم بر اساس این نسبت غلط به اقای شفیعی کدکنی نسبت هایی مثل شرم آور حرف زدن و شوونیست و نژادپرست و...داده اید. خودتان آدرس دقیقه 4:18 را داده اید ولی حرف اقای شفیعی را عوض کرده اید و مدعی شده اید ایشان به زبانهای مادری ترک زبانها و کردها و... توهین کرده است. این کار شما تحریف عمدی سخن دیگری با هدف نفرت و کینه انداختن بین قوم های ایرانی است.
عنوان مقاله: 
اعضای اوپک درباره سطح تولید نفت به توافق رسیدند
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" بی‌ بی‌ سی‌ فارسی‌ اخبار را وارونه تحویل شما می‌‌دهد "" ایران، ونزولا و عراق خواهان عدم افزایش تولید نفت بودند، در حالیکه عربستان و روسیه جبهه واحد را مقابل ایران و ونزولا اتخاذ کرده بودند، افزایش قیمت نفت، به هیچ وجه به سود عربستان و روسیه نیست، ژئوپلتیک دنیا وارد بحران شده و افزایش قیمت نفت، به معنی‌ سرمایگزاری در میادین نفت و گاز ایران و ونزولا است، این یعنی‌ از انزوا بیرون آمدن ایران شهر فارسی‌، و تحلیل هژمونی روسیه و عربستان بر بازار نفت دنیا، ایران شهر فارسی‌، بدون ترکیه و آزربایجان شمالی‌، وارد قحطی خواهد شد. لجستیک و ژئوپلتیک شما، بدون دنیای ترک، مانند کشتی‌ تایتانیک غرق خواهد شد، مافیای سپاه باید به همکاری با مافیای پ ک ک در آزربایجان غربی و شمال عراق پایان دهد.
عنوان مقاله: 
توقیف ثروت نجومی و اخراج آقازاده‌های ایرانی از آمریکا
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" آقازاده‌ها را از آمریکا اخراج کنید "" یکی‌ از همین آقازاده ها، همان جامعه شناسی‌ است که در بهترین دانشگاه‌های آمریکا ، جامعه شناسی‌ خوانده و در کنفرانسی به من گفت >> "" لیبرال‌های جامعه فارسی‌ و ایران شهر فارسی‌، از دل همین چکمه پوشان سپاهی دولت احمدی نژاد بیرون خواهند آمد، مشخصات این شخص به سفارت مغولستان نیز فرستاده شده تا در صورت قحطی در ایران شهر فارسی‌، این شخص را به مغولستان نیز راه ندهند.