«صفحه شما»

اصل مطلب: 

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.

لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.نام: 

پرویز

نظر: 

با تشکر از اقای توکلی و دیگر دست اندرکاران برای رهائی تارنما از چنگال مخوف ارتجاع .نبودن دوروزه این سایت در دسترس علاقمندان احساس مبرم به ازادی را دو چندان میکرد .گویا چیزی بنام ازادی و نوشتن و فکر کردن گم شده بود .
احساسی نا خوشایندی بود که بسیار غیر عادی و غیر طبیعی بنظر میرسد . نبودن مقالات حتا نوشته های لوائی و یا دو گانه نوشتن اقای گمنام و نوشته های اقا جمال و بسیاری دیگر احساس میشد . درود بر پیگیری شما.

نام: 

peerooz

نظر: 

جناب کیانوش رشیدی قادی,
متاسفانه زندگی در " جمهوری فدرال آلمان " هم تاثیر مثبتی بر روحیه مخترع چرخ پنجم ۷ هزار ساله نداشته و امید بهبود هم نمیرود . خداوند خودش شفا دهد.

نام: 

آتا زنگانلى

نظر: 

ما فعالين تورك آذربايجان جنوبى، ضمن محكوم كردن ددمنشى هاى رژيم ارتجاعى فارس آخوندى در سركوب آزادى بيان، براى ايران گلوبال و مسئولين محترم آن آرزوي موفقيت مى كنيم. و اطمينان داريم كه متفكرين آزادى خواه ملت هاى ايران، علاقمند هستند در يك محيط سالم و بدور از حب و بغض، به مبادله افكار و انديشه و نقد و بررسى ادامه دهند. چرا كه خفقان و سركوب آزادى بيان، فقط و فقط به نفع استبداد حاكم مى باشد....

نام: 

آ. ائلیار

نظر: 

لینک مقاله ی
«ضرورت تشکیل جبهه ی متحد جنبش آذربایجان»
http://www.iranglobal.info/node/55621

نام: 

کیانوش رشیدی قادی

نظر: 

آقای کیانوش توکلی گرامی! درود بر شما! این بار نیز، همانند همۀ این سالها که مورد یورش هستیم، شما و گروه همراه شما، از آزمایشی دگر سربلند بیرون آمدند.

نام: 

احمد

نظر: 

خیلی خوش حالم که سایت ایران گلوبال بعد از وقفه کوتاه دوباره مشقول بکار شد متشکر از ضحمات یک یک دست اندرکاران

نام: 

کیانوش رشیدی قادی

نظر: 

این یارو "دیروز" که خودشو "پیروز" نام گذاشته، یکی از ماموران سایبری رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی است. این یارو"دیروز" اگه راست می گه، شخصیت حقیقی است، نام و عکس خودش رو منتشر کنه. اگر چنین کاری نکنه، شک نکنید که "پیروز"، یک مامور رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی در ایران است.

نام: 

کیانوش رشیدی قادی

نظر: 

جناب دیروز!
که خود را بیهوده "پیروز" می خوانی! نخست اینکه:
"ذکی!"
دویمن:
"بیلاخ"!
دلت می خواهت تاریخ اعراب، چه شمسی، چه قمری را همچنان بر مردمان ایران روا داری،
"سه لاخ"
روزی از تو پیروز پرسیدم، چهره بنما و سخن بگو!
پاسخ دادای:
آن دوران گشدشته است!
اما!
تو
چهره بنما!
اگر جهره ننمایی
یکی از ماموران رژیم اشغالگر جمهوری هستی
و شاید یکی از کسانی که در شصت ساعت پیش به ایرانگلوبال یورش بردی

نام: 

lachin

نظر: 

دوستان... همانطور که اشاره شده است, در فرهنگ (( غلو سازی)) حتی غقل و منطق هم از بین میرود. در کدام اسناد امده است که 1- 7000 سال پیش ( کمتر از نصف طول عمر گذشته از آخرین و طولانی ترین دوره یخبندان کره زمین) , ایرانیانی در روی کره زمین بودند که ییلاق قشلاق میکردند.2- آیا واقعآ ایرانیان هفت هزار سال پیش سال زمینی را به به 12 ماه و هر ماه را به 30-31 روز و هر سال را 365 روز تقسیم کرده بودند؟ 2-اسم روزها و ماه هم شنبه, یکشنبه, فروردین, اردیبهشت بود؟ هرکس تعبیر این تاریخ را ( جمعه, اول ربیع الثانی, 2017 میلادی )) را فهمید , من هم شاید بتوانم (( پنجم اردیبهشت سال 7039 میترایی )) را بفهمم...

نام: 

آ. ائلیار

نظر: 

ولادیمیر گرامی،
1- اهداف «بوز قورتچی های آزربایجان» نوشته « آراز» در لینک زیر:
http://www.iranglobal.info/node/10734
2- نقد اسماعیل « شعارهای دمکراتیک و شعارهای پانتورکیستی در جنبش ملی...»
http://www.iranglobal.info/node/51743
3- تز کروموزوم معیوب فارسها: از سوی یک فعال آذربایجانی در پالتاک مطرح شده بود و از سوی پزشکی مورد تأیید قرار گرفته بود-در همان جلسه. نوار آن در ایران گلوبال درج شد و بحثها پیش آمد. و موضوع به شدت نقد شد.
متاسفانه من آدرس صفحه را فعلا در ایران گلوبال ندارم. از سایت آذربایجان نقل میکنم :

نام: 

ARIA

نظر: 

حال که پژوهشگر ارجمند، آقای قادری تاریخ میترایی ایرانی قدیم را ذکر فرموده اند( که البته پنجم اردیبهشت سال ۷۰۳ ۹ میترایی دقیق تر است)، منبعد، به جای تقویم خورشیدی و یا میلادی بهتر است از تاریخ میترایی استفاده شود. به کوری چشم تجزیه طلبان و دشمنان ایران زمین، این خاک پاک و هنر پرور، باید چرخ ششم را نیز به کالسکه اضافه کرد که فرق آن با کالسکه های دیگر واضح تر شود. هم اینکه تعداد چرخها باید زوج باشد که پنج در تاریخ میترایی عددی نحس به حساب می آید.
پاینده ایران

نام: 

آسلان

نظر: 

جناب آقاى توكلى
هكرها آرزويشان را به گور خواهند برد
ايران گلوبال همچنان مدافع دموكراسى و حقيقت و آزادى بيان باقى خواهد ماند
ل

نام: 

حامد

نظر: 

تبريك وتشكراززحمات دست اندركاران جهت بازسازي وحفظ سايت معتبر ايرانگلوبال كه همچون خاري درچشم دشمنان آزادي بيان بوده است آقاي توكلي گرامي وهمكاران سلامت وموفق باشيد

نام: 

Anonymous

نظر: 

فرق آزادی بیان و اتهام زدن چیست؟
آقای ائلیار، شما به سئوالاتی که از هلند فرستاده شد، جواب نمی دهید چون محکوم هستید. قادر به جواب دادن آن سئوالها نیستید و ثابت کردید که آزادی بیان و اتهام را آنطور که دوست دارید تعبیر می کنید.

نام: 

کیانوش توکلی

نظر: 

تشكر لاچين گرامي، مسولين فني سايت در أين ٢ روز بسيار زحمت كشيدند تا سايت را دو باره سر پا كردند بگونه اَي كه سرعت سايت بيشتر شده است و سيستم امتياز دهي كه هكر ها از أين طريق توانستند سايت را از كار بياندازند- بسته خواهد شد.

نام: 

lachin

نظر: 

ائلیار عزیز.... در کتاب ..« خیانت به وطنم » معذرت میخواهم (( مآموریت به وطنم )) شاه اشاره به همین موضوع می کند و به آن « بُعد الهی » می دهد . Divine Intervention. این همان تاکتیکی هست که جرج بوش قبل از حمله به عراق استفاده میکند. روزهای بهتری را برایتان آرزومندیم و از اینکه ایران گلوبال به زودی راه اندازی شد , خوشحالیم... سیز ساغ , بیز سلامت...

نام: 

peerooz

نظر: 

اکنون که خوشبختانه خطر از سر ایران گلوبال گذشته است " هرکسی بر حسب فکر گمانی دارد". چیزی که توجه مرا در این کامنت جلب کرد تاریخ وقوع این حادثه در سال ۷۰۳۹ میترایی ست. گمان دارم که که ما ایرانیان اکثرا به زمان وقوع حوادث اهمیت چندانی نمیدهم و علت آن احتمالا روش ذکر تاریخ وقوع آنهاست. مکررا دیده ایم که در جریان گزارش واقعه ای در چند خط متوالی, زمان واقعه به سال شمسی و سپس قمری و بعد میلادی ذکر میشود که تجسم آن عملا غیر ممکن و بنا براین اکثرا عطای زمان به لقایش بخشیده میشود. از طرف دیگر چون چهار پایه ظاهرا از سه پایه پابرجا تر است شاهنشاه آریا مهر, پایه چهارم ۲۵۰۰ ساله را هم به روش گزارش اضافه فرمودند و چون باز کار از محکمی عیب نمیکند جناب کیانوش رشیدی قادی در پنجم اردیبهشت سال 7039 میترایی از جمهوری فدرال آلمان چرخ پنجم را هم به این کالسکه شکسته بسته اند غافل از آنکه " رضاخان "

نام: 

اسامه

نظر : 

جناب علی:
نوشتی:اقای اسامه با نام دیگران کامنت نگذار.
نه جناب علی من نیازی به "ارتش ما بیشمارانیم " ندارم
اگر من میخواستم با نام دیگری اسم بنویسم "نام اسامه" را انتخاب نمیکردم
مطمئن باش من اهل تقلب نیستم اگر میخواستم تقلب کنم بهتر از تو میتوانستم چون حداقل 6 تا زبان زنده دنیا را بلدم از جمله تورکی
خیلی راحت میتوانستم خودام را تورک جا بزنم و در "تله خر گیر" هم نیافتم

نام: 

مشدی عباد

نظر: 

آقای کاوه جویا، می خواهم فرض را بر این بگیرم، که فرضیات موجود در نظر شما تماماً صحیح باشد، و با عدم شرکت مردمان کشور در انتخابات، اقتدار حکومت شکسته و به بیان شما حکومت ناکام شود. آنگاه چه چیزعاید مردمان کشور خواهد شد.
در این تفرقه ای که گریبان اپوزیسیون حکومت را گرفته، به قسمی که هر یک از نیروهای موجود در آن طاقتِ نشستن در کنار دیگر نیروهای آن را ندارد، کشورمان به کدام سو خواهد رفت

شما را به رأی دادن و یا رأی ندادن تشویق نمی کنم، بل بر این اندیشه ام فرصت موجود در پیرامون انتخابات فرصت مناسبی است که نیروهای اپوزیسیون میتوانند بجای تبلیغ انزوا طلبی، مبلغ خواستهای زندگی روزمره و چشم انداز آینده ی کشور در یک برنامه ی مشترک شوند.

به عبارتی دیگر، اگر "ما" به فعالیتهای مشترک پیرامون خواستهای مشترک نپردازیم، آزادی، دموکراسی و عدالت اجتماعی هرگز بر "ما" نازل نخواهد شد

نام: 

ولادیمیر

نظر: 

ائلیار گرامی،
اگر ممکن است در مورد" فارسها دارای کروموزوم معیوب هستند" و" بوزقورد گرایی " بیشتر توضیح بدهید. این مقاله ها را چه کسی یا کسانی نوشته بودند و اگر لینک این مقالات را نشر کنید ممنون خواهیم بود.

نام: 

آ. ائلیار

نظر: 

عزیزجان ، پاسخ سئوالات تکراری در خود مقاله آمده است.
مقاله ی لوایی قابل حذف نیست. بیان نظر آزاد است.
نقاد هم آزاد است نقد کند.
من هم هر دو طرف را نقد کرده ام.
انتخاب درست و نادرست با خواننده است.نام: 

lachin

نظر: 

دوستان... بخاطر دوباره راه اندازی ایران گلوبال اجازه بدهید مراسم افتتاحیه فستیوال جهانی (( آشیقلار)) که در ماه مارس امسال در باکو اجرا شد , باهم ببینیم.
https://www.youtube.com/watch?v=YLdzLqLCaeY
در این فستیوال (( آشیق های )) از ترکیه, آزربایجان ( گئده بی- نخجوان.... ) , ایران ( اورمو و تبریز آشیقلاری ), قیر قیزستان, داغستان, مغولستان, ترکمنستان, ..... شرکت کرده اند..گروه رقص ملی آزربایجان در این افتتاحیه اجرای خیلی خوبی داشت. بهترین ها را برای دوستار فرهنگ و هنر آرزومندم.....

نام: 

مشدی عباد

نظر: 

آقای خوشحالی گمان می کنم، اگر امکاناتش را داری، درست به همان ۲۷ علتی که برشمرده ای لازم است که در انتخابات شرکت کنی. هر قدر بیشتر خودت را کنار کشیده و دیگران را هم به این انزوا دعوت کنی، نه تنها چیزی عوض نخواهد شد، بل به یقین در آشوبی دیگر مستبدانی دیگر قدرت را در دست خواهند گرفت. عین آنچه که در بهمن ۵۷ اتفاق افتاد

نام: 

Anonymous

نظر: 

آقای ائلیار،
چرا به سئوالات بسیار دقیق، بنیادین و مستند که از هلند فرستاده شده جواب نمی دهید؟

نام: 

جواد

نظر: 

این بحثها انحرافی است. مردم تمام ایران از فقدان دمکراسی رنج می برند. گویی بحث عرب و غیر عرب است. این بحثها آدرس غلط دادن است. مگر الان یک حزب اللهی عرب استاندار خوزستان بشود مشکل عربها حل میشود.

صفحه‌ها