«صفحه شما»

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.
شما می‌توانید با فرستادن ایمیل به آدرس سایت info@iranglobal.info به عنوان کامنت نویس نام‌نویسی کنید و با گرفتن کد سایت، کامنتهای خود را مستقیما در زیر مطالب و یا در صفحه شما قرار دهید. امتیازِ گرفتن کد این است که با آنلاین شدن در سایت و نوشتن کامنت، نظر شما بلافاصله و مستقیما منتشر می‌شود.
نام می‌تواند مستعار باشد. واقعی یا مستعار بودن نام در ایمیل نیز اختیاریست. به این ترتیب اطلاعات کسانی که مایل به افشای نام و هویتشان نیستند، برای ما نیز نامعلوم خواهد بود.
لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

 

عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند
نام: 
lachin
نظر: 
دوستان... همانطور که اشاره شد مکتب و اندیشه های کمونیستی تقریبآ 1500 سال است ( بعد از مرگ مزدک در سال 524 میلادی ) که بشر به این نوع اندیشه پی برده است ولی متاسفانه هیج کشوری در عرض این هزار و پانصد سال تا بحال نتوانسته است این سیستم حکومتی را پیاده بکند. پس نتیجه میگیریم که آن حرفی که وینستون چرچیل گفته است (( کسی که در بیست سالگی کمونیست نباشد قلب ندارد و کسی که در چهل سالگی کمونیست باشد عقل ندارد )) کاملآ صحت دارد...بهترین ها را برایتان آرزومندم...
نام: 
تبریزی
نظر: 
نخست آن که برای نخستین بار در سرتاسر جهان و در سرتاسر تاریخ بنیانگزار اندیشه ای به نام کمونیسم یک ایرانی به نام مزدک بود نه کارل مارکس یا پرودن یا سن سیمون یا لنین و .....

دیگر آن که همه مارکسیست ها کمونیست هستند اما همه کمونیست ها صد درصد پیرو مارکس نیستند چون در سخنان کارل مارکس کاستی های فراوانی یافت می شوند که نیاز به ویرایش دارند.

اما در پاسخ به این پرسش که پنج کشور را نام ببرید که کمونیسم در آنها پیاده شده است، پاسخ این است که در هیچ کشوری تا کنون کمونیسم به گونه صد درصدی پیاده نشده است اما همه جهان به سوی کمونیسم پیش می رود که درباره چگونگی سوسیالیزه شدن جهان و رفتن جهان به سوی کمونیسم و تک میهنی (انترناسیونالیسم) در نوشتاری در لینک زیر بررسی شده است

http://iranglobal.info/node/28638
نام: 
تبریزی
نظر: 
اگر ما بپذیریم که خدائی جهان را آفریده است هیچ دینی با آن خدا در پیوند نیست و همه دین ها ساخته ذهن انسان ها هستند، دین یهودی ساخته ذهن تورات نویسان، دین مسیحی ساخته ذهن انجیل نویسان و دین اسلام ساخته ذهن پیغمبر اسلام است، اما در پاسخ به این پرسش که دین چیست؟ باید گفت که دین نمایش فرهنگ و روش های زمان برده داری است و همه دین ها در زمان برده داری پیدا شده اند، این چنین که انسان ها از چهار زمان تاریخی گذشته اند تا به زمان پنجم برسند: یک – زمان ددمنشی، دو – زمان برده داری، سه – زمان دهداری، چهار – زمان سرمایه داری، زمان پنجم هم که انسان ها در فرجام تاریخ به آن خواهند رسید کمونیسم و تک میهنی (انترناسیونالیسم) است که در این باره نگاه کردن به نوشتاری در لینک زیر سودمند است

http://iranglobal.info/node/28638
نام: 
lachin
نظر: 
آقای تبریزی...همانطور که بار ها نوشته اید , زبان چیزی نیست به جزء یک ((وسیله ارتباطی بین انسان ها)). در کامنت قبلی من از شما یک سوالی داشتم که این سوال را هم با زبانی نوشته بودم که ارتباط بطور ساده برقرار شده بود. وسوال من هم این است .. بعد از گذشت 178سال از پیدایش مارکس و مارکسیسم , لطفآ برای ما 5 تا کشور نام ببرید که حکومت شان بنا به (( تعریف و برداشتی )) که شما و یا هم « رفیقانتان » از مارکس و مارکسیسم دارند, اداره میشوند. همین و بس. فقط اسم 5 کشور...مشتاقانه منتظر اسم این پنج کشور هستیم. خدا همه را به (( کوچه علی چپ )) هدایت نکند. آمین یا ربّ العالمین
نام: 
تبریزی
نظر: 
افکار یک ناسیونالیست مانند نژادپرستی و زبان پرستی و خاک پرستی و مرزپرستی و کهنه پرستی و مرده پرستی و دیوارکشی میان انسان ها و جنگ افروزی و کشورگشائی و پاکسازی قومی و راه انداختن کشت و کشتار و ..... کشک نیستند بلکه زهر هستند! اما سخن گفتن یک ناسیونالیست از مردم سالاری و انتخابات آزاد و پارلمان و فضای باز سیاسی و آزادانه فکر کردن و ..... برابر است با کشک!

درباره مارکسیسم و سوسیالیسم و کمونیسم و سرمایه داری و زرسالاری و چگونگی سوسیالیزه شدن جهان و ..... من تا کنون نوشتار جداگانه ای ننوشته ام اما در کامنت های لینک زیر در این باره ها سخنان فراوانی را نوشته ام که نیازی به چندباره نویسی همان کامنت ها نیست (به لینک زیر نگاه کنید)

http://iranglobal.info/node/63220
عنوان مقاله: 
نجات در انجیل و مسیحیت
نام: 
lachin
نظر: 
آقای بابک بیژنی. و مازیار شکوری..
من به باور های شخصی و باورهای مذهبی شما و دیگران از هر نوعی باشد همیشه احترام گذاشته و خواهم گذاشت. ولی برایم خیلی مشکل است که به وجود خدا باور بکنم. کسی که که وجود نداشته باشد, چطوری می تواند « پسری » هم داشته باشد. اجازه بدهید به مشاوره ( کریستوفر هیچینز و ولیام الین کریک ) را مشاهده بکنیم. متاسفانه کریستوفر هیچینز چندی پیش به خاطر سرطان از دنیا رقت..
https://www.youtube.com/watch?v=0tYm41hb48o
بهترین ها را برایتان آرزومندم.

نام: 
به ناسیونالیست دروغین
نظر: 
پس سرت را بینداز پایین و مثل آدم دمکرات زندگی کن ، و به دیگران توهین نکن ، و مبلغ تنفر راسیتسی ضد فارس و ضد ایرانی نباش ، و سنگ آذری ها... را به سینه نزن ، و از سیاست برای خودت یک تفریح و سرگرمی مرگ آور و غیرانسانی نساز ،و پایت را از گلیمت فراتر نگذار !
آزادی ات تا آن مرزیست که وارد حریم دیگران نشوی ! اینو از آبراهام لینکلن؛ پدر و پسر بپرس.
نام: 
lachin
نظر: 
آقا و یا خانم ترک-و ناسیونالیسم..
من به آزادی های فردی خودم بیشتر احترام میگذارم. در نتیجه محل جغرافی زندگی من به (( خــــــــــودم مـــــــربــــو ط اســــت)).
عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند
نام: 
lachin
نظر: 
جناب پرچم سرخ ستاره دار...از اینکه مرا و یا افکار مرا به عنوان (( کشک )) حساب کردید نه تنها از شما تشکر میکنم بلکه به آزادی فکری شما را در چهارچوب قوانین حقوق بشر که آزادی بیان را شامل میشود احترام , میگذارم. اجازه بدهید در این ایام شروع سال میلادی جدید بجای کشک , یک سوال من از شما را به عنوان تحفه بابا نوئل را در افکار عمومی بیاندازیم..
از انتشار کتاب (( مانیفست کمونیست )) که محتوای عقاید و فلسفه مارکس و مارکسیسم است ,178 سال گذشت. در حال حاضر 193 کشور به عنوان کشورهای ثبت شده در سازمان ملل متحد وجود دارد. لطف بفرمائید برای ما 5 تا که از این 193 کشور نام ببرید که حکومت شان بنا به (( تعریف و برداشتی )) که شما و یا هم « رفیقانتان » از مارکس و مارکسیسم دارند, اداره میشوند.. هدایت شدن به راه چپ از طرف خدا هم پیشکشتان......
نام: 
ترک-و ناسیونالیسم
نظر: 
جناب تبریزی!
اگر این تجزیه طلبان آذری، ناسیونالیست بودند، میرفتند و در یک کشور ترکزبان زندگی میکردند،
و نه اینکه در امریکا و اروپا، در ماوراءالبجر و ماوراء النهر، در جا و مکان، نرم و گرم، می نشستند و به فارس و زبان فارسی و ایرانی و ارمنی و کرد و شاهنامه فردوسی و استوانه کورش و ژن آریایی، توهین میکردند و دشنام میدادند.
از اینجا میتوان ادعا و صداقت و فرصت طلبی و لاف و گزاف این ... تازه سیاسی شدهها را قضاوت کرد.
عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند, لاچین
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" تاسیس آژانس فضا ئی ترکیه "" خاورمیانه اولین گام را در راه تسلط بر فضا بر داشت، کمونیست‌های پ ک ک و حامیان آنان، برای نابودی بنیه علمی‌ تنها کشور توسعه یافته خاورمیانه با اقتصاد بدون نفتی‌، به سرنوشت همان ببرهای تامیل دچار خواهند شد، کمونیست‌های فقط میتوانند به پشتوانهٔ اقتصاد نفتی‌، اقتصاد یک کشور را اداره کنند، نفت بزودی در اقتصاد در حال دگرگون منطقه، ارزش خود را از دست خواهد داد، آیا ترکیه در قبال ارسال آب به عراق، نفت دریافت خواهد کرد؟ عراق به آب نیاز دارد پا به پناه گاه‌های کمونیست‌های پ ک ک ؟
https://spacewatch.global/2018/12/turkeys-president-erdogan-establishes-national-space-agency/
عنوان مقاله: 
مناظره آقای شریعتمداری و...
نام: 
نادر
نظر: 
حیف از آقای شریعتمداری که وقتش را با مناظره با چنین آدمی که ثبات ندارد و بسیار خود خواه است، به هدر می دهد. ببینید در همین مناظره در برابر منطق شریعتمداری چندین بار معلق می زند و دیدگاهش را عوض می کند. گفته هایش بی سر و ته وبی منطق است. مشخصه درویش پور خودخواهی بیمارگونه و"منم، منم" کردن است. وای به روزی که این تیپ آدم ها در ایران آینده به جایی برسند. این ها هم امروزش نیز خطرناکند و با اجازه شما، تو خالی ولی پُر ادعا! این آقا و گروهش همین تازگی با نُه گروه دیگر از تچزیه ایران(تحت تأثیر دو گروه کوچک تجزیه طلب) سخن گفته اند ولی اینجا از تمامیت ارضی ایران حرف می زند! چه باید گفت؟
عنوان مقاله: 
کی تحول اساسی در خاور میانه رخ خواهد داد؟ سازاخ
نام: 
yaradiciliq
نظر: 
"" پاکستان وام ۷.۵ بیلیون دولاری از بانک توسعه آسیا دریافت می‌کند، رژیم فارسستان، به دلیل حمایت از پ ک ک در آزربایجان غربی، گماردن افراد غیر بومی در راس استانداری و طرفدار پ ک ک، بیشتر منزوی می‌‌شود "" قبلان گفتم که هیچ لوله نفت و گازی، از سوی فارسستان، به سوی شرق، پاکستان، و به سوی غرب، عراق، کشیده نخواهد شد، در حالیکه ایرانیان از هر ملت و زبانی‌، فقط در ازمیر، بیشتر از ۸ هزار املاک خصوصی‌ خریده ا‌ند، حکومت فارسستانیان در ایران، با نه امن کردن آزربایجان جنوبی، مرکز کار آفرینی ایران، به بدبختی و نکبت ایران، دامن می‌‌زند، وام پرداختی به پاکستان، صرف پرژهٔ لوله گاز """ تاپی """ خواهد شد.
https://www.moneycontrol.com/news/world/adb-proposes-7-5-billion-lending-programme-for-pakistan-3291941.html
عنوان مقاله: 
نان و کار برنگ فقر ملت ها
نام: 
بهنام چنگائی
نظر: 
سلام جناب سعیدرضا،
عنوان مقاله: 
نان و کار برنگ فقرِ ملت ها
نام: 
سعیدرضا
نظر: 
رفیق همرزم،
در تاییدت بخشی از نامه منصوب به شهید احمد خرم آبادی را که درد مشترک و شاه را سروده ولی انگار روزگار شیخ را نگاشته تقدیم میکنم
مادر
به تو سوگند که از بهر تسلای تو نیست
نه فقط خانه‌ی ما غم‌بار است
و نه تنها پدرم بیمار است
چه بروجرد و لرستان
و چه گیلان و سپاهان
و چه شیراز و چه کرمان
و چه اهواز و خراسان
و چه تبریز و چه تهران
و به هر خطه در این مدخل زندان بزرگی که بود کشور ایران
صبح غم‌بارتر از تنگ غروب است
غروب از شب تاریک
دل‌آزارتر و کوه و در و دشت
همه تیره و تارند
و چه بسیارند پدرها
زکرد و لر و گیلک
زترک و عرب و فارس زبانی
که زبی‌داد و ستم‌کاری ضحاک زمانه
که به خون‌خواری و خون‌ریزی به ضحاک زده نارو
و بسته‌ست زچنگیز مغول دست
و در صحنه‌ی سفاکی و در قتل و جنایت
پاک رکورد همه تاریخ شکسته است
و در عرصه‌ی بدنامی و بی‌شرمی و نامردی و نامردمی از شرح گذشته است

نام: 
تهرانلی
نظر: 
تبریزلی افندی! شما سالهاست یک مطلب نوشته ای، صدها بار آنرا بصورت پراکنده درسایت قرار میدهی. خواننده از خود میپرسد؛ آیا شما مطلب دیگری در اختیار نداری سالهاست یک موضوع را تکرار میکنی؟ شما که به زبان مردم غیر فارس به دیده تحقیرمینگری، با تمسخر، زبان آنان را؛ زبان عمه ای، زبان خاله ای، زبان دایه ئی، زبان پسرخاله ای، زبان پسرعمه ای.. الا آخر مینامی، زبان مادری خودت را با تاسف به بدترین شکلی تحقیرمیکنی؛ آیا شما آدم دموکراتی هستی؟ شما که به زبان مادری خودت ارزش قائل نیستی؛ به دیگران چه ارزشی قائل میشوی؟! شما از طرفی از آزادی بیان و آزادیهای سیاسی دم میزنی! از طرفی مثل دیکتاتورها با آزادی زبان مادری مردم غیرفارس مخالفی! آیا شما با چنین ضد و نقیض گوئی، آدم دمکراتی هستی؟ تبریزی افندی! آیا کسی که زبانش در جهنم ایران قدغن است؟ میتواند آزاد باشد؟ کسی مثل شما که با آزادی زبان مردم آزربایجان
عنوان مقاله: 
نان و کار برنگ فقر ملت ها
نام: 
بهنام چنگائی
نظر: 
رفیق گرانقدرم جناب سعیدرضا سلام؛

من شما را نمی شناسم ولی در بینش و پویش "زندگی نوع انسانی" چرا! خوب می شناسم و با مسرت و خوشبختی همراستا، همراه و همنوای دلگرم تان می باشم و این برایم زیبا و پشتگرمی برجسته ای ست.

بله، همچنانکه شما گفته اید من هم باوردارم که راه فردا جز با گذر از فرهنگ های فردی و فرقه ای و فراانسانی شاه و شیخ و بدون کنارزدن هرگونه برتریجوئی ها و دیدگاه های راسیستی و ناسیونالیستی و پانیستی و فناتیستی و... چالش کمرشکن بسیار دشوار است.
همچنین من رنج می برم که می بینم افراد و جریان هائی بدون توجه به درد مشترک کارگران و ملیت های آنان، تکنواز ساز ناسیونالیستی خویش اند. البته من از آن طیف افکار و چشم اندازها نیستم که منکر تبعیض ها و نابرابری ها و ستمزدگی های موجود میان ملت های ایران باشم.
من آگاهانه و با مسئولیت روشن، بر وجود دردناک این نابرابری ها پای کوبیده و می کوبم ـ
نام: 
تبریزی
نظر: 
..... ایدئولوژی و احزاب و دولت های تک حزبی که تفکر آزادانه انسانی را محدود و یا قدغن بکنند خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدنند و می زنند ..... انسان فقط و فقط در فضای باز سیاسی با آزادانه فکر کردن می تواند پیشرفت بکند ***** دوستان گرامی، کسی این سخنان را می گوید که یک ناسیونالیست است! همه می دانند که در سرتاسر جهان و در سرتاسر تاریخ سیاهترین رژیم های دیکتاتوری رژیم های ناسیونالیست بوده اند! مانند رژیم های ناپلئون بناپارت شوونیست، کایزر ویلهلم پان ژرمن، بنیتو موسولینی فاشیست، آدولف هیتلر نازی، محمدرضا پهلوی پان آریا، صدام حسین پان عرب، اسلوبودان میلوشوویچ پان صرب! اگر کسی ناسیونالیست باشد سخن گفتن چنین کسی از مردم سالاری و انتخابات آزاد و پارلمان و فضای باز سیاسی و آزادانه فکر کردن و ..... برابر است با کشک!
عنوان مقاله: 
نان و کار برنگ فقرِ ملت ها
نام: 
سعیدرضا
نظر: 
رفیق گرامی آقای چنگایی با سلام،

صد بار زهر یاس مرا می‌کشت
اگر که پاد زهر من نمی شدی امید

مقاله شما قبل از هر چیز ، درک صحیح ضرورت لحظه توسط حداقل بخشی از چپ سوسیالیستی را به نمایش میگذارد. همان بن مایه ای که میتواند و باید با عبور از سایر دگمهای فردی و سازمانی و ورود به یک پروسه همگرایی، جبهه ای فراگیر و توانمند را در سطح ملی با دیگر آزادیخواهان و برابری طلبان این مرز و بوم، از هر ملیت و مرامی، در چهارچوب حفظ منافع زحمتکشان و توده های میلیونی مردم ایران، ایجاد نماید و جنبش ازادی خواهی و حق طلبی زحمتکشان این مرز و بوم را در سراسر کشور رهنما باشد، تا در نبردی مشترک با دشمنی مشترک مسیر تاریخ کشورمان را از دور باطل شاه _ شیخ _ .... خارج و به مسیر ازادی و برابری برای تمامی ملل ایرانی، که همان خواستگاه انقلاب ملا خور شده ۵۷ بود برگرداند.

باید یکی شویم اینان هراسشان ز یگانگی ماست

نام: 
lachin
نظر: 
دوستان...بلاخره آقای رضا پهلوی در اواخر عمر به یک حقیقت سیاسی پی برد که حکومت های تک حزبی مانند حزب کمونیستی , حزب رستاخیزی و حزب االهی هیچ وقت (( اصلاح پذیر )) نبوده و نمی توانند باشند و همیشه متلاشی خواهند شد.. و چقدر خوب می شد که آقای پهلوی کمی هم در باره حکومت غیر قانونی بابا و بابا بزرگش که حکومت را بوسیله (( کودتا )) بدست گرفتند سخنرانی میکرد. چون هر وقت دولت (( اگستو پینوشه )) که حکومت کشور شیلی را با کودتا بدست گرفته بود از نظر قوانین بین المللی « قانونی » حساب شود, آنوقت هم حکومت های پهلویان هم قانونی حساب خواهند شد.
عنوان مقاله: 
اعتصاب غذا
نام: 
حسین
نظر: 
با سلام..به نظر من اعتصاب غذا چیزی جز خود آزاری و درد وارد کردن به خود شخص زندانی نیست.و هیچ ثمره ای هم برای پیش برد اهداف شخص زندانی درپی نداره...در یک جمع بندی بخواهم این اعتصاب غذا را معنایی بهش بدم .فقط مفهوم کاری بسیار اشتباه و غیر عقلانی را میشه بهش نسبت داد..فرض بر این میکنیم شخصی برای بهبود زندگی خود و حالا خیلی پا را فراتر گذاشته و برای دیگران هم شروع کرده قدم گذاشتن به راهی که صد البته نیاز به شجاعت داره.و صد البته در بین این راه مشکلات سخت هم وجود داره .آیا شمایی که برای بهبود اوضاع خاصی شروع کردی تلاش.و در راه یه یکی از مشکلات هم برخورد کردی حالا وقت این رسیده که به خودت گرسنگی بدی و اعتصاب طولانی مدت بکنی که اون مشکل پیش رو را حل کنی؟؟؟عقل سالم در بدن سالم..مگه میشه انسان بدون خوراکی هرچند ناچیز در مواقع ضروری بتونه به اهدافش دست پیدا کنه؟..اگر قصد از اعتصاب غذا ترحم
عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند
نام: 
lachin
نظر: 
ایدولوژی و احزاب و دولت های تک حزبی که « تفکر آزادانه انسانی » را محدود و یا قدغن بکنند خائن های هستند که به بشریّت از پشت خنجر زدنند و می زنند. این ها عبارتند از دولت های کمونیستی , احزابی همچون حزب رستاخیز و حزب الله که تفاله و پس مانده همان حزب رستاخیز است, و یا سایر ایده لوژی ( واحدی ) های دیگر.اگر در شوروی و چین و ونزئولا و کوبا رژیم کمونیستی نبوده است , پس نتیجه میگیرم که بشر هنوز ( رژیم کمونیستی ) را که واقعآ به یک افسانه می ماند, هنوز تجربه نکرده است. ولی سوال منطقی اینجاست که چرا بشر به دنبال (( سیستم جکومتی )) برود که هنوز تجربه نشده ولی سیستم های دموکراتیک پارلمانی که بشر هم تجربه کرده است و هم با (( منافعش )) آشناست , به دنبال آن ها نرود. انسان فقط و فقط در فضای باز سیاسی با آزادانه فکر کردن می تواند پیشرفت بکند.پایان داستان.
نام: 
lachin
نظر: 
آقا و یا خانم Anonymous..
قبل از شما هم یک کاربری بود که همان گفته های شما را می نوشت. ولی خودمانی باشیم اگر حرف «ر» در زبان ترکی باشد و یا نباشد و یا مارکر های پدری ما ( عرب ) باشند و یا نباشند, این چه تغیری بر حال زندانی های تجاوز شده کهریزکی خواهد گذاشت. اگر واقعآ به علم ژنتیک علاقه دارید شما را دعوت میکنم به این فیلم مستند از دکتر « اسپنسر ولز» که رد و پای اجداد ما را از افریقا به اروپا و آسیا و از آسیا تا آلسکا و از امریکا تا برزیل دنبال میکند. از دقیقه 106 به بعد شاید حقایقی را ببنید که برایتان و خیلی از افراد مثل شما باور کردنی نباشد.
https://www.youtube.com/watch?v=W_xTG6VXlIQ
همانطور که در آخر فیلم خواهید دید داشتن ( مارکر عربی ) نه گناه است و نه افتخار. ولی منبع این مارکر های اثبات شده را برایمان بفرستید. در ضمن بشریت برای ( ژن آریائی ) بیشتر از 50 میلیون قربانی داد.
نام: 
کیانوش توکلی
نظر : 
جناب بهار گرامی، یوتوب را درست نگذاشته بودید ولی حالا درست شد
نام: 
تبریزی
نظر: 
پس از آن که فهمیدیم سرمایه داران، زرسالاران و ناسیونالیست ها فرشته هائی نازنین و خدمت گزار بشریت هستند سرگذشت یک کمونیست خائن که به بشریت از پشت خنجر زده است را می توانید در لینک زیر ببینید

http://iranglobal.info/node/35798